Deltakere Sølvcrossen 2017 

Tidsrom: 16.09.2017 - 17.09.2017. Arrangør: NMK Kongsberg. Løpsform: .

NMK Kongsberg Bilsport inviterer til Sølvcrossen 2017 - 16. og 17. september. Løpet er åpent for følgende klasser: BC Åpen, BC Damer, BC Junior, BC Junior trening, BC Old Boys, RSN 2WD under 2,4 liter, RSN 2WD over 2,4 liter og Crosskart. NB! Riktige startnummer vil komme på rett i forkant av påmeldingsfristen! Påmeldingsfrist onsdag 13. september 2017 kl. 2330. Skulle du få problemer med påmeldingen kan du ringe (eller sende SMS) til Kai Henning Ramberg på tlf: 920 84 440.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Thea Martinsen NMK Drammen Peugeot  206 TeamRosa
201 Christoffer G  Torgersen NMK Drammen Honda  Team Rosa
204 Anders Aulom NMK Bø Ford  Escort Team Olga
205 Elise Brekke NMK Kongsberg Volkswagen  
206 Truls Vikan NMK Nore og Uvdal Mercedes-Benz  C-klasse
207 Marcus Remme NMK Bø Saab  
208 Veronica  S. Jansen NMK Hurum og Røyken Honda  JansenMotorsport
209 Nygård Mari NMK Nore og Uvdal Saab  
210 Gunn Birgit  Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Golf
212 Celine Haugan  Mathiassen NMK Sande Nissan  Almera HM Racing
213 Fredrik Helleberg Drøbak NMK Notodden Ford  Escort mk2
215 Nils Arne Hegard NMK Tinn Volkswagen  Golf
217 Joachim Grønvold NMK Drammen Volvo  Grønvold Motorsport
218 Ludvig Lund NMK Larvik Nissan  Micra
220 Adrian  Brathaug NMK Tønsberg Volkswagen  Boble
221 Sander R B sørensen NMK Nore og Uvdal BMW  320
222 Anders Myhre NMK Sande Opel  Skækking
223 Magnus Amundsen NMK Nore og Uvdal BMW  318is
224 Elise Freim NMK Hamar Ford  Fiesta KK Racing
225 Kjetil listul  Abrahamsem NMK Bø Volvo  
226 Jan olav kåsastul Brøndahl NMK Bø Volvo  745
227 Elias Røynestad NMK Kvinesdal Volkswagen  
228 Malin  Gulbrandsen NMK Kongsberg Nissan  Sunny GTIR
229 Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo  
230 Jørgen Nyhus NMK Drammen Volkswagen  Golf 3
231 Henning Svendsen NMK Nore og Uvdal Volvo  Sliten 240
232 Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  
233 Ole Petter  Andersen NMK Nore og Uvdal BMW  
234 Thea Mathilde  Bergan NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf
235 Jostein Lund NMK Bø Volvo  245 Heddal racing
BC - Junior trening
250 Sander Tobiassen NMK Kongsberg Volkswagen  
251 Eirik  Myrberg NMK Hamar Volvo  240 KK Racing
252 Kristian  Bergan NMK Nore og Uvdal Volvo  Amazon
253 Tor Martin Rustand Fingarsen NMK Hønefoss Ford  Mondeo Bjørsvik Motorsport
254 Ole christian Eriksen NMK Nedre Hallingdal Opel  Opel team tandberg
255 Ida celine Christiansen KNA Aust-Agder Volvo  240
BC - Senior
1 Petter Lønn Hvidsten NMK Tønsberg Volvo  
2 Jon Thomas  Thoresen NMK Kongsberg Volvo  
3 Bjørn-erik  Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  Davidsen motorsport
4 Terje Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  Davidsen motorsport
5 Ole Martinsen NMK Drammen Peugeot  206 TeamRosa
6 Rune sætra Løver NMK Kongsberg Ford  Fæling
7 Jan-sverre  Solheim NMK Hurum og Røyken Opel  Torden racing team
8 Marius Pettersen KNA Eiker volvo GF motorsport  
