Deltakere 4. Runde i NM/NC i Rallycross, og 8. runde i NM ShortCar 

Tidsrom: 29.08.2015 - 30.08.2015. Arrangør: NMK Gardermoen. Løpsform: Rallycross.

Ekstra depotplass må avtales på forhånd, se tilleggsregler Kontaktperson, Hans Petter Røsrud, Tlf: 917 26 340

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
RCN kl.1 - under 2,4
601 Robin  Slåttekjær NMK Grenland Ford  Fiesta
603 Agnar Bakken NMK Valdres Volvo  S40
605 Frode Leirhol NMK Valdres Volkswagen  Wankel
608 Bjørn Egil Dalen NMK Fluberg Volvo  242
611 Kenneth Sundet NMK Larvik Volvo  240
615 Daniel Hyttebakk NMK Støren Ford  Escort
616 Steven Wetland NMK Kvinesdal Volvo  S40
617 Sindre H. Vikedal NMK Vikedal BMW  M3
619 Atle Aamodt NMK Trøgstad Ford  Escort MK1
622 Tomas v Østebrød NMK Egersund Volkswagen  Bil-Tec Boble
623 Richard Weydahl NMK Trøgstad Ford  Focus
626 Thomas  Paulsen NMK Aremark Ford  Focus RS
629 Per Håvard  Haugom Krabyskogen Motorsport Volvo  242
630 Markus Grønningsæter NMK Rana Opel  Evo
631 Fredrik Ågedal NMK Konsmo BMW  M3
632 Helge Brendryen NMK Melhus Opel  Ascona
633 Andreas Tveter Nilsen NAF Motorsport Sarpsborg Volvo  340 Evo
634 Kent Vigdal NMK Melhus BMW  E 30 evo
636 Marius Vardeberg NMK Solør Volvo  240
637 Jørgen Syversen NMK Aremark Volvo  
638 Espen Kolstadbråten NMK Valdres Ford  Escort cosworth
641 Svenn Inge Heum NMK Tønsberg Peugeot  207
644 Kenneth Hansen KNA Varna Volvo  S40 EVO
646 Robin Nyland NMK Grenland Ford  Sierra Rs500 Cosworth EVO
661 Jan-Olav Engsvik NMK Aremark Volvo  242
662 Simen Engsvik NMK Aremark BMW  E30
667 Inge Gulbrandsen NMK Kongsberg Volvo  142 RR
670 Øyvind Granum KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volkswagen  Boble
680 Christoffer Sundet NMK Larvik Volvo  PV
691 Kim Johansen NMK Hadeland Volvo  Evo
697 Arild Reitan Sandnes Hell Motorsport Porsche  911
698 Mathias Rud KNA Indre Ytre Østfold Volkswagen  Boble
699 Petter  Paulsen Krabyskogen Motorsport Volvo  240
666 Timmi Bernhardsen NMK Larvik Volvo  242evo
RCN kl. 2 - over 2,4
703 Nicholas Andersen KNA Indre Ytre Østfold Ford  Escort MK2
704 Steffan Jacobsen NMK Grenland Volvo  240 Evo
705 Tom Atle Sigfridstad NMK Rendalen BMW  M3
711 Bjørnar Johansen NMK Tønsberg Volvo  242
714 Thomas Pettersen KNA Indre Ytre Østfold Volvo  242
715 Thomas Strand KNA Indre Ytre Østfold Volvo  S40
724 Kristian Aaserud NMK Hadeland Volvo  242
726 Ulv Vigleik  Digre NMK Grenland Volvo  
727 Dag Anders Andersen NMK Tønsberg Volvo  242
740 Ivar Heum NMK Tønsberg Volvo  242
741 Kjell Gunnar Staakkan NMK Grenland Volvo  S-40
743 Edvall Martin Stenberg NMK Hadeland Ford  Escort RS
744 Kenenth Kristiansen NMK Asker Volvo  
745 Kim Roar  Johansen NAF Motorsport Sarpsborg Opel  Kadett GT/E
797 Morten Raen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  240
RC kl.1
102 Asgeir Taraldsen NMK Melhus Renault  Clio
103 Espen  Isaksætre KNA Solør Motorsport Citroen  Saxo
104 Svein G Nielsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Peugeot  106 maxi
105 Preben Myklebust NMK Egersund Opel  Corsa super 1600
106 Erik Chr. Flaten NMK Drammen Volkswagen  Polo
108 Christoffer Lia NMK Trøgstad Opel  Corsa
109 Olav B Bjelland NMK Vikedal Peugeot  206
111 Marte Marthinsen NMK Larvik Peugeot  207
112 Ole-Kristian Aamodt NMK Hamar Ford  
113 Roger  Karlsen NAF Motorsport Drammen Citroen  Saxo
116 Tony Nabben KNA Solør Motorsport Volkswagen  Polo GTI
117 Glenn Haug NMK Gardermoen Citroen  C2
118 Ken Andre Stuveseth NMK Gardermoen Volkswagen  Golf 1
120 Magnus Borthen NMK Trøgstad Peugeot  206
121 Magnus Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Renault  
123 Thomas Hårberg NMK Verdal/Levanger Citroen  Saxo
130 Anders  Hansen KNA Fredrikstad og omegn Volkswagen  Polo
153 Frances Lingjærde NMK Aremark Peugeot  206
166 Ada Marie  Hvaal NMK Larvik Citroen  C2
