Deltakere Sommerfestivalen 2016 

Tidsrom: 27.07.2016 - 30.07.2016. Arrangør: NMK Aremark. Løpsform: .

Velkommen til årets sommerfestival! 10 omganger med kjøring og 4 dager med sosialt samvær!

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
201 Steffen Hansen NMK Gardermoen Honda  
202 Erik Lunde Jåtten NMK Sandnes og Jæren Volvo  245
203 Mads Skjæveland NMK Sandnes og Jæren Opel  Astra
204 Sander Sørlie øberg NMK Aremark Peugeot  205 gti
205 Emma Linnéa Klund NMK Aremark Volvo  240 HK Racing
207 Christoffer G  Torgersen NAF Motorsport Drammen Honda  Team Rosa
208 Hans Fredrik Myrene NMK Aremark Volvo  
209 Julie Kvarem KNA Indre Ytre Østfold Saab  Teamnitro
211 Joakim Paulsen NMK Aremark Ford  Sierra cosworth
213 Thea Martinsen NAF Motorsport Drammen Peugeot  206 TeamRosa
214 Marcus  Dillevik Johannessen Østfold Motorsport Volvo  245
216 Andreas Egeland NMK Sandnes og Jæren Opel  Wims Bilcrossteam
217 Eivind Lutsi NMK Sandnes og Jæren Volvo  Orstad 740 Standard
218 Mari Hoel NMK Gjøvik Ford  
219 Joachim Grønvold NAF Motorsport Drammen Opel  Grønvold motorsport
220 Tina Lutsi NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Golf Standard
221 Anders Myhre NAF Motorsport Drammen Opel  Grønvold motorsport
222 Christoffer Solbrekke NMK Aremark Volvo  Volvo 245
223 Sverre  Krog NMK Aremark BMW  E30
224 Jostein Skinne NMK Aremark Volkswagen  
225 Martin Pettersen KNA Indre Ytre Østfold Volvo  Skruførti
227 Anniken Moseby Larsen NMK Aremark Annet  
228 Kristoffer Moseby Larsen NMK Aremark Volvo  245
229 John Tøftemo NAF Motorsport Drammen Opel  Astra Turk Motorsport
230 Merita Therese Larsen NMK Aremark Volvo  850 Team RV 22 Racing
231 Sebastian Sørlie øberg NMK Aremark Volkswagen  Boble
232 Kristian Reime KNA Stavanger Opel  Astra
233 Christoffer Novak NMK Trøgstad BMW  E-30
234 Ulv Ola Alexander Digre NMK Grenland Opel  
235 Sindre  moe NMK Trøgstad Volvo  
BC - Junior debutant
701 Martin André Pedersen NAF Motorsport Sarpsborg Volvo  940
702 Sindre Silva NMK Aremark Toyota  Silva Racing
703 Ludvig Skjelin NAF Motorsport Sarpsborg team dekkslitern  Team dekkslitern
704 Alexander Olsen NAF Motorsport Sarpsborg Volvo  
BC - Junior trening
252 Robin Kristiansen NMK Hønefoss Volvo  740 teamnitro
253 Johnny Hansen NAF Motorsport Drammen Opel  Astra Turk Motorsport
256 Elise Freim NMK Hamar Ford  Focus KK-Racing
257 Eli Hauge Arnesen NAF Motorsport Sarpsborg Volvo  240 Team dekksliteren
259 Marius Midtmoen Østfold Motorsport Peugeot  206
260 Fredrik  Kviserud NMK Trøgstad Volvo  245
261 Jørgen  Nyhus NAF Motorsport Drammen Volkswagen  Golf 3
BC - Senior
1 Jørgen Syversen NMK Aremark Volvo 245  
2 Tom Burås NMK Aurskog - Høland Opel  
3 Terje Flåten NMK Tønsberg Volvo  EAM
4 Tommy  Østli NMK Trøgstad Volvo  OK-Edition
7 Åge Hansen NMK Aremark Volkswagen  Golf
8 Simen  Vian NMK Aurskog - Høland Volvo  242 Vian Motorsport
9 Daniel Grønvold NMK Drammen Opel  Grønvold Motorsport
10 Nils-Henrik  Heed NMK Aremark Volvo  
11 Thomas Brusken Pettersen KNA Indre Ytre Østfold Saab  TP Motorsport
13 Martin Furuseth NMK Aurskog - Høland Volvo  240 OK edition
14 Hans Vidar Hansen NMK Gardermoen Honda  
16 Espen Waters KNA Indre Ytre Østfold Volkswagen  
18 Vegard Davidsen NMK Aremark Citroen  Fransk på 4 hjul
19 Ole-Henrik Emilsen NMK Aremark Saab  99
20 Johnny Johansen NMK Aremark BMW  Jo-Jo Motorsport
