Deltakere Sølvcrossen 2016 

Tidsrom: 17.09.2016 - 18.09.2016. Arrangør: NMK Kongsberg. Løpsform: .

NMK Kongsberg Bilsport inviterer til Sølvcrossen 2016 - 17. og 18. september. Løpet er åpent for følgende klasser: BC Åpen, BC Damer, BC Junior, BC Junior trening, BC Old Boys, RSN 2WD under 2,4 liter, RSN 2WD over 2,4 liter, NRC og Crosskart. NB! Riktige startnummer vil komme på rett i forkant av påmeldingsfristen! Påmeldingsfrist onsdag 14 september 2016 kl. 1800. FLYTTET TIL TORSDAG 15. SEPTEMBER KL. 2000! Skulle du få problemer med påmeldingen kan du ringe (eller sende SMS) til Kai Henning Ramberg på tlf: 920 84 440.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Anette Haugland NMK Bø Saab  
201 Anders H. Aulom NMK Bø Ford  Escort Team Olga
202 Veronica S. Jansen NMK Hurum og Røyken Annet  Torden Racing Team
203 Ludvig Lund NMK Larvik Opel  
204 Thea Martinsen NAF Motorsport Drammen Peugeot  206 Team Rosa
205 Iselin Strøm NMK Kongsberg Opel  Vektra Galskap Motorsport
206 Christoffer G Torgersen NAF Motorsport Drammen Annet  Team Rosa
207 Jan Olav Kåsastul Brøndahl NMK Bø Volvo  740
208 Fredrik helleberg Drøbak NMK Notodden Ford  Sierra
209 Tomas  Løver NMK Kongsberg Ford  Sierra GF Motorsport
210 Joachim Grønvold NAF Motorsport Drammen Opel  Grønvold motorsport
211 Marcus J  Remme NMK Bø Saab  
212 Truls Vikan NMK Nore og Uvdal Audi  90
213 Hobæk Christian NMK Larvik Volkswagen  
215 Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo  240
216 Martin Haugen KNA Eiker Volvo  245
218 Celine Haugan Mathiassen NAF Motorsport Drammen Volkswagen  Golf
219 Marlene Sundet NMK Larvik Volkswagen  Golf
221 Nils Arne Hegard NMK Tinn Toyota  Celica
222 Gunn Birgit Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Gølf
223 Henning  Svendsen NMK Nore og Uvdal Volvo  240
224 Petter lønn Hvidsten NMK Tønsberg Volvo  
226 Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  
227 Sander Narvestad NMK Kvinesdal Volvo  245
228 Elias Røynestad NMK Kvinesdal Volkswagen  
229 Ola  Digre NMK Grenland Opel  
BC - Junior trening
250 Jørgen Nyhus NAF Motorsport Drammen Volkswagen  Golf 3
251 Elise Brekke NMK Kongsberg Seat  
252 Johnny Hansen NAF Motorsport Drammen Opel  Vectra Turkmotorsport
253 Kjetil listul Abrahamsen NMK Bø Volvo  240 heddal racing
254 Mari Presterud Nygård NMK Nore og Uvdal Saab  
255 Jostein Lund NMK Bø Volvo  Herregårdsvong
256 Adrian Brathaug NMK Tønsberg Volkswagen  Boble
257 Ole petter Andersen NMK Nore og Uvdal Toyota  
258 Maren  Christensen Asker og Bærum Motorsport Honda  Civic
259 Marius Midtmoen Østfold Motorsport Peugeot  206
260 Tobias  Haug NMK Grenland Volvo  740
261 Malin Lippert Asker og Bærum Motorsport Volkswagen  Golf
BC - Senior
1 Morten Sætren NAF Motorsport Drammen Opel  
2 Halvor anders Haugen NMK Bø Annet  Team stram vaier
3 Jarle Løver NMK Kongsberg Ford  Escort stv
4 Rune Sætra Løver NMK Kongsberg Ford  GF Motorsport, Astra Killer
5 Bjørn-erik Davidsen NMK Hurum og Røyken Volvo   Davidsen motorsport
6 Kenneth Jansen NMK Hurum og Røyken Annet  Torden Racing Team
7 Roger Iversen NAF Motorsport Drammen Opel  Team Rosa
8 Kent Andre Jansen NMK Hurum og Røyken Annet  
9 Kristian Nordengen NMK Hurum og Røyken Opel  
