Deltakere Landsfinalen for bilcross jr. 2015 

Tidsrom: 01.08.2015. Arrangør: NMK Vikedal. Løpsform: Bilcross.

Kun for dei som er kvalifisert. Påmeldingsavgifta må betalast før påmeldinga er gyldig.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
7 Kaj-Erik Heimvik NMK Bergen Opel  Arna Motorsport
100 Sølve Østbø NMK Vikedal Opel  Corsa BC jr. Challenge
9 Julie Mæland NMK Vikedal Annet  Så hemmelig at eg ikkje vett sjøl
10 Eirik Sandvik NMK Vikedal Volvo  245 jedna?
11 Sigve Hansen NMK Bergen KAOS  Den som går
12 Emil Løstegård NMK Gol Saab  
13 Marius Karlstad NMK Gardermoen Opel  Karlstad motorsport
14 Simen Engsvik NMK Aremark Volvo  245 Engsvik Motorsport
15 Adrian Vaktskjold NMK Bergen Opel  Nh motorsport
16 Marcus Bårdseth NMK Hamar Toyota  Team tulling
17 Espen Lappen NMK Fluberg Opel  
18 Anders Ubostad NMK Konsmo Volvo  Team-green
6 Eirik Andersen NMK Modum og Sigdal Volvo  240 Andersen & Lund
20 Fredrik Ekhom NMK Kvinesdal Ford  Escort
21 Mads Kasa NMK Hønefoss Ford  Escort
22 Robert  Kasa NMK Hønefoss Ford  Escort Kasa Motorsport
23 Jørn Håkon Stølen NMK Kvinesdal Ford  
24 Christian  Årli Hunsbedt NMK Kvinesdal Ford  Sierra
25 Simen Narvestad NMK Kvinesdal Volkswagen  Golf 2 "Narvestad Bilcross Team"
26 Sander Narvestad NMK Kvinesdal Volvo  "narvestad bilcross team"
27 Alexander Eng NMK Aremark Volvo  
28 Nikolay Rike Grønlund NMK Konsmo Volkswagen  Golf
29 Sebastian Huse NMK Aremark Volvo  245 HK Racing
30 Marius Johansen NMK Trøgstad Volvo  
31 Erik  Lunde Jåtten Rogaland Motorsport Volvo  240? 245? PV?
32 Tor Eivind Kristiansen NMK Trysil Opel   Trysil Racing
33 Aleksander Beisland KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Sierra
34 Olav  Breimyr Hansen NAF Froland BMW  E36
35 Henrik Egeland NMK Egersund Lada  Samara
36 Ole Nikolay Ingvaldsen NMK Aurskog - Høland Mercedes-Benz  
37 Tarje Ousdal NMK Egersund Volkswagen  Golf 2
38 Andreas Orthe NMK Kvinesdal Ford  Fiesta
39 Tobias  Sørås NMK Aurskog - Høland Volvo  
41 Håvard Øynebråten NMK Gol Volkswagen  
42 Sondre Evjen NMK Gol Volkswagen  Boble
43 Trond andre  Gransjøen KNA Solør Motorsport Volvo  Fort&Gæli Rått&Ræti
44 Espen Olsen NMK Vikedal Volvo  240?244?245? TSM
45 Marthe  Odden NMK Kongsberg Nissan  
46 Anette Haugland NMK Bø Volkswagen  Boble
47 Sander Hamborg NMK Hønefoss Volvo  850
48 Andreas  Bolland NMK Støren Opel  
49 Martin Furuseth NMK Aurskog - Høland Volvo  245
51 Tor Vidar  Sørlie NMK Gardermoen Opel  
52 Kevin Knabenes NMK Kvinesdal Opel  Kadett
53 Martin Syrstad Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  
54 Daniel Syrstad Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  Vectra
55 Karoline Kjønhaug NMK Melhus Saab  
56 Daniel Melhus NMK Konsmo BMW  E36
58 Jo Erik Aa NMK Orkla Toyota  MR2
59 Roar Presthus NMK Orkla Mazda  626
60 Christian Lindemark NMK Aremark Volvo  240
62 Ruben Karijord NMK Brønnøy Volvo  245
63 Marius Bermingrud KNA Eiker Peugeot  205
64 Vegard  Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford  
65 Thomas Medgård NMK Gol Opel  Kaddet
66 Robin Hatling NMK Steinkjer Opel  Astra
68 Lars-Martin Storholt NMK Konsmