Deltakere Bilcross NMK Gardermoen 14.05.2016 

Tidsrom: 14.05.2016. Arrangør: NMK Gardermoen. Løpsform: .

BC Junior trening, Bc Junior. Bc senior, bc damer, Bc old boys og NRC

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
100 Thea Martinsen NAF Motorsport Drammen Toyota  Celica Team Rosa
102 Marius Eng NMK Hamar Volvo  Team Engs
103 Emil Lunaas NMK Tynset Volkswagen  Team Il TempO
104 Mathias Bergsjøbrenden Morten NMK Gardermoen Opel  
105 Espen  Lappen NMK Fluberg Opel  Corsa
107 Joakim Brattrud NMK Fluberg Opel  
108 Christoffer G Torgersen NAF Motorsport Drammen Honda  Team Rosa
109 Espen Andrè Øwre Kilen KNA Solør Motorsport Annet  
111 Arne-Alexander Holm KNA Indre Ytre Østfold Volvo  
112 Ulv Ola A Digre NMK Grenland Volvo  240
113 Martin  Pettersen KNA Indre Ytre Østfold Volvo  740
114 Marte Emilie Myhrer Svendsen NMK Trøgstad Opel  Ascona
115 Kristoffer  Aspelien NMK Krabyskogen Ford  Eescort
116 Marcus Lundhaug KNA Kongsvinger Volvo  240
117 Ludvig  Lund NMK Larvik Opel  Corsa
118 Anders H  Aulom NMK Bø Ford  Team Olga
119 Joachim Grønvold NAF Motorsport Drammen Opel  Grønvold Motorsport
120 Anders Myhre NAF Motorsport Drammen Opel  Grønvold Motorsport
121 Martin Sveen NMK Hamar Ford  Sveenmotorsport
122 Tom Vidar Belgen NMK Trøgstad Volvo  240
123 Hans Mariåsen KNA Solør Motorsport Mitsubishi  Galant
124 Iselin marie Strøm NMK Kongsberg Opel  Galskap motorsport
125 Marcus Berg NMK Gardermoen Volvo  240
126 John Tøftemo NAF Motorsport Drammen Opel  Astra
127 Hans Martin Ellingsen NMK Aurskog - Høland Saab  900
128 Nikolay Ingvaldsen NMK Aurskog - Høland Mercedes-Benz  190
129 Marius Karlstad NMK Gardermoen Opel  Karlstad motorsport
130 Remi  Jensrud KNA Solør Motorsport Volvo  2To&Førr
BC - Junior trening
200 Sondre Wielecki Kristiansen NMK Aurskog - Høland Volvo  240 håp motorsport
201 Sindre Haug NAF Motorsport Drammen Opel  Astra
202 Johnny Hansen NAF Motorsport Drammen Opel  Vectra
203 Bjørn Remi Bunes NMK Gardermoen Toyota  
204 Marius Midtmoen Østfold Motorsport Peugeot  206
BC - Senior
1 Anette  Ottesen NMK Aurskog - Høland Volvo  245 Ottesen motorsport
2 Halvor Nystuen NMK Elverum Volkswagen  Golf
3 Ronny Enger NMK Hamar Opel  Burn Racing
4 Werner Berntsen NMK Gardermoen Volvo  740
5 Terje Haakonsen NMK Tønsberg Ford  Team Nitro
6 Gunnar Fadum NMK Aremark Citroen  Fadum motorsport
7 Øistein Ulven NMK Fluberg Ford  Team Bybrua
8 Glenn Are Nyberg NMK Fluberg Ford  Team bybrua
9 Glenn Robert  Haugen NMK Nedre Hallingdal Cadillac  Olabil Racingteam
10 Henrik Weggersen NMK Hønefoss Ford  Overthetop
11 Patrick Wattum NMK Gardermoen Citroen  
12 Stian Holm NMK Gardermoen Saab  900
13 Arne Nilsen naf Mazda  
14 Terje Hvalstad NMK Gardermoen Volvo  
15 Liz Wessel NMK Drammen Den som går  Wessel Motorsport
17 Kim grytdal NMK Gardermoen Opel  Team Grevling
18 Stian Bøen NMK Valdres Peugeot  
19 Kai Dahl NMK Gardermoen Ford  E
20 Magnus Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Saab  
21 Mathias Ellefsrud NMK Gardermoen Subaru  
22 Kenneth Madsstuen NMK Valdres Volvo  
23 Knut Olav  Dybvig NMK Rendalen Volvo  245
24 Frank Jevne NMK Rendalen Nissan  He-Bi
25 Erik Jensen NMK Fluberg Ford  Team Bybrua
26 Hans Andreas  Holmedal NMK Aurskog - Høland Volvo  THM Performance
28 Bjørn Egil Sørlie NMK Gardermoen Opel  
29 Espen Mikkelsen NMK Hamar Volvo  
30 Knut Arne Gaukelund NMK Aurskog - Høland Opel  Håp motorsport
31 Leif-Harald Mathisen NMK Rendalen Volvo  245HE-BI
32 Frances Lingjærde NMK Aremark Honda  
33 Arild Stensrud NMK Hamar Saab  99