10 Sten Wang Groth NMK Aremark Mazda  Team Rosa Motorsport
11 Jan Sverre Solheim NMK Hurum og Røyken Opel  Torden Racing Team
12 Odd erik Berg NMK Kongsberg volvo Berg motorsport  
14 Jørn  Opseth KNA Eiker Volkswagen  
15 Erik Gustafsson NMK Tønsberg Volvo  
16 Kristoffer Ødegården NMK Bø Volvo  Type stor
17 Hans Ivar  Høibø NMK Bø Annet  
18 Vidar  Østbye NMK Kongsberg Opel  Team Utleiesenteret
19 Linda Lia NMK Bø Annet  
20 Stian  Kaasa NMK Bø Annet  
21 Geir Barstad NMK Melhus tronderbil  Caprice
22 Marius Pettersen KNA Eiker Ford  Sierra
23 Tommy Nyhus Ekelund NMK Grenland Opel  Team Johnsen motorsport
24 Kenneth Åsen NAF Motorsport Drammen Opel  TEAM ROSA
25 Jan Haugen NMK Kongsberg Nissan  Micra HRT
27 Rune Ellefsen NAF Motorsport Drammen Volvo  Team rosa
29 Martin Mikkelsen KNA Eiker Opel  Kadett
31 Jan Larsen NMK Tinn Volkswagen  Boble
32 Hermann  Hellvik NMK Larvik Volkswagen  Hellvik Motorsport
33 Martin Hellvik NMK Larvik Volkswagen  Hellvik Motorsport
34 Rune Bakken NAF Motorsport Drammen Volvo  Bakken Motorsport
35 Martin Grøtterud NMK Kongsberg Volvo Lågen Racing  
36 Terje Martinsen NMK Hønefoss Volkswagen  Golf
38 Terje Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  Davidsen motorsport
39 Karl inge  Storli NMK Bø Saab  Heddal racing
41 Raymond Wassengen NMK Kongsberg Boble Lågen Racing  
42 Bjørn Jensvoll NMK Gol Annet  
43 Daniel Grønvold NMK Drammen Opel  Grønvold Motorsport
44 Per Amund Juverud KNA Eiker Opel Juverud Motorsport  
45 Emil Andersen NMK Tønsberg Volvo  Skyggesia Motorsport
46 Kristoffer  Gutu Holt NMK Tønsberg Saab  Skyggesia Motorsport
49 Ole Marius Myrvold NMK Elverum Toyota  Corolla
50 Geir Halvorsen NMK Larvik Volvo  244
51 Henning  Johansen - Volvo  
52 Kim  Nilsen KNA Kongsberg Nilsen og Bjertnes Motorsport  
53 Ole Aleksander Bjertnes KNA Kongsberg Nilsen og Bjertnes Motorsport  
54 Kjell Erland Hoveng NAF Motorsport Drammen Volkswagen  Team Rosa
55 Johnny  Johansen NMK Aremark BMW  Jo-Jo Motorsport
56 Ole Petter Nyhagen NMK Tønsberg Opel  Team Rastløs
57 Tommy Kristiansen NMK Drammen Opel  Wessel Motorsport
58 Kevin Jacobsen NMK Tønsberg Volkswagen  
60 Tommy Odden NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team GF motorsport
61 Steffen Hagen NMK Kongsberg Opel  Team GF motorsport
62 Martin Løberg NMK Grenland Volkswagen  Boble
63 Glenn ludvik Andersen NMK Bø Opel  Guffen motorsport
64 Håkon Olaf Johannessen KNA Eiker Volvo  240 Team No Mercy
65 Ronny Wassengen NMK Kongsberg Boble Lågen Racing  
66 Magne  Olesrud NMK Tinn Mitsubishi  Lancer
68 Arnfinn Gåsholt NMK Sandefjord Volvo  740mix
69 Lars jr Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  Boble
70 Thor Erik  Thoresen KNA Kongsberg Volvo  
71 Jaran Garden NMK Tinn Volvo  
72 Bjørn Omar  Fjeld NMK Hønefoss Lada  Fjeld motorsport
73 Rune Grønvold NMK Drammen Opel  Grønvold Motorsport
74 Andreas Olsen NMK Bø Toyota  Celica
75 Nils Kristian Høiseth NMK Grenland Volkswagen  Boble
76 Simen Alexander Woje ensenJ Grenland Motorsport Lada  1500s
79 Remi Røynestad NMK Kvinesdal Volkswagen  
80 Heine  Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  
81 Espen Norup Berget NAF Motorsport Drammen Ford  