9 Thomas Moen NMK Kongsberg Volvo  Hybrid
10 Kristoffer  Bringebøen KNA Eiker Volvo  Bringebøen motorsport
11 Tom Kenneth Lilleås NMK Kongsberg Opel  Vectra
12 Steffen Hagen NMK Kongsberg Mercedes-Benz  GF-MOTORSPORT
13 Trond Rødengen NMK Kongsberg Rødengen Motorsport  Rullator
14 Ronny Rødengen Strömstad MK Rødengen Motorsport  Rullator
15 David  Arnesen NMK Hurum og Røyken Ford  
16 Kristoffer  Ødegården NMK Bø Volvo  Skrukke 40
17 Tor Magne Bø NMK Bø Volvo  
18 Ole anders Geirholt NMK Kongsberg ford escort  
19 Erik Gustafsson NMK Tønsberg Volvo  
20 Kenneth  Jansen NMK Hurum og Røyken Annet  JansenMotorsport
21 Kenneth Åsen NMK Drammen Opel  Team Rosa
22 Kent André  Jansen NMK Hurum og Røyken Opel  
23 Ingar Løver NMK Grenland Volvo Lågen Racing  
24 Roger Iversen NMK Drammen Opel  Team Rosa
25 Eivind Gryte NMK Tønsberg Volvo  
27 Thomas  Bakken NMK Kongsberg Morris  Mini
28 Jan halvard Landbø NMK Sande Volkswagen  
30 Terje Martinsen NMK Hønefoss Volkswagen  Gålf
31 Morten Sætren NMK Drammen Mazda  121 Team Rosa
33 Robert Gebuhr NMK Sande Annet  
34 Jan Haugen NMK Kongsberg Annet  Haugen Racingteam
35 Emil Andersen NMK Tønsberg Volvo  Skyggesia Motorsport
36 Mariusz Rawski NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team GF motorsport
37 Kjell Gunnar Staakkan NMK Grenland Volvo  
38 Øyvind Huseby NMK Hamar Ford  Focus KK Racing
39 Joakim Skalstad NMK Kongsberg Toyota  Corolla GalskapMotorsport.com
40 Knut Brekke NMK Kongsberg Ford  Escort?
42 Karl inge  Storli NMK Bø Saab  
44 Simen Alexander Woje Jensen NMK Bø Volvo  244
45 Magne Aarvelta NMK Nore og Uvdal BMW  
47 Tor Erik  Hagen NMK Larvik Ford  
48 Jaran Garden NMK Tinn Volvo  240
50 Nicklas Bøhmer NMK Grenland Volvo  Volvo lågen racing
51 Lars jr Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  Boble
52 Tom Erik Holtan NMK Tønsberg Saab  900
53 Torgeir  Bergan NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf
54 Kim Grytdal NMK Gardermoen Opel  Team Talas
55 Tommy Kristiansen NMK Hønefoss Renault  Renault 10 Team Nitro
57 Kim Berg NMK Hønefoss Opel  Corsa TEAM NITRO
59 Geir  Johnsen NMK Bø Nissan  Primera Team Johnsen motorsport
61 Bjørgulf Garden NMK Tinn Volkswagen  Golf
62 Eirik Bardalen NMK Hurum og Røyken Volvo  
63 Lasse  Bakken KNA Modum og Ringerike Volkswagen  
64 Rune Grønvold NMK Sande Opel  Grønvold Motorsport
65 Espen Norup Berget NMK Drammen Ford  Diverse
66 Terje Flåten NMK Tønsberg Volvo  EAM
67 Ole Andreas Grythe NMK Hønefoss Volvo  SUS OG DUS
68 Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  
69 Raymond Astrup KNA Aust-Agder Volvo  242 Astrup Motorsport
70 Thomas Imingen NMK Hurum og Røyken Volvo  
71 Marius Lurås NMK Tinn Volkswagen  Vento GI
72 Håkon Olaf  Johannessen KNA Eiker Volvo  240 TEAM NO MERCY
73 Tommy Odden NMK Kongsberg Nissan  Team GF motorsport
74 Kjetil  Jørgensen NMK Hurum og Røyken Opel  
75 Anne Berit Ulland NMK Kongsberg Volvo  Team GF motorsport
76 Eirik Bardalen NMK Hurum og Røyken Volvo  
BC - Senior debutant
150 Joachim  Aasvang NMK Sandefjord Volkswagen  Boble
151 Krzysztof Pawel ODZIOM KNA Aust-Agder Lada  Vaz kurwa racing
