Deltakere Klubbmesterskap Bilcross 

Tidsrom: 14.09.2019. Arrangør: NMK Nord-Gudbrandsdal. Løpsform: Bilcross.

Klubbmesterskap Bilcross 2019 I år kjører vi klubbmesterskap i sammen med NMK Molde og NMK Midt-Gudbrandsdal

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
100 Herman Aaheim NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  Volvo 244
BC - Junior trening
200 Sander  Øverbø Roaldsøy NMK Molde Opel  
201 Kristoffer Rønning NMK Molde Opel  Astra
202 Dennis Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  Corsa
BC - Senior
1 Vidar Røvik Aure NMK Molde Volkswagen  Boble
2 Stig Tore  Dahl NMK Midt-Gudbrandsdal Volvo  
3 Roy Andersen NMK Midt-Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
4 Knut Eilert  Strand NMK Molde Volkswagen  Boble
5 Joakim Rolstad Lunde NMK Midt-Gudbrandsdal Volvo  245
6 Erling Doseth Rolstad NMK Midt-Gudbrandsdal Volvo  244
7 Lene Røvik NMK Molde Saab  
8 Stian Haugen NMK Midt-Gudbrandsdal Opel  Kadett
9 Jan Tore Espe NMK Midt-Gudbrandsdal Volvo  945
10 Martin Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  "leasing"
11 Amund Viken NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  
12 Martin Viken NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  
13 Kim Gammeltorp NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  
14 Kristoffer Olderløkken NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  240
15 Joar Vågen NMK Molde Volkswagen  Boble
16 Arill Randen NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
17 Arne Wisløff NMK Molde Volkswagen  Boble
18 Jonny Roaldsøy NMK Molde Volkswagen  
19 Ola Erik Myren NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  244
20 Kristian Røvik NMK Molde Volkswagen  Boble
21 Magne Sundgot NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  
22 Knut Terje Svelstad NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
23 Daniel Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo/Boble  
24 Jon Løkken NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  240
25 Mads Kleppen NMK Molde Volkswagen  Boble
26 Henrik Krogstad NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  
27 Frank  Hamar NMK Molde Opel  
28 Mona Hatlen NMK Molde Honda  Civic
29 Håkon Bergseth NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  
30 Tor arne Sundgot mork NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  
31 John chr Schevik NMK Molde Volkswagen  
32 Magnus Schevik NMK Molde Saab  
33 Kenneth Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
34 Tom-Erik Schevik NMK Molde Volvo  
35 Kjell Bævrevoll NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
36 Josef Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
37 Vidar Roaldsøy NMK Molde Opel  
38 Arild Olderløkken NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Statoil Vågå
39 Anders Kongsrud NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Statoil Vågå Konebil
40 Knut Edvin Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
41 Simen Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  
42 Robin Bjering NMK Molde Opel  
43 Tore  Hopen NMK Molde Volkswagen  Boble
44 Daniel  Hopen NMK Molde Volkswagen  Boble
45 Alf Kristian Breivik NMK Molde Volvo  
46 Tom Erling Nårstad NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
47 Rune Kleiven NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  
48 Elise Øien NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  
49 Linda Tullut  Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  
50 Frode Valbjørgsløkken NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
BC - Damer
300 Monica Aspen NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
301 Karin Heggeli Moen NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo