Deltakere 2-dagers løp - mai 2016 

Tidsrom: 30.04.2016 - 01.05.2016. Arrangør: NMK Kongsberg. Løpsform: .

NMK Kongsberg Bilsport inviterer til 2-dagers løp 30. april til 1. mai 2016. Løpet er åpent for følgende klasser: BC Åpen, BC Damer, BC Junior, BC Junior trening, BC Old Boys, RSN 2WD under 2,4 liter, RSN 2WD over 2,4 liter, NRC og Crosskart. NB! Riktige startnummer vil komme på rett i forkant av påmeldingsfristen! Maksimum antall deltagere = 170. Venteliste praktiseres utover dette antall. Påmeldingsfrist tirsdag 26 april kl. 2355. Skulle du få problemer med påmeldingen kan du ringe (eller sende SMS) til Kai Henning Ramberg på tlf: 920 84 440.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Anette Haugland NMK Bø Saab  
201 Christoffer G Torgersen NAF Motorsport Drammen Honda  Team Rosa
202 Joachim Grønvold NAF Motorsport Drammen Opel  Grønvold Motorsport
203 Anders Myhre NAF Motorsport Drammen Opel  Grønvold Motorsport
204 Ola Søsveen NAF Motorsport Drammen Volkswagen  Golf
205 Ludvig Lund NMK Larvik Opel  Corsa
206 Marcus Jonsmyr Remme NMK Bø Annet  
207 Fredrik Helleberg Drøbak NMK Notodden Ford  Sierra Drøbak racing
208 Anders H Aulom NMK Bø Ford  Escort Team Olga
209 Iselin Strøm NMK Kongsberg Opel  
210 Christian Hobæk NMK Larvik Ford  
211 Petter Lønn Hvidsten NMK Tønsberg Volvo  
212 Jan Olav Kåsastul Brøndahl NMK Bø Volvo  
213 Marlene Sundet NMK Larvik Volvo  Volvo 244 Sundet motorsport
214 Aadne Olesrud NMK Tinn Toyota  MR 2
215 Nils Arne Hegard NMK Tinn Toyota  
216 Tomas Sætra Løver NMK Kongsberg Ford  Sierra
BC - Junior trening
230 Johnny Hansen NAF Motorsport Drammen Opel  Astra
231 Anja Åsen NAF Motorsport Drammen Opel  Team Rosa
232 Kjetil Listul Abrahamsen NMK Bø Saab   Reser
233 Elise Brekke NMK Kongsberg Seat  Ibiza
234 Håkon Gaptjern NMK Nedre Hallingdal Volvo  Powerbanden
235 Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo  244
236 Iris Cassandra Overhalden NMK Hurum og Røyken Ford  Team tak fiesta
BC - Senior
1 Steffen Hagen NMK Kongsberg Mercedes-Benz  
2 Philip Hoffmann NMK Kongsberg Mercedes-Benz  
3 Odd Erik Berg NMK Kongsberg volvo Team rosa  
4 Kristoffer Ødegården NMK Bø Volvo  Type stor
5 Bjørn-Erik Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  Davidsen motorsport
6 Andreas Olsen NMK Bø Saab  
7 Ole Semb Lunde NMK Bø Volvo  244
8 Christian Haugen Engangslisens Toyota  
9 Daniel Grønvold NMK Drammen Opel  Grønvold motorsport
10 Rune Grønvold NMK Drammen Opel  Grønvold Motorsport
11 Thomas Moen NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team GF-Motorsport
12 Kenneth Jansen NMK Hurum og Røyken Annet  Torden Racing Team
13 Tore Dahl NMK Tønsberg Volvo  
14 Lasse Bakken KNA Modum og Ringerike Daewoo  
15 Hermann Hellvik NMK Larvik Volkswagen  
16 Geir Johnsen NMK Grenland Nissan  Team Johnsen Motorsport
17 Tommy N Ekelund NMK Grenland Opel  Team Johnsen Motorsport
18 Terje Martinsen NMK Hønefoss Volkswagen  Golf
19 Terje Søsveen NAF Motorsport Drammen Volkswagen  Golf
20 Jørn Opseth KNA Eiker wv  Goff
21 Erik Fredriksen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  NON STOP RACING
22 Kim Andre Engesveen NMK Grenland BMW  
23 Halvor Haugen NMK Bø Annet  
24 Jan Christian Overhalden NMK Hurum og Røyken Opel  
25 Kenneth Åsen NAF Motorsport Drammen Opel  Team Rosa
26 Alf Jakob Røyseland NMK Kvinesdal Volkswagen  Boble
27 Ole Petter Nyhagen NMK Tønsberg Opel  Ascona
28 Marius Pettersen KNA Eiker Toyota  
29 Rune Elleffsen NAF Motorsport Drammen Annet  Team Rosa
30 Karl Martin Karlsen NMK Kongsberg Volkswagen  
31 Karl Inge Storli NMK Bø Saab  Heddal racing
32 Håkon Olaf Johannessen KNA Eiker Volvo  240 Team No Mercy
33 Jan Haugen NMK Kongsberg Volkswagen  HRT
34 Anders Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  Non stop racing
35 Hans Bjørnar Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  Fønnebø Motorsport
36 Arnfinn Gåsholt NMK Sandefjord Volvo  740
37 Kjell Erland Hoveng NAF Motorsport Drammen Volkswagen  Team Rosa
38 Randi Sanner Hansen NMK Tønsberg Saab  Team Blondie
39 Vegar Aasen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Powerbanden
40 Terje Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  
41 Stian Kaasa NMK Bø Volvo  240
42 Timmi Bernhardsen NMK Larvik Ssangyong  Cross
43 Nils Frode Andersen NMK Kongsberg Volvo  240
44 Mr. Bond KNA Eiker Opel  Vectra
45 Birger Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo  245
46 Ingar Vihovde NMK Notodden Chrysler  
47 Ivar Heum NMK Tønsberg Toyota  Celica
BC - Senior debutant
130 Svein Aannestad NMK Kongsberg Opel  Astra
BC - Damer
300 May Brit Bø Haugland NMK Bø Volkswagen  
301 Odfrid Olsen NMK Bø Opel  
302 Liv-Ellen Sveia Anderson NAF Motorsport Drammen Opel  Vectra
303 Linn Burud KNA Kongsberg Toyota  
304 Henriette Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  
305 Christine Johnsen NMK Grenland Nissan  Team Johnsen Motorsport
306 Marthe Odden NMK Kongsberg Opel  Team GF motorsport
307 Linda Kaasa NMK Bø Annet  Team stram vaier
308 Linda Lia NMK Bø Volvo  
Crosskart Mini
23 Olliver Sollie NMK Hønefoss Norcart Mini  
Crosskart 85ccm
63 Alexander Heum NMK Tønsberg IC-Kart R4  
Crosskart 650ccm
622 Kim Lorentzen Oslo Motorsport Annet  IC R4
663 Svenn Inge Heum NMK Tønsberg IC-Kart R4  
674 Kjetil Bergan NMK Tønsberg Annet  
804 Erik Halvorsen NMK Grenland IC-Kart  R4
RSN 2WD under 2,4 l
318 Anne Berit Ulland NMK Kongsberg Ford  Escort
349 Roger Hansen KNA Eiker Volvo  240
666 Kenneth Sande NMK Melhus BMW  EVO 2
RSN 2WD over 2,4 l
423 Johan Haslestad NMK Tønsberg Volvo  240
424 Bjørnar Johansen NMK Tønsberg Volvo  242