BC - Damer
300 Henriette  Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  Davidsen motorsport
302 Linda Nilsen NMK Kongsberg Saab  Nilsenmotorsport
303 Jeanette Lilleås NMK Kongsberg Opel  Skropel
304 Unn-Linea Hjelde NMK Kongsberg Opel  Team GF motorsport
305 May Brit Haugland NMK Bø Saab  HM Motorsport
306 Anette Haugland NMK Bø Saab  HM Motorsport
307 Monica  Solbakken NMK Drammen Saab  
308 Lina Maria  Holt NMK Larvik Peugeot  206
309 Line Holshagen-Lervik KNA Drammen Mitsubishi  Colt
310 Linn-kristin Sundet NMK Kongsberg opel Team GF motorsport  
311 Stina Henriksen NMK Hønefoss Opel  SUS OG DUS
312 Christine Settendal Johnsen NMK Bø Nissan  Sunny Team Johnsen motorsport
313 Wenche Njærheim NMK Kongsberg Mazda  GF-motorsport
314 Anne Berit Ulland NMK Kongsberg Volvo  Team GF motorsport
315 Liv-Ellen Sveia Anderson NMK Kongsberg Opel  Vectra
316 Kamilla  Korsbøen Teigen NMK Kongsberg Volkswagen  
318 Julie Taje Asker og Bærum motorsport Annet  
319 Monica Enerberg Krabyskogen motorsport Volvo  244
320 Jeanett Lønn Hvidsten NMK Tønsberg Volvo  
321 Marlene Sundet NMK Larvik Opel  Astra
322 Randi Sanner Hansen NMK Tønsberg Saab  Team Blondie Motorsport
323 Julie Taje Asker og Bærum motorsport Annet  
BC - Veteran
340 Ingard  Vihovde NMK Notodden Chrysler  
341 Roger Iversen NMK Drammen Opel  Team Rosa
342 Tore Dahl NMK Tønsberg Volvo  
343 Pål Bakken NMK Nore og Uvdal Volvo  Bakken Motorsport
344 Vidar Berg NMK Kongsberg Volvo  
345 Rune Teigen NMK Kongsberg Volvo  
346 Jan-sverre  Solheim NMK Hurum og Røyken Opel  Torden racing team
347 Frank Robert Sunde NMK Kongsberg team gf lånt av linn  
348 Håvard Magnes KNA Solør Motorsport Rolls Royce  
349 Lars a  Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  Boble
350 Tor Martin Flåten NMK Tønsberg Volvo  EAM Flåten Racing
352 Tor ole  Grythe NMK Hønefoss Volvo  Sus og dus
353 Terje Martinsen NMK Hønefoss Volkswagen  Gålf v8
354 Jarle Løver NMK Kongsberg Ford  Gf motorsport
355 Tommy Odden NMK Kongsberg Nissan  Team GF motorsport
356 Bror olav Nordvang NMK Kongsberg Ford  Sierra
RSN 2WD under 2,4 liter
800 Nickolai Hansen NMK Sande Volvo  
801 Odd erik  Berg NMK Kongsberg Volvo  
802 Rune Bakken NMK Kongsberg Ford  Bakken motorsport
803 Rune Ellefsen NMK Drammen Volvo  240
804 Kevin Burud KNA Eiker Ford  Escort
805 Svein  Brekke NMK Kongsberg Ford  
806 BjørnKåre Andersen NMK Tønsberg Volvo  240
807 Knut Bråthe KNA Eiker Volvo  242
808 Per Arne  Enger KNA Eiker Volvo  S 40
809 Roger  Hansen KNA Eiker Volvo  240
810 Jan Larsen NMK Tinn Volkswagen  Golf
811 Bjørn omar Fjeld NMK Hønefoss Volvo  242 Fjeld motorsport
812 Amund Tanggård NMK Larvik Volvo  S40
RSN 2WD over 2,4 liter
850 Kenneth Kristiansen NMK Hurum og Røyken Volvo  242
851 Inge Gulbrandsen KNA Eiker BMW  M3 EVO
852 Roger Nordheim KNA Aust-Agder Volvo  Nordheim motorsport
853 Bjørnar Johansen NMK Tønsberg Volvo  S40
854 Timmi Bernhardsen NMK Larvik Volvo  242 EVO2
Crosskart Extreme
600 Kjetil Bergan NMK Tønsberg Annet  Speedcar xtrem 750
601 Johan Bergan NMK Tønsberg Speedcar  Xtrem
602 Tor inge Dahl NMK Tønsberg Suzuki