Deltakere 2-dagaren - bilcross 

Tidsrom: 25.06.2016 - 26.06.2016. Arrangør: NMK Vikedal. Løpsform: .

Kval. til Landsfinalen for bilcross senior i Elverum og for junior på Gol. Ordinær påmeldingsfrist er søndag 19. juni

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
100 Robin T Bratten NMK Bergen Opel  Skakkona Arna motorsport
125 Thomas Hundseid Eikeland NMK Vikedal Volkswagen  Bobla 318is Team Himamekk
135 Sverre Hundseid NMK Vikedal Volkswagen  Bobla Team Himamekk
132 Cruys Magnus NMK Vikedal Volvo  
122 Ailin Vik NMK Vikedal Opel  Astra FRT
102 Kristian Breivik Gjøen NMK Bergen Volkswagen  Golf "Kulo"
101 Jakob Hansen NMK Bergen Volvo  240
184 Stian Andrè Gullhaug NMK Vikedal Ford  Sierra B&G Motorsport
103 Stig Rune Teigland NMK Bergen Volvo  240 Tjelland Motorsport
156 Hroar Guldhav NMK Vikedal Volvo  240
110 Marius Vaktskjold NMK Bergen Ford  NH Motorsport
185 Tina Lutsi NMK Sandnes og Jæren Hyundai  Accent
111 Linn Eikeland NMK Vikedal Volkswagen  VW
122 Leiv Vidar Rønnevik NMK Vikedal Volvo  740 team innante
107 Tarje Ousdal NMK Egersund Volkswagen  Golf
130 Lena Haugland Rønnevik NMK Vikedal Toyota  Corolla
105 Mathias Skrunes NMK Vikedal Ford  Taunus
121 Amalie Rønnevik NMK Vikedal Volkswagen  Golf
150 Even Fosen Vetrhus NMK Vikedal Volvo  240 Herregårdsvogn Team Fjoslokt
125 Glenn  Bruland Hansen NMK Vikedal Ford  Sierra B&G Motorsport
127 Lene Olsen NMK Vikedal Mazda  626 ikke så strøken TSM
113 Tor Steine NMK Vikedal Skoda  Skoda
104 Aleksander Stokke NMK Bergen Opel  Astra
131 Mari Lønning NMK Vikedal Ford  Sierra FRT
126 Espen Olsen NMK Vikedal Ford  Sierra TSM
100 Elias Røynestad NMK Kvinesdal Volvo  
BC - Junior trening
202 Tonje Ousdal NMK Egersund Volkswagen  
670 Mikal  Finnvik NMK Vikedal Volkswagen  Gti
BC - Senior
1 Marius Havre NMK Bergen Opel  Calibra Arna Motorsport
3 Sølve Østbø NMK Vikedal BMW  E30
2 Per-Gaute Østbø NMK Vikedal BMW  E30
1 Sigbjørn Østbø NMK Vikedal BMW  E30
4 Emil Veland NMK Bergen Vauxhall  Vectra NH-motorsport
6 Preben Myklebust NMK Egersund Volvo  Sladdevogn
165 Stian Espevoll NMK Vikedal Volkswagen  Boble 1318is Team Himamekk
10 Kristina Sætre NMK Vikedal Volkswagen  Boble FRT
12 Joar Torsen NMK Vikedal Volkswagen  FRT Boble
49 Ivar Finnvik NMK Vikedal Nissan  Primera Team Innante
30 Robert-Andre Heimvik NMK Bergen Opel  Astra Arna Motorsport
31 Kaj-Erik Heimvik NMK Bergen Opel  Vectra Arna Motorsport
35 Allan Rasmussen NMK Egersund Volvo  Preben killer
100 Aleksander Skeie NMK Vikedal Saab  
19 Stefan Evensen NMK Bergen Opel  Calibra Hylkje Rasarlag
28 Steffen Hjelmås NMK Bergen Toyota  HYLKJE RASARLAG
49 Tor Egil Mæland NMK Vikedal Mazdarati  Higre
8 Anders Myking NMK Bergen Volkswagen  Golf
9 Monica Weltzin Pedersen NMK Vikedal Ford  Sierra
30 Harald Moen Grødem NMK Jørpeland Volvo  740
10 Rune Vaktskjold NAF Motorsport Nordhordland Opel  NH Motorpsort
1 Glenn Olav Lothe NMK Vikedal Saab  900
1 Joakim Bruland NMK Vikedal Ford  Sierra V8
69 Krister Bratli NMK Bergen BMW  
18 Jan Kåre Frøyland NMK Vikedal Ford  Higre Sierra
18 Katrine Myking NMK Bergen Volkswagen  Golf
5 Knut Stian Bjørkhaug NMK Vikedal Volvo  
15 Oliver Andre Matre NMK Vikedal Volkswagen  Boble FRT
13 Leif Johan  Haugsland NMK Vikedal Volvo  240
91 Anders Lint Moland NMK Vikedal Volvo  240
50 Sondre Hundseid Eikeland NMK Vikedal BMW  Team Himamekk
69 Trygve hustvedt Lærdal NMK Vikedal Volvo  
13 Martin Tveit NMK Vikedal Toyota  Stutt Higre
33 Håvard  Helland NMK Vikedal Volkswagen  Boble Frt
14 Torbjørn  Østerbø Veland NMK Bergen BMW  E30 NH motorsport
24 sigve Hansen NMK Bergen Opel  
254 Veronica Olsen NMK Vikedal Mazda  626 strøken TSM
4 Katrine Tveit NMK Vikedal Volkswagen  Higre golf
99 Atle Østerbø  Veland NMK Bergen BMW  NH Motorsport
31 Jarle Amundsen NMK Vikedal Opel  Manta AR
25 Nils Inge Tjelta Rogaland Motorsport Volkswagen  Boble1300
86 Gisle F. Aarbø NMK Vikedal Ford  Sierra FRT
1 Remi Røynestad NMK Kvinesdal Opel  
48 Bjørgulv Homme NMK Kvinesdal Annet