Deltakere ELITERACET 2019 

Tidsrom: 25.05.2019. Arrangør: NMK Nord-Gudbrandsdal. Løpsform: BILCROSS.

ELITEN AV NORSKE OG SVENSKE BILCROSS FØRERE SAMLES TIL DYST PÅ BJORLI MOTORSENTER

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
700 Magnus Ransedokken NMK Gol Volvo  245
701 Dennis Johnsen NMK Melhus Opel  
702 Jonas Spangen NMK Hamar Annet  
703 Johnny Hansen NMK Grenland Opel  Turk motorsport
704 Kristian Lien KNA Solør Motorsport Volkswagen  
705 Sander Tobiassen NMK Kongsberg Volkswagen  
706 Silje Gjenga Lund NMK Hamar Volkswagen  
707 Håvard Johannessen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Jost Boble
708 Simen Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  
709 Sander Tyskeberget Fosseid NMK Sande Saab  Hof Racing
710 Simen Bjerkset NMK Melhus Volkswagen  Golf
711 Emil Sivesind NMK Gjøvik Volvo  B20
712 Marcus  Haug NMK Hamar Smart  
713 Adrian  Brathaug NMK Grenland Volkswagen  
714 André Aurstad NMK Verdal/Levanger Honda  Accord
715 Peder Bones NMK Støren Volvo  
716 Espen Løver NMK Grenland Volvo  
717 Emilie Pettersen NMK Hamar Honda  
718 Lars Løstegård NMK Gol Opel  
719 Kevin Wiken NMK Hamar Volvo  
720 Martin Midtlyng NMK Støren Volvo  P1800
721 Lucas Waaler KNA Solør Motorsport Opel  Astra
722 Sindre Haug NMK Drammen Opel  
BC - Senior
1 Stian Hoel NMK Gjøvik Opel  
2 Ronny  Wassengen NMK Kongsberg Boble Lågen Racing  
3 Martin  Sveen NMK Hamar Ford  
5 Lasse Rud NMK Gardermoen Opel  Astra
6 Martin Grøtterud NMK Kongsberg Volvo Lågen Racing  
7 Tom Skaug NMK Kongsberg Boble Lågen Racing  
8 Cato Sveen NMK Hamar Ford  Sveen Motorsport
9 Ole Kristian  Maribo NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
10 Arild Olderløkken NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Statoil Vågå
11 Tord Ingar Nygård NMK Fluberg Volkswagen  Boble
12 Erik Jensen NMK Fluberg Ford  Team Bybrua
13 Patrick Gystad NMK Gardermoen Opel  
15 Anders Golberg  Brenno NMK Gol Volvo  Ola Gudim Motorsport
16 Kjell Bævrevoll NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
17 Alexander Skibnes NMK Melhus Saab  900
18 Sindre Nordgren NMK Gjøvik Annet  
19 Kristian Klepp NMK Verdal/Levanger Volvo  242
20 Ola Rustberggard NMK Gol Volkswagen  Boble
21 Sindre Silva NMK Aremark Opel  Noe trimma
22 Oddmund Westby NMK Modum og Sigdal 1300 OHSRX  
23 Tommy Kristiansen NMK Hønefoss Annet  ? Teamnitro
24 Mats Bakkom NMK Hamar Honda  
25 Kjetil Nymoen NMK Gol Volkswagen  
27 Kristoffer Gutu Holt NMK Tønsberg Saab  Skyggesia Motorsport
28 Andreas Bolland NMK Støren Opel  Astra
29 Glenn Robert Haugen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Olabil racingteam & Haugen motorsport
30 Joachim Grønvold NMK Sande Opel  Grønvold motorsport
31 Emil  Andersen NMK Tønsberg Volvo  245 Skyggesia Motorsport
32 Bjørnar Livgård NMK Gol Volvo  
33 Kim Danielsberg NMK Rendalen Volvo  HE-BI
34 Martin Borten NMK Melhus Opel  Astra
35 Håvard Øynebråten NMK Gol Volkswagen  Boble
36 Jonas  Høgmoen NMK Modum og Sigdal Renault  
38 Kenneth Storre NMK Hamar Volkswagen  Boble
39 Simen Vian NMK Aurskog - Høland Saab  900
40 Arve Sætereng NMK Melhus Volkswagen  Golf
41 Henrik Ø. Johannessen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Jost boble
42 Ove Gilen NMK Gol Volvo  
44 Vidar Røvik Aure NMK Molde Volkswagen  Boble
46 Steffen  Raaholdt NMK Valdres Volkswagen  Svarten
47 Lasse Hansen NMK Drammen Think  Racer
48 Sivert Maribo NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
49 Dennis Tyskeberget  Fosseid NMK Sande Saab  
51 Kjetil Tovsrud NMK Gjøvik Volvo  245
52 Vidar Roaldsøy NMK Molde Opel  
53 Olejohan  Smerud NMK Hadeland Volkswagen  
54 Arne Reiremo NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  Walfridsson
55 Tom Erling Nårstad NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
57 Kristian Røvik NMK Molde Volkswagen  Boble
58 Lars E Aasvestad NMK Hamar Saab  
59 Kjetil Flåten NMK Tønsberg Volvo  
60 Ola Mariåsen NMK Aurskog - Høland Volkswagen  
61 Stefan Hulsund NMK Melhus Opel  Opel
62 Jørn Tore Aspelien NMK Gjøvik Annet  
63 Trond Håkon Haug NMK Gjøvik Volvo  240
64 Åsmund Austgarden NMK Hamar Annet  
65 Emil Folvik NMK Orkla Opel  TMD Racing
66 Kristian Sundqvist NMK Nedre Hallingdal Fiat  
67 Øyvind Bakkebø NMK Støren Volkswagen  Golf
69 Eivind Foss Morken NMK Gol Volkswagen  Boble
71 Joakim Bævrevoll NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
73 Anders Nygård NMK Nore og Uvdal Saab  
74 Kristoffer Aspelien NMK Gjøvik Opel  Astra
75 Jonny Roaldsøy NMK Molde Volkswagen  
76 Tom Atle Sigfridstad KNA Solør Motorsport Volvo  Totto Power-Over kill
77 Henrik Krogstad KNA Nordvest Volkswagen  VW
78 Hans Erik  Mortensen NMK Verdal/Levanger Opel  Vectra
79 Viggo  Hansen NMK Gardermoen Opel  V6
82 Vetle Foss Morken NMK Gol Opel  
83 Joakim Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  V6
84 Daniel Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
85 Bjørnar Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort
86 Oddstein Sunnset NMK Melhus Volvo  
89 Jørn R. Grinden NMK Elverum Saab  
90 Alexander Hauglid NMK Valdres Volvo  
92 Kjell Gunnar Staakkan NMK Grenland Volvo  
93 Sigbjørn  Haugland NMK Bø Stokk "killer"  
94 Kenneth Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
95 Knut Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  
96 Mads Kleppen NMK Molde Volkswagen  Boble
97 Richard Skjæret NMK Elverum Saab  99
98 Martin Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  
99 Raymond Stensrud NMK Aurskog - Høland Mitsubishi  
BC - Damer
501 Hilde Skårild  Brattset NMK Orkla Opel  
502 Juni Mostue NMK Hamar Audi  
503 Randi Sanner Hansen NMK Tønsberg Saab  Team Blondie
504 Mari Hoel NMK Gjøvik Opel  
506 KAROLINE KJØNHAUG Flønes NMK Melhus Opel  Astra
507 Anne  Skollerud NMK Hønefoss Volkswagen  Boble
508 VERONICA  Bekk NMK Fluberg Mitsubishi  
509 Liz Wessel NMK Drammen Annet  Wessel Motorsport
510 Heidi Steine NMK Vikedal BMW  
511 Camilla Nordgård NMK Trysil Opel  
512 Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  
513 Mina  Sabir Asker og Bærum Motorsport Annet  
514 Camilla Bekk NMK Gardermoen Mitsubishi  
515 Lena Marie  Nerli NMK Midt - Troms Annet  Team Lena
516 Isabell Bye NMK Engerdal Volvo  
518 Lena Mortensen NMK Verdal/Levanger Opel  Vectra
520 Åshild Onstad NMK Valdres Volvo  
521 Monika Haug NMK Drammen Opel  
522 Emilie Ebbesen Krokdal NMK Orkla Toyota  Krokdal motorsport
523 Elise  Øien NMK Nord - Gudbrandsdal Annet  
524 Vanja Fossum NMK Aurskog - Høland Mitsubishi  
525 Robin Celine Stensrud NMK Aurskog - Høland Mitsubishi