82 Jahn kåre Larsen NMK Grenland Opel  
83 Hans Bjørnar Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  Fønnebø-Motorsport
88 Thomas Moen NMK Kongsberg Volvo  244
BC - Senior debutant
150 Nicklas  Bøhmer NMK Grenland Volvo  Lågen Racing
151 Ole Kåsastul NMK Bø Ford  Escort mk2
BC - Damer
300 May Brit Bø Haugland NMK Bø Saab  
301 Linda Kaasa NMK Bø Annet  Team stram vaier
302 Marianne Sørsdahl NMK Bø Ford  Escort Team Olga
303 Ann Maj Wallmann NMK Hurum og Røyken Opel  Torden Racing Team
304 Monica Solbakken NAF Motorsport Drammen Saab  TeamRosa
305 Odfrid  Olsen NMK Bø Opel  Opel
306 Nina sisilia Hansen NMK Larvik Saab  
308 Christine Settendal Johnsen NMK Grenland Nissan  Sunny Team Johnsen motorsport
309 Unn-Linea Hjelde NMK Kongsberg Starlett GF Motorsport  
310 Lina Maria  Holt NMK Larvik Peugeot  206
311 Linn Burud NMK Kongsberg Toyota  
313 Jeanette Lilleås NAF Motorsport Drammen Annet  
314 Marthe Odden NMK Kongsberg Nissan  Team GF motorsport
315 Liv-Ellen Anderson NAF Motorsport Drammen Opel  Vectra
316 Wenche Njærheim NMK Kongsberg Porsche  
318 Linda listul Storli NMK Bø Saab  Heddal racing
319 Karianne Mehren NAF Motorsport Drammen Team Rosa  Polf
320 Mariann Lysaker NAF Motorsport Drammen Opel  Team Rosa
BC - Damer debutant
330 Monica Enerberg NMK Gjøvik Volvo  Volvo 244
Crosskart 85ccm
600 Alexander Heum NMK Tønsberg IC Kart R4  
Crosskart 125ccm
106 Erik Engh Thoresen NMK Modum og Sigdal ic kart  
Crosskart 650ccm
613 Tom Frigstad NMK Tønsberg IC r3  
618 Martin Haslestad NMK Tønsberg ICR4  
622 Kim  Lorentzen Oslo Motorsport IC kart  R4
641 Kristoffer Lilleby NMK Tønsberg IC Kart   R4
652 Jan Terje Samuelsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb IC- R4  Husaberg 660
660 Johan  Bergan NMK Tønsberg IC R3  
662 Frode  Heum NMK Tønsberg Tesla  IC4 Kart
663 Svenn Inge Heum NMK Tønsberg IC Kart R4  
664 Per-Ole Bøe NMK Tønsberg IC3  IC Kart
665 Halvard Grytnes NMK Tønsberg IC-Kart R3--Husqvarna  
694 Vegard Aasen NMK Tønsberg Ic r4  
909 Kjetil  Bergan NMK Tønsberg R  
BC - Veteran
340 Jarle Løver NMK Kongsberg Volkswagen  Boble
341 Tore  Dahl NMK Tønsberg Volvo  
342 Ingard Vihovde NMK Notodden Chrysler  
343 Pål Bakken NMK Nore og Uvdal Volvo  Bakken motorsport
344 Jon Anton B Pedersen NMK Tønsberg Volvo  
345 Håvard Magnes KNA Solør Motorsport Mazda  
346 Jan-Tore Moland NMK Hurum og Røyken Volvo  Team Nitro tak
347 Arne Olav  Olsen NMK Kongsberg Opel  Team GF motorsport
348 Lars A. Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  Boble
350 Vidar Engelstad NMK Tønsberg svarten 2  
RSN 2WD under 2,4 l
334 Timmi Bernhardsen NMK Larvik Think  
349 Roger Hansen KNA Eiker Volvo  Evo
353 Knut Arne Bråthe NMK Modum og Sigdal Volvo  242
354 Kevin Burud KNA Eiker Ford  
358 Reny Eliassen NMK Tønsberg Mercedes-Benz  190
359 André Hulbakk KNA Eiker Volvo  242 EVO
360 Stian Borgersen KNA Eiker Volkswagen  1303
361 Inge Gulbrandsen KNA Eiker Volvo  242
362 Andreas  Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  Boble
363 Andreas Ringsevjen NMK Tinn Ford  Escort
RSN 2WD over 2,4 l
423 Trond Mikalsen NAF Motorsport Drammen Volvo  240
424 Bjørnar Johansen NMK Tønsberg Volvo  242