Deltakere Roppecrossen 2016 

Tidsrom: 16.04.2016. Arrangør: NMK Nedre Hallingdal. Løpsform: Bilcross.

Første runde i Dølacupen. Kvall til landsfinale junior og senior.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
100 Iver Kleven Hilde NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  Golf 2
101 Henning  Maribo NMK Nedre Hallingdal VW Iver Racing  
102 Mads Kasa NMK Hønefoss Ford  Escort Reklame Service
103 Marius Andersen NMK Nedre Hallingdal Volvo  
104 Robert Kasa NMK Hønefoss Ford  Escort Kasa motorsport
106 Vegard Endrerud NMK Nedre Hallingdal Citroen  Iver Racing
108 Eirik  Brunes NMK Nedre Hallingdal Ford  Sierra Iver Racing
109 Arild  Raaen NMK Nedre Hallingdal BMW  E30 Iver Racing
110 Ida  Maribo NMK Nedre Hallingdal VW Boble  
111 Iris Natten Frydenlund NMK Nedre Hallingdal Annet  
112 Sondre Evjen NMK Gol Volkswagen  Boble
114 Marius Øverby NMK Hønefoss Volvo  
115 Håvard Øynebråten NMK Gol Volkswagen  Boble
116 Mikkel Sortebråten NMK Gol Opel  Ascona
117 Sander Hamborg NMK Hønefoss Volvo  850
118 Oda E  Rolid NMK Hønefoss Volkswagen  GOLF
119 Alexander Eng NMK Aremark Volvo  940
120 Mari Hoel NMK Krabyskogen Ford  
122 Mari T. Strømsodd NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
123 Tobias Anthun NMK Gol Opel  Corsa
125 Anders Rese NMK Gol Volvo  Rese racing 240
BC - Junior trening
200 Johnny Hansen NAF Motorsport Drammen Opel  Astra
201 Håkon  Gaptjern Sveen NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  1600TL
202 Cathrine Lien Nordhagen NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  Golf
203 Lars Løstegård NMK Gol Opel  
BC - Senior
1 Ola Rustberggard NMK Gol Volkswagen  Boble
2 Nikolay Rike Grønlund NMK Konsmo Saab  99 Grønlund Motorsport
3 Espen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Renault  
4 Stian Olsen NMK Bergen Saab  900 FOG
5 Espen  Kerim NMK Konsmo Volkswagen  "sørlandsbanden"
6 Henrik Skullestad NMK Nedre Hallingdal Ford  
7 Eivind Nevland NMK Egersund Volkswagen  Boble
8 Ole Kristian  Maribo NMK Nedre Hallingdal Opel  
9 Kjetil  Nymoen NMK Gol Volvo  Femåførr
10 Andreas  Langehaug NMK Gol Volvo  
11 Henning Bergan  Karlsrud NMK Nore og Uvdal Aston Martin  
14 Martin  Vold NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  Boble
15 Niklas Snippen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Amazon Olabil Racing Team
16 Tommy  Aasen NMK Nedre Hallingdal Saab  99
17 Henrik Weggersen NMK Hønefoss En bil fra  Over the top
21 Bjørnar Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort
22 Mats T. Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Nissan  350Z
23 Knut Høgli Høgli NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort mk2
24 Stian  Modalen NMK Nedre Hallingdal Volvo  240
25 Ruben Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Mazda  626
26 Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort
27 Per Christensson Fryksdalens MK Saab  900
29 Vetle Foss Morken NMK Gol Nissan  Sunny
30 Bjørnar M Livgård NMK Gol Volvo  
31 Stian  Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Nissan  
32 Steffen Restad NMK Melhus Volvo  740
33 Steffen Krogstad NMK Melhus Volkswagen  Golf
34 Liz Wessel NMK Drammen Ford  Wessel Motorsport
35 Torgeir Bråten NMK Nedre Hallingdal Bentley  
36 Svein Olav Bråten NMK Nedre Hallingdal Volvo  240 Team Villmarken
37 Vegar Aasen NMK Nedre Hallingdal Volvo  PV
40 Gunder G  Akselsen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Powerbanden
41 Terje Haakonsen NMK Tønsberg Ford  Team Nitro
44 Hallvard Sundqvist NMK Nedre Hallingdal Citroen  
45 Kristian Sundqvist NMK Nedre Hallingdal De Tomaso  
46 Ole Hilde NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
47 Tord Ingar  Nygård NMK Fluberg Volkswagen  
48 Rune  Plassen NMK Nedre Hallingdal Nissan  
49 Thomas Medgård NMK Gol Ford  Escort
51 morten Myhrer KNA Modum og Ringerike Mazda  
53 Remy Martinsen NMK Hønefoss en bil  
55 May Iren Frydenlund NMK Nedre Hallingdal Annet  
56 Martin Hellvik NMK Larvik Volkswagen  Boble
57 Trond Gudbrand Svenkerud NMK Hamar Opel  
58 Kenneth Iversen NMK Gardermoen Saab  
60 Pål-Rohnny Olsen NMK Elverum Volkswagen  Bobble
62 Jahn-Aleksander  Sannerhaugen NMK Gardermoen Volkswagen  Boble
63 Sivert Maribo NMK Nedre Hallingdal Saab  
64 Halvor Nystuen NMK Elverum Volkswagen  Golf
65 Anders Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  Non Stop Racing
66 Arne Storebraaten NMK Gol Opel  Kadett C
67 Kristian  Kølla Jenssen NMK Gardermoen Mercedes-Benz  Amg v8
68 Kjell A  Stillingen NMK Nedre Hallingdal Toyota  Supra
69 Ragnar Hilde NMK Nedre Hallingdal Peugeot  
73 Stian Hoel NMK Krabyskogen Ford  
75 Roar Evjen NMK Gol Volkswagen  Boble
80 Andreas Myhre NMK Valdres Skoda  
82 Audun Vestenfor NMK Gol Mazda  323F
83 Runar Maribo NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
86 Ragnar Løstegård NMK Gol Opel  
87 Robin Hatling NMK Steinkjer Opel  
88 Morten Alvstad NMK Aremark Saab  
89 Frank Jevne NMK Rendalen Nissan  
90 Anders Golberg Brenno NMK Gol Volvo  Ola Gudim Motorsport
91 Thor Olav Tobiassen NMK Hønefoss Volvo  244
92 Anette  OLSEN Asker og Bærum Motorsport Volkswagen  Golf 2
93 Terje Hoff NMK Gardermoen Opel  
94 Kjetil Nymoen NMK Gol Volvo  
BC - Damer
300 Malene Holtet Breivik NMK Modum og Sigdal Volkswagen  "Sørlandsbanden"
301 Marte Sundqvist NMK Nedre Hallingdal Peugeot  205
302 Guro Andersen NMK Nedre Hallingdal Mazda  626
303 Råen Marte NMK Modum og Sigdal Volkswagen  1. Golf
304 Råen Karin NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Golf "Rally Råen"
305 Liz Wessel NMK Drammen Ford  Wessel Motorsport
308 Anne Grete Skollerud NMK Hønefoss Volvo  
309 Karianne Mehren NAF Motorsport Drammen Polf  Polf