21 Kim Opheim NMK Aurskog - Høland Volvo  Langtak 745
23 Kim Berg NMK Hønefoss Saab  90 Team Nitro
24 Terje Haakonsen NMK Tønsberg Ford  Team Nitro
25 Grythe Tor ole NMK Hønefoss Toyota  Sus og dus
26 Henning Thorbjørnsrød Østfold Motorsport Opel  
28 Stian Solbakken NMK Trøgstad Opel  Jo-jo motorsport
29 Patrick Wattum NMK Gardermoen Citroen  Fransk på 4 hjul
30 Glenn Hagen KNA Indre Ytre Østfold Opel  Team-Nitro
31 Kjetil Davidsen NMK Aremark Opel  Ascona
32 Tommy  Kristiansen NMK Hønefoss Saab  Team Nitro
34 Thomas Ødegård NMK Aremark Volvo  240 Ok Edition
37 Joachim Johansen NMK Sandnes og Jæren Opel  Wimsbilcrossteam
38 Mats Hermansen KNA Indre Ytre Østfold Annet  Noe på 4 hjul
40 Ole Andreas Grythe NMK Hønefoss Volvo  SUS OG DUS
41 Andreas Aarbu NMK Aremark Saab  
42 Lars Martinsen NMK Tønsberg Saab  99 team nitro
43 Stian Sirevåg NMK Sandnes og Jæren Opel  Wims bilcrossteam
44 Ole Martinsen NAF Motorsport Drammen Ford  TeamRosa
45 Øivind Kvarem KNA Indre Ytre Østfold Toyota  Teamnitro
47 Anette Ottesen NMK Aurskog - Høland Volvo  240 ottesen motorsport
48 Gunleiv Kvål NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Golf Standard
49 Joakim Grødem NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Golf
50 Lasse Turk Hansen NAF Motorsport Drammen Volvo  240 Bakken Magic
51 Henning Kvål NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Golf Standard
52 Richard Ditlefsen NMK Sandnes og Jæren Volvo  Volvo wimsvogn
53 Torstein Voll NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Golf Standard
54 Rune Ellefsen NAF Motorsport Drammen Annet  Team Rosa
55 Rune Grønvold NMK Drammen Opel  Grønvold motorsport
56 Rune Raugstad NMK Sandnes og Jæren Opel  Astra
57 Bjørn Sandberg KNA Indre Ytre Østfold Volvo  242
59 Lasse Bruu NMK Aremark Buddy  Skåp?<3
60 Rudi Kristiansen NMK Hønefoss Saab 99 Team Nitro  
61 Liz Wessel NMK Drammen Opel  Wessel Motorsport
62 Ronny  Engan NMK Aremark Renault  Laguna
64 Tommy Kristiansen NMK Drammen Ford  Wessel Motorsport
65 Jan erik Sevaldholet NMK Hønefoss Volvo  
66 Gustav  Holter-Hovind NMK Aurskog - Høland Volvo  
67 Andres hellgren Westerhof NMK Aremark Volvo  245
68 Knut Arne Gaukelund NMK Aurskog - Høland annet  Håp Motorsport
69 Ole Petter  Storli brenna NMK Aremark Citroen  
70 Kjetil Flåten NMK Tønsberg Volvo  
71 Sebastian Huse NMK Aremark Volvo  Pen
74 Kim Åsen NMK Aremark Opel  
75 Rune  Åsen NMK Aremark Opel  
76 Hans Andreas  Holmedal NMK Aurskog - Høland Volvo  245 Holmedal Power
81 Hans Ivar  Tønsberg NMK Aremark Tesla  EL-bil power
82 Ole Jakob  Åsødegård NMK Fluberg Nissan  
83 Simen Rudi Lie NMK Aremark Volvo  940
86 Vegard Narvestad Ottesen NMK Aurskog - Høland Opel  
87 Andreas Harlem NMK Aremark Opel  Corsa
88 Joakim Martiniussen KNA Indre Ytre Østfold Peugeot  
89 Per Johansen KNA Indre Ytre Østfold Opel  
91 Morten Raugstad NMK Sandnes og Jæren Chevrolet  Camaro
92 Bjørn Vidar Tangen KNA Indre Ytre Østfold BMW  
93 Kjell Grav KNA Indre Ytre Østfold Opel  
94 Stian Borgersen KNA Eiker Volkswagen  Boble
95 Krister G. Antonsen NAF Motorsport Sarpsborg Volkswagen  Golf
96 Kai-Håvard  Larsen NMK Aremark Ford  Sierra
97 Øyvind  Huseby NMK Hamar Annet  KK- Racing
98 Kim Robert Nygaard NMK Aremark Lada  Dodge
99 Roger Nordheim Naffroland Mazda  Nordheim motorsport
102 Matz Gravseth NMK Gardermoen Volvo  Volvo +
103 Kenneth  Jansen NMK Hurum og Røyken Annet  Jansen-motorsport
