Deltakere NM-runde Crosskart 15. mai 

Tidsrom: 15.05.2016. Arrangør: NMK Vikedal. Løpsform: Crosskart.

1. NM-runde 2016 går på Vikedal Motorbane søndag 15. mai.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
Crosskart Mini
22 Eirik  Steinsholt NMK Grenland Annet  LH Racing sport
88 Ole Kristian Spilling NMK Konsmo Norcart  Mini
Crosskart 85ccm
7 Fredrik Weaas NMK Gardermoen Annet  IC KART R4
12 Dennis  Austad NMK Grenland Volvo  IC Kart R3
20 Emil Bujordet Froland Motorsport -  R€
30 Karl Peder Nordstrand NMK Hamar IC-R4  
47 tobias Holmen KNA Solør Motorsport ic kart  IC KART
49 Martin Hagen NMK Gardermoen Annet  Ic-kart
60 Marius Solberg hansen NAF Motorsport Vestfold, Gokart ic-cart  R4 ktm
84 Robin Larsen Hermansen NMK Hamar Ic kart  R4
90 Viktoria Aass Weberg KNA Solør Motorsport IC kart  R4
95 Simen Gudbjørsrud NMK Grenland Annet  IC Kart R4 BG Racing
Crosskart 125ccm
101 Sebastian Høidalen NMK Grenland Annet  PSRX Sebbe
106 Erik Thoresen Engh NMK Modum og Sigdal ic kart  R4
110 Thomas Eek Murstad NMK Notodden IC- kart R4  
120 Karsten Nordli NMK Aurskog - Høland IC  R4
123 Nikolai Haldammen KNA Solør Motorsport Ktm  IC r4
125 Sindre  Trøyterud NMK Solør Annet  RS Motortek
140 Bjørnar Gudbjørsrud NMK Grenland Annet  IC Kart R4 BG Racing
147 Marius S Andersen Østfold Motorsport I_C KART  R4
150 Tobias G Andersen Østfold Motorsport C-PRO  C-Pro
153 Nikolai Andreassen NMK Vikedal ICR3  KTM
167 Aron  Jensen Marum NMK Grenland Kermit Jr  IC 4
168 Lucas  Waaler KNA Solør Motorsport IC R4  KW 2T Tuning
177 Jon Arne Aass Weberg KNA Solør Motorsport NORKART  VR5
181 Markus Gimle  Enger Krabyskogen Motorsport IC KART R4  
188 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland IC-R4  KTM
190 Hauk Hamre-Hagen NMK Vikedal IC-Kart R4  Royal Purple / Bell
195 Marius Nielsen . NMK Hønefoss ic kart  R4
199 Bjørn Cato  Aarekol NMK Vikedal ICR4  R4
Crosskart 250ccm
221 Kevin Bakken NMK Hønefoss IC-kart  R4
222 Martin Kongsli NAF Motorsport Nord-Gudbrandsdal IC-Kart  R4
237 Petter  Fjelstad NAF MOSS C-PRO  
240 Mats Brustad KNA Solør Motorsport NorCart  VR5
242 Ola Jr. Nore NMK Modum og Sigdal Ic-kart  R4 KTM
262 Daniel Aasen  Svensen NMK Eggemoen IC Kart  
282 Casper B. Larsen FSAS IC-Kart R4 Suzuki  
285 Alexander Lie NMK Grenland Ic-kart  SunTech Racing
286 Adrian Austad NMK Grenland Volvo  IC Kart R4 Suntech Racing
296 Jacob Lyseng NMK Eggemoen IC R4  R4
Crosskart 650ccm
603 Thomas Lohne Asker og Bærum Motorsport Bentley  IC KART R4
612 Anders Strand NMK Vikedal Annet  Ic-kart r4 husaberg
618 Per Lende KNA Indre Ytre Østfold ICR4  R4
622 Kim  Lorentzen Oslo Motorsport IC  R4
623 Hans Christian Dahl Østfold Motorsport IC Kart R-4  
624 Pål rye Smørsteen NMK Tønsberg Annet  Ickart r4
630 Børre Holm NMK Tynset Ic kart  
652 Mats Samuelsen Lislevand KAK Kristiansand AutomobilKlubb IC- R4  R4 Husaberg
655 Even Heggelund NMK Valdres Ic-r4  2015
667 Ketil  Johnsen KNA Telemark Kermit  IC 4
679 Rolf Arild Knardahl NMK Grenland IC  R4
684 Mads Pedersen FSAS C-Pro  KTM 690
804 Erik Halvorsen NMK Grenland -  IC-Kart R4
Extreme
902 thomas Holmen KNA Solør Motorsport Ferrari  
911 Rolf-Arne Gulliksen NMK Follo Speescar  Xtreme
914 Aleksander Wiik NMK Gardermoen Speedcar  Xtrem 750
975 Sigur Kilane NMK Vikedal Speedcar  Extreme