34 Åge Hansen NMK Aremark Volkswagen  
35 Kenneth Iversen NMK Gardermoen Saab  
36 Jarle Andsjøn NMK Hamar Opel  Ascona b he-bi
37 Frantz Petter  Andsjøn NMK Hamar Opel  Ascona he-bi
38 Mats Monsbakken KNA Solør Motorsport Opel  
40 Lisabet Johansen NMK Hamar Opel  
41 Martin Mobakk NMK Gardermoen Volvo  K-sport
42 Marius  Johansen NMK Trøgstad Volvo  
43 Jørn Tore Aspelien NMK Krabyskogen Ford  Escort
44 Steffen Skustad KNA Solør Motorsport Saab  Team #SpeakerFridlund Driver 2016
45 Patrick  Gystad NMK Gardermoen Saab  
46 Kate Fjellstad Jevne NMK Rendalen Nissan  He-Bi
47 Trond gunnar  Stensby NMK Elverum Saab  90
48 Cato Sveen NMK Hamar Ford  Sveen Motorsport
49 Dan Robert Antonsen NMK Fluberg Antonsen Motorsport  
50 Rolf-Erik Sandvoll NMK Hamar Saab  
52 Frode  Trannum NMK Krabyskogen Packard  
53 Thomas  Pettersen KNA Indre Ytre Østfold Volvo  740
54 Ken Roger Tandberg NMK Gardermoen Volkswagen  
55 Lasse Rud NMK Gardermoen Opel  Calibra
56 Asbjørn Hermansen NMK Rendalen Honda  CRX
57 Johnny Johansen NMK Aremark BMW  Jo-Jo Motorsport
58 Kristian Sundqvist NMK Nedre Hallingdal Peugeot  
59 Tobas Kristiansen NMK Krabyskogen Volkswagen  
60 Jan Lillegrend NMK Elverum Mazda  Team lillegrend
61 Jørgen Martinsen NMK Elverum Volkswagen  Golf Team Lillegrend
62 Simen Vian NMK Aurskog - Høland Opel  Vian Motorsport
63 Vladimir Pankov naf Mazda  
64 Stian Hoel NMK Krabyskogen Opel  
65 Ola  Mariåsen KNA Solør Motorsport Citroen  C4
66 Stål-Erik Rivenes NMK Elverum Volkswagen  Golf Team Lillegrend
67 Sturla Hansen NMK Gardermoen Saab  
68 Ruben Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Mazda  626
69 Ole Jonny Berg NMK Gardermoen Volvo  240
70 Ola  Mariåsen KNA Solør Motorsport Citroen  C4
71 Joakim Berget NMK Engerdal Volvo  
72 Bent Stian Jamesan NMK Gardermoen Saab  
73 Lars erik Ottesen NMK Gardermoen Mitsubishi  Colt
75 Dennis Mørkhagen NMK Elverum Saab 99 1.3l 4volt  
76 Sindre Nordgren Krabyskogen Motorsport BMW  316
77 Ove  Raaen NMK Nedre Hallingdal BMW  320i
78 Simen Korsmo NMK Elverum Saab  99
79 Thor-Olav Nordvik  LØVAAS NMK Gardermoen Opel  Kadett
80 Arild Westerhaug NMK Hamar Saab  Wester`n Power
81 Erik Storsveen NMK Fluberg Opel  
82 Joakim Martiniussen KNA Indre Ytre Østfold Peugeot  
83 Jahn-aleksander Sannerhaugen NMK Gardermoen Saab  900
84 Erik Lomundal NMK Fluberg Opel  
85 Hans Marius nielsen NMK Hamar Audi  
86 Glenn  Haug NMK Gardermoen Saab  
87 Niklas Nordgård NMK Trysil Saab  Power
88 Stein Rom Østerhaug NMK Hamar Saab  
BC - Damer
300 Liz Wessel NMK Drammen Ja  Wessel motorsport
302 Caroline Nordvik NMK Gardermoen Opel  Vectra
303 Mailen Ottem Bækken NMK Hamar Saab  
BC - Damer debutant
801 Marte Thomassen NMK Gardermoen Ford  
BC - Veteran
400 Werner Berntsen NMK Gardermoen Volvo  
401 Odd Tore Tråholt NMK Gardermoen Ford  
402 Vladimir Pankov naf Mazda  
403 Tommy Vidar Ask NMK Gardermoen Volvo  85
404 Geir Gransbråten NMK Hamar Opel  
405 Terje Hoff NMK Gardermoen Opel  Ascona
Rallycross
601 Thomas Strand KNA Indre Ytre Østfold Volvo  
603 Åge Hansen NMK Aremark Ford  Fiesta
604 Kenneth  Sande NMK Melhus BMW  EVO 2
605 John Roar Evensen Bohus Racing Saab  
606 Finn Gillerhaugen NMK Fluberg Opel  Corsja
607 Richard  Foldvik NMK Larvik Volkswagen  Golf mk2
608 Morten Østheim NMK Hadeland Opel  Calibra
609 Kristian  Haugård NMK Hadeland Opel  Ascona
610 Steinar Fjeld Krabyskogen Motorsport Opel  Kadett
611 Kristian  Haugård NMK Hadeland Opel  Ascona
612 Kjell A  Stillingen NMK Nedre Hallingdal Porsche  911 RSR