Deltakere Sølvcrossen 2015 

Tidsrom: 05.09.2015 - 06.09.2015. Arrangør: NMK Kongsberg. Løpsform: -.

NMK Kongsberg Bilsport inviterer til Sølvcrossen 5. og 6. september 2015. Løpet er åpent for følgende klasser: BC Åpen, BC Damer, BC Junior, BC Junior trening, BC Old Boys, RCN1 og RCN2. LES FØRERMELDINGER PÅ VÅR HJEMMESIDE! Skulle du få problemer med påmeldingen kan du ringe (eller sende SMS) til Kai Henning Ramberg på tlf: 920 84 440. Påmeldingsfrist mandag 31. august!

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Petter lønn Hvidsten NMK Tønsberg Volvo  
201 Ole Jørgen Nykmark NMK Nore og Uvdal Helt Perfekt  Escort
202 Anette Haugland NMK Bø Saab  HM Motorsport
203 Knut Martin Elvvang NMK Nore og Uvdal Helt Perfekt  Saab
204 Ulv Ola alexander Digre NMK Grenland Volvo  
205 Marius Pettersen KNA Eiker Saab  
206 Malene Olsen NMK Grenland Opel  Vectra
207 Per Amund Juverud KNA Eiker Golf Juverud motorsport  
208 Ole Martin Olsen NMK Grenland Opel  Kadett
209 Fredrik Helleberg Drøbak NMK Notodden Ford  Sierra
210 Marthe Odden NMK Kongsberg Nissan  Team GF motorsport
211 Tomas Sætra løver NMK Kongsberg Ford GF motorsport  
212 Gunn Birgit  Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Golf
213 Marlene Sundet NMK Larvik Volvo  24O Sundet motorsport
214 Mathias Hamre NMK Grenland Opel  Corsa
216 Liv-ellen anderson NMK Drammen Opel  Astra
217 Martin Tollefsen NMK Nore og Uvdal Audi Ur Quattro  
218 Simen Alexander Woje Jensen Grenland Motorsport Volvo  244
219 Ole Magnus Woje Jensen Grenland Motorsport Lada  1500s Team junior
BC - Junior debutant
260 Therese Aven NMK Tønsberg Porsche  
BC - Junior trening
243 Iris  Vollebekk NMK Grenland Ford  Fiesta team tak
231 Thea Martinsen NAF Motorsport Drammen Toyota  Celica Team Rosa
232 Christoffer G  Torgersen NAF Motorsport Drammen Honda  
233 Anders Harald Aulom NMK Bø Ford  Escort Team Olga
234 Stian Sommerstad NMK Hurum og Røyken Volvo  Torden racing team
236 Marcus J Remme NMK Bø Saab  
237 Nils Arne Hegard NMK Tinn Toyota  Celica
238 Iselin Strøm NMK Kongsberg Opel  Galskap motorsport
239 Christian Hobæk NMK Larvik Volvo  240
240 Ludvig  Lund NMK Larvik Opel  Corsa
241 Martin Haugen KNA Eiker Ford  Ford eskort mk5
242 Aadne  Olesrud NMK Tinn Toyota  MR 2
BC - Senior
1 Morten Sætren NAF Motorsport Drammen Opel  Team Rosa
3 Martin Grøtterud NMK Kongsberg Volvo Lågen Racing  
4 Martin  Mikkelsen KNA Eiker Opel  Kadett
5 Bjørn-erik  Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  Ascona
6 Kristoffer  Ødegården NMK Bø Volvo  Type stor
7 Halvor Anders  Haugen NMK Bø Volvo  244
8 Odd Erik Berg NMK Kongsberg Volvo  
9 Jan.sverre Solheim NMK Hurum og Røyken Opel  Torden racing team
11 Remi Bardalen NAF Motorsport Drammen Opel  Bardalen Motorsport
12 Vidar Drøivold NMK Bø Volvo  240
13 Lasse Bakken KNA Modum og Ringerike Audi  Vognskulet bil
14 Karl inge storli NMK Bø Saab  
15 Kai Andre  Hansen NMK Gardermoen Toyota  Powerbanden
16 Jonny Klingan NAF Motorsport Drammen Ford  Escort- Team Rosa
17 Kenneth Åsen NAF Motorsport Drammen Opel  Team Rosa
18 Hans Gunnar Kjemperud NAF Motorsport Drammen Ford  Sierra
19 Rune Ellefsen NAF Motorsport Drammen Volvo  Team rosa
20 Rune Bakken NAF Motorsport Drammen Volvo  Bakken motorsport
21 Kim Nilsen NMK Kongsberg Saab  Nilsenmotorsport
22 Jan christian Overhalden NMK Larvik Opel  Renault 8 team tak
23 Tommy Kristiansen NMK Hønefoss Saab  99 Team nitro
