Deltakere Smådølfestivalen 2017 

Tidsrom: 21.07.2017 - 23.07.2017. Arrangør: NMK Nore og Uvdal. Løpsform: Bilcross/ kombiløp.

Det henstilles til hjemme førere å stille med 2 funksjonærer. Må være klar ved påmelding!

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
201 Fredrik  Helleberg Drøbak NMK Notodden Ford  Sierra
202 Håkon Gaptjern NMK Nedre Hallingdal Volvo  
203 Henning Svendsen NMK Nore og Uvdal Volvo  240
204 Anders  Aulom NMK Bø Ford  Escort
205 Gunn Birgit  Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Golf
206 Truls Vikan NMK Nore og Uvdal Audi  90
207 Elise Brekke NMK Kongsberg Volkswagen  Golf 2
208 Mari P. Nygård NMK Nore og Uvdal Saab  
209 Magnus Amundsen NMK Nore og Uvdal BMW  318is
210 Jan Olav Kåsastul Brøndahl NMK Bø Volvo  
212 Jonas  Høgmoen NMK Modum og Sigdal Renault  
213 Ole petter Andersen NMK Nore og Uvdal BMW  
214 Ola Velstadbråten NMK Modum og Sigdal Volvo  
215 Harald Bye Bergan NMK Modum og Sigdal Opel  
216 Magn Brynjar  Grøterud Sundmyhr NMK Modum og Sigdal Volkswagen  
217 Kjetil Listul  Abrahamsen NMK Bø Volvo  240
218 Malin Børjeson KNA Eiker Mazda  626
219 Nils Arne  Hegard NMK Tinn Volkswagen  Golf
220 Marlene  Sundet NMK Larvik Opel  Astra
221 Ola Andersen NMK Nore og Uvdal Mercedes-Benz  
222 Sander R. B. Sørensen NMK Nore og Uvdal BMW  320
223 Thea Mathilde Bergan NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf
224 Ludvig Lund NMK Larvik Nissan  Mikra
225 Magnus Ransedokken NMK Gol Opel  
226 Robin  Kristiansen NMK Hønefoss Opel  Calibra
227 Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  
228 Sivert Mastad NMK Aurskog - Høland Saab  
229 Henrik Nørstebø Jensen NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf
BC - Junior trening
801 Torjus  Halland NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Boble
802 Kristian Bergan NMK Nore og Uvdal Lada  
803 Hans Erik  Rue NMK Tinn Volkswagen  Golf
804 Lars  Andersen NMK Nore og Uvdal Mercedes-Benz  
805 Marius S Andersen Østfold Motorsport Volvo  740
806 Tobias G Andersen Østfold Motorsport Volvo  240
807 Vemund  Vrenne NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf 1
BC - Senior
1 Øyvind Hoff NMK Kongsberg Volvo  240
3 Kenneth Åsen NMK Drammen Opel  
4 Iver Kleven Hilde NMK Nedre Hallingdal Gølfh  
5 Ronny  Wassengen NMK Kongsberg Porsche  
6 Frank Løkseth NMK Kongsberg Volkswagen  Boble
7 Petter lønn Hvidsten NMK Tønsberg Volvo  
8 Kristoffer Ødegården NMK Bø Volvo  
9 Ingar  Løver NMK Grenland Volvo Lågen Racing  
10 Martin Grøtterud NMK Kongsberg Volvo Lågen Racing  
11 Tommy Skaug NMK Grenland Opel Lågen Racing  
12 Nicklas Bøhmer NMK Grenland Volvo Lågen Racing  
13 Tobias Evstrand MK Team Westom Opel  
14 Martin Hellvik NMK Larvik Volkswagen  
16 Anders Golberg  Brenno NMK Gol Volvo  
17 Bjørnar M.  Livgård NMK Gol Volvo  
18 Peder  Vikan NMK Nore og Uvdal Fiat  
19 Tom Erik Holtan NMK Tønsberg Saab  900
20 Kristoffer Gutu Holt NMK Tønsberg Saab  
21 Emil Andersen NMK Tønsberg Volvo  240
22 Stian Modalen NMK Nedre Hallingdal Volvo  240
24 Joakim  Berget NMK Engerdal Volvo  
25 Marius G Akselsen NMK Nedre Hallingdal Volvo  
26 Roy Arne Solheim NMK Tønsberg Peugeot  
27 Magnus Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Saab  
28 Jørgen Martinsen NMK Elverum Opel  
29 Bjørgulf  Garden NMK Tinn Volkswagen  Vento
30 Torbjørn Olesrud NMK Tinn Opel  
31 Kristoffer Olderløkken NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  244
32 Torgeir  Bråten NMK Nedre Hallingdal Opel  
33 Anders Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  
34 Stein Akre Finnskoga mk Volkswagen  
35 Eivind Akre NMK Trysil Volkswagen  
36 Andreas  Langehaug NMK Gol Volvo  
37 Sven Torjus Garden NMK Tinn Volvo  
38 Torgeir  Bergan NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf
39 Tommy Aasen NMK Nedre Hallingdal Opel  Vectra
41 Lasse Bakken KNA Modum og Ringerike Volvo  
42 Kjetil Solli NMK Modum og Sigdal Renault  
43 Magne Aarvelta NMK Nore og Uvdal BMW  
44 Ole Jørgen Nykmark NMK Nore og Uvdal Toyota  Starlet
45 Halvard  Bergan NMK Modum og Sigdal Toyota  
46 Karl Inge  Storli NMK Bø Saab  
47 Sindre Halland NMK Nore og Uvdal BMW  
48 Lars Øyvind Enerberg NMK Krabyskogen Ford Fiesta Lågen Racing  
49 Tom Skaug NMK Kongsberg Bil Lågen Racing  
50 Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  900
51 Simen Alexander Woje Jensen NMK Bø Volvo  
52 Kai Rune Øverby NMK Hønefoss Volkswagen  1300
53 Kjetil Deinboll NMK Kongsberg Volvo  740
54 Ole Martin Bakken NMK Modum og Sigdal Aston Martin  
55 Kenneth  Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
56 Viggo B Hansen NMK Gardermoen Saab  9000
57 Thomas Bakken NMK Kongsberg Kia  Rwd
58 Kim Berg NMK Hønefoss Saab  99
59 Sigbjørn Haugland NMK Bø Opel  
60 Martin Tollefsen NMK Nore og Uvdal Saab  
61 Henning  Trulsen NMK Nore og Uvdal Opel  
62 Eivinn Haugan NMK Nore og Uvdal BMW  320i
63 Knut Sigurd Brekke NMK Nore og Uvdal Saab  
64 Arild Westerhaug NMK Hamar Saab  
65 Marius Bermingrud KNA Eiker Opel  Corsa
66 Aleksander Frydenberg NMK Modum og Sigdal Volvo  
67 Sondre Jacobsen NMK Nore og Uvdal Saab  
69 Anders Nygård NMK Nore og Uvdal Saab  
70 Hans Bjørnar Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  
72 Ronny  Andersen NMK Nore og Uvdal Mercedes-Benz  Mercedes 190
73 Nils Olav  Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  
BC - Damer
301 Anette Haugland NMK Bø Saab  HM motorsport
302 Jeanett lønn Hvidsten NMK Tønsberg Volvo  
303 Unn-Linea Hjelde NMK Kongsberg opel team gf motorsport  
304 Linn-Kristin Sundet NMK Kongsberg opel team gf motorsport  
305 Anne Gro Grøterud NMK Modum og Sigdal Volvo  240
306 Merethe  Halland NMK Nore og Uvdal BMW  3161
307 Liv-Ellen Anderson NMK Kongsberg Opel  Vectra
308 Helene Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  
309 Marte Råen NMK Modum og Sigdal -  
310 Karin Råen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Golf 1
311 Gunn Iren Råen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Golf 2
312 Oda Jacobsen NMK Nore og Uvdal Saab  
313 Birgitte  Trulsen NMK Nore og Uvdal Opel  
314 Randi Sanner Hansen NMK Tønsberg Saab  
315 Monica Enerberg Krabyskogen Motorsport Volvo  244
RC Junior
501 Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Peugeot  
BC - Veteran
401 Ingard  Vihovde NMK Notodden Chrysler  
402 Morten Myhrer KNA Modum og Ringerike Mazda  323
403 Bjørn Vidar  Bråten KNA Modum og Ringerike Volvo  245
404 Oddvar  Aasen NMK Nedre Hallingdal Opel  Vectra
405 Vidar Engelstad NMK Tønsberg -  
406 Tom Skaug NMK Kongsberg Volvo Lågen Racing  
407 Pål Bakken NMK Nore og Uvdal Volvo  
408 Kjell Runar Bakken NMK Modum og Sigdal Mercedes-Benz  
409 Josef Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
410 Viggo B Hansen NMK Gardermoen Saab  9000
Supercars/Åpen klasse
701 Ronny Karlsen NMK Sande Toyota  Starlet
702 Tor Helge  Halland NMK Nore og Uvdal Opel  
703 Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  99
704 Rune Bakken NMK Kongsberg Ford  
705 Vegard Olsen Lia NMK Vest Telemark Toyota  Celica
706 Jan Larsen NMK Tinn Volkswagen  Golf
707 Øystein Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Boble
708 Jan Emil Wilsberg KNA Kongsvinger Citroen  Ds3
709 Svein Brekke NMK Kongsberg Ford  Escort