106 Lars Fredrik Askerød NMK Aremark Saab  99 Team Askerød
107 Roar Askerød Østfold Motorsport Opel  Kadett Team Askerød
108 Lars Erik Gruer NMK Hønefoss Volkswagen  VW Team Nitro
110 Raymond Thunem NAF Motorsport Sarpsborg Audi  2,0E
112 Stian Hoel NMK Gjøvik Volvo  245
113 Daniel  Løe NMK Aremark Ford  Ok msp
114 Sveinung Skjæveland NMK Sandnes og Jæren Saab  Standard Orstad
115 Christer  Olsen NMK Aurskog - Høland Annet  
BC - Senior debutant
602 Sten-Andre Wang Groth NMK Aremark Porsche  Flatpakk
603 André Pedersen NAF Motorsport Sarpsborg Volvo  940
605 Magnus  Gulliksen NMK Gardermoen Volvo  Volvo +
606 Daniel Aasan NMK Gardermoen Volvo  Volvo +
607 Tommy Fog NMK Aremark Ford  Sierra
608 Ricardo Dominguez NMK Aremark Honda  
609 Andreas Madsen NAF Motorsport Sarpsborg Volvo  Langtak
610 Nils  Bjørnseth dekkslitern Volvo  
BC - Damer
301 Karianne Mehren NAF Motorsport Drammen Volkswagen  Golf
302 Frances Lingjærde NMK Aremark Honda  Liten
303 Linn kristin  Hansen NMK Larvik Saab  
305 Ida Marie Eriksen NMK Konsmo Renault  
306 Alida Kvål NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad golf standard
309 Kjersti  Syversen NMK Aremark Volvo  
310 Stina Henriksen NMK Hønefoss Volvo  SUS OG DUS
311 Monica Solbakken NAF Motorsport Drammen Annet  Team Rosa
312 Åsne Rosland NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Golf Standard
314 Kristine Egeland NMK Sandnes og Jæren Opel  Wims Bilcrossteam
315 Anette  Ottesen NMK Aurskog - Høland Volvo  240 ottesen motorsport
316 Liz Wessel NMK Drammen Opel  Wessel Motorsport
318 Liga Thunem Thunem NAF Motorsport Sarpsborg Audi  2,0E
319 Anne-Beth Storø KNA Eiker Saab  
320 Marthe Odden NMK Kongsberg Nissan  Team GF motorsport
322 June-Marie  Tronstad NAF Froland Volvo  245 Tronstad Racing
323 Ellen  Ødegård KNA Indre Ytre Østfold Annet  "Ich"
BC - Damer debutant
401 Marte  Thomassen NMK Gardermoen Ford  
402 christina hauge NMK Aremark Opel  Corsa b team dekkslitern
BC - Veteran
501 Ottar teddybjørn Kjøniksen KNA Indre Ytre Østfold 4 hjul team teddybjørn  
502 Stian Sorgen NMK Trøgstad Opel  
505 Ernst Roald Lutsi NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Golf Standard
506 Tor Egil Mæland NMK Vikedal Mazda  Mx3
507 Geir  Klund NMK Aremark Volvo  HK Racing
508 Reidar  Johnsrud NMK Hønefoss Nissan  Team Nitro
509 Jan erik Sevaldholet NMK Hønefoss Volvo  
510 Tor Martin Flåten NMK Tønsberg Volvo  EAM
511 Anne-BAnne-Beth Storø KNA Eiker Saab  
512 Sveinung Skjæveland NMK Sandnes og Jæren Saab  Orstad Saab 9000
513 Jan-Tore Moland NMK Hurum og Røyken Volvo  Team Tak
514 Rune Åsen NMK Aremark Volvo  Amason
515 Kjell Grav KNA Indre Ytre Østfold Opel  
517 Johnny Gravseth NMK Gardermoen Volvo  Volvo +
518 Henning  Kvål NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad Golf Stanard
519 Rune Raugstad NMK Sandnes og Jæren Opel  ?
520 Per Arne Hoel NMK Gjøvik Opel  Vectra
RC
801 Tim ivan Bernhardsen NMK Larvik Volvo  
802 Thomas Paulsen NMK Aremark Ford  Focus RS
803 Ole-Henrik  Emilsen NMK Aremark Saab  900
804 Gustav Holter-Hovind NMK Aurskog - Høland Volvo  242
805 Thomas Strand KNA Indre Ytre Østfold Volvo  S-40
806 Roger Hansen KNA Eiker Volvo  240
807 Kim Roar Johansen NAF Motorsport Sarpsborg Opel  Astra
809 Martin Furuseth NMK Aurskog - Høland Peugeot  207
810 Kevin  Burud KNA Eiker Volkswagen  Boble