177 Åsmund  Holten NMK Vikedal Citroen  Saxo
RC kl. 2
201 Steinar stokke NMK Bergen Mazda  rx7
203 Johannes Holten Leifsen NMK Vikedal Ford  Fiesta
204 Jonas Dalseth Jacobsen NMK Hålogaland BMW  
205 Ståle Hagadokken NMK Valdres Ford  Escort
206 Fredrik Magnussen NMK Hønefoss Ford  
208 Kenneth Johansen NMK Vikedal Ford  Puma
213 Erik Svartås Østfold Motorsport Mazda  Hælmvifte
214 Ben-Philip Gundersen KNA Solør Motorsport Ford  Fiesta
215 Geir Hagadokken NMK Gardermoen Ford  Fiesta ST
217 Åge Hansen NMK Aremark Ford  Fiesta
218 Tonny Tufte NMK Bergen BMW  
219 Bjørnar  Josdal NMK Kvinesdal Ford  Escort
221 Anders Bråten NMK Hønefoss Ford  Fiesta MK7
231 Bjørn Olav Jøranli NMK Fluberg Suzuki  Swift Dokka Bilco
240 Morten Andris Bunæs NMK Valdres Opel  Kadett
255 Robin Bakke Andresen NMK Trøgstad Opel  Corsa C
RC kl. 3
301 Stian Haugan KNA Telemark Citroen  Xsara WRC
302 Hans-Jøran Østreng NMK Trøgstad BMW  
304 Kim Åvar  Meland NMK Konsmo Volvo  240 EVO
305 Ola Frøshaug NMK Trøgstad Volvo  S40 E18
306 Terje  Morstad NMK Gardermoen BMW  
307 Herbjørn Haug NMK Solør Mercedes-Benz  C299EVOII
308 Rune Engesvoll NMK Gardermoen Lexus  IS 200 EVO II
310 Per A Jørgensen NAF Motorsport Vestfold, Nordre Volvo  S40
311 Øyvind  J.Myhren Krabyskogen Motorsport BMW  1M
312 Håkon  Ask NMK Modum og Sigdal Ford  Focus
314 Thomas Bryntesson NMK Trøgstad BMW  E 30
315 Ove Halvorsen NMK Gardermoen Volvo  242
317 Markus  Johannessen NMK Trøgstad Volvo  242 EVO
318 Thomas Tørnby NMK Trøgstad Volvo   S 40 EVO
319 Henrik Paulsen Krabyskogen Motorsport Citroen  Xsara WRX
321 Harald Berg NMK Hønefoss BMW  M3
322 Kai Eidsand NMK Hadeland Volvo  S40
327 Kurt inge Espeland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  240
347 Runar Thon NMK Trøgstad Ford  Escort mk 5
RC Junior
1 Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf 1
2 Karoline Breivik NMK Bergen Toyota  Starlet
3 Daniel Jogerud NMK Gardermoen Volkswagen  Lupo GTI 2.0
4 OleMarkus H. Jørgen NMK Gardermoen Volkswagen  Golf I
5 Helena Abrahamsen NMK Larvik Toyota  Corolla
6 Steffen Hansen NMK Gardermoen Honda  Civic
8 Lina Maria  Holt NMK Larvik Peugeot  206
10 Marius Bermingrud KNA Eiker Honda  Civic RX
12 Sindre Biksrud NMK Gol Volkswagen  Golf RSjunior
14 Joakim  Paulsen NMK Aremark Opel  Corsa B
15 Martin Furuseth NMK Aurskog - Høland Peugeot  206
16 Marius Karlstad NMK Gardermoen Ford  Karlstad edition
23 Helene Hvaal NMK Larvik Honda  Civic
22 Hans Emil Pedersen Doksrød NMK Grenland Honda  Civic
Klasse 4
402 Øivind  Finstad NMK Drammen Skoda  Fabia
410 Ole Kristian Temte KNA Eiker Citroen  C4
411 Pål Tønsberg NMK Gardermoen Toyota  Toyota Celica 205
420 Knut Ove  Børseth NMK Melhus Ford  Focus
ShortCar Extreme
2 Sivert Johansen NMK Grenland Shortcar Extreme  Gsxr 1000
37 Vegard Aasen NMK Kongsberg Shortcar  Yamaha R1 2008
38 Ole Morten  Tangen NMK Modum og Sigdal Honda  
43 Tony Sormbroen KNA Solør Motorsport Suzuki  Exreme
44 Jan Arild Grandetrø NMK Orkla Yamaha R1  Extreme
54 Julius  Slatlem NAF Motorsport Vestfold, Nordre Kawasaki  Zx10r
57 Frode Kveldstad NMK Orkla Yamaha R1  Yamaha R1
59 Arild  Solberg NMK Orkla Suzuki  Shortcar Extreme
70 Peder Økseter NMK Solør Shortcar Honda  Shortcar Honda
75 Oddbjørn Ottosen NMK Hadeland Jaguar  Yamaha 1
79 Gudbrand Løken NMK Gardermoen Suzuki  GSXR 1000
80 Jon Anders Sukkestad Krabyskogen Motorsport shortcar  Extreme
81 Marius Gramford NMK Modum og Sigdal Annet  Shortcar Xtreme
82 Steinar S. Klev NMK Kongsberg Honda  Shortcar
92 Inge Wenn NMK Orkla Shortcar Extreme  GSXR 1000
98 Espen Buskerud NMK Gardermoen Shortcar Extreme  Sgortcar Extreme
99 Vidar  Haugen NMK Hadeland Tesla  Yamaha R1
ShortCar Bandit
150 STIAN FRYDENLUND NMK Eggemoen Shortcar  Bandit
151 Marco Andre  Rønningen KNA Oslo og Omegn -