24 kim berg NMK Hønefoss Saab  Team nitro
25 Stian  Kaasa NMK Bø Volvo  244
26 Thomas Moen NMK Kongsberg Annet  Stavmikser
27 Glenn Ludvik  Andersen NMK Bø Opel  Guffen motorsport
29 Lars Martinsen NMK Tønsberg Saab  99 Team nitro
30 Ingar  Løver NMK Grenland Volvo Lågen Racing  
31 Jon Thomas  Thoresen NMK Kongsberg Volvo Lågen Racing  
32 Philip Hoffmann NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team GF motorsport
35 Rune Hoffmann NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team GF motorsport
36 Steffen  Hagen NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team GF motorsport
37 Tommy Odden NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team GF motorsport
38 Nils Frode Andersen NMK Kongsberg Volvo  240
39 Marius Tveiten NMK Kongsberg TVR  
42 Terje  Haakonsen NMK Tønsberg Ford  Team Nitro
44 Jan-Tore Moland NMK Grenland Volvo  240 team tak
47 Eirik Bardalen NMK Hurum og Røyken Volvo  245
46 Tore  Dahl NMK Tønsberg Volvo  
48 Erik Fredriksen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  NON STOP RACING
49 Hans ivar Høibø NMK Bø Volvo  244
50 Tor Magne Bø NMK Bø Opel  
51 Petter Olsen NAF Motorsport Vestfold, Gokart Annet  
52 Anders Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  Non Stop racing
53 Jaran Garden NMK Tinn Volvo  
54 Terje Martinsen NMK Hønefoss Golf  
55 Kenneth Kristiansen KNA Modum og Ringerike Volkswagen  Galskapmotorsport.com
56 Matias Holtren NMK Grenland Opel  
57 Kenneth Olsen NMK Bø Saab  Sonett
58 Asbjørn Strøm NMK Kongsberg Volvo  
59 Odin Nikolai Larsen NMK Kongsberg Annet  
BC - Senior debutant
101 Bjørn Arne Olsen NMK Bø Volvo  Familievogn
102 Svein Aannestad NMK Kongsberg Annet  
BC - Damer
300 May Brit Bø Haugland NMK Bø Saab  HM Motorsport
301 Henriette Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  
302 Linda Kaasa NMK Bø Volvo  2førr
303 Linn-kristin Sundet NMK Kongsberg Opel GF motorsport  
304 Lotte  Pedersen NMK Tønsberg Opel  
305 Kamilla Korsbøen  Teigen NMK Kongsberg Volkswagen  Boble
307 Janne Sætra løver NMK Kongsberg Ford  
308 Mona Sætra NMK Bø Ford  
309 Anne Berit Ulland NMK Kongsberg Toyota  GF Motorsport
310 Linda Lia NMK Bø Volvo  245
311 Veronica Olsen NMK Vikedal Mazda  Mazda Team Stangeland Motorsport
313 Odfrid Olsen NMK Bø Mazda  
314 Inga Hallvardsdottir NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team GF motorsport
RCN kl.1 - under 2,4
401 Tom Erik Ellefsen NAF Motorsport Drammen Ford  Rs2000
402 Anne Berit Ulland NMK Kongsberg Ford  GF Motorsport
403 Andreas Ringsevjen NMK Tinn Volkswagen  Golf
405 Nils  Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Wankel
406 Kevin Burud KNA Eiker Annet  
407 Svein  Brekke NMK Kongsberg Ford  Escort
RCN kl. 2 - over 2,4
426 Haavald Næss NMK Kongsberg Volkswagen  Boble
420 Bjørn-erik  Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  Manta
421 Bjørn Kåre  Andersen NMK Tønsberg Volvo  242
422 Ulv Vigleik  Digre NMK Grenland Volvo  
425 Timmi Bernhardsen NMK Larvik Volvo  
BC - Veteran
500 Yngvar Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  Non stop racing
502 Pål Bakken NMK Nore og Uvdal Volvo  Bakken Motorsport
503 Ingar Vihovde NMK Notodden Chrysler  
504 Jan erik Solbakken NMK Kongsberg galskap motorsport  
505 Jarle Løver NMK Kongsberg Ford GF motorsport  
506 Borgar Hobæk NMK Larvik Opel  
507 Arne Olav Olsen NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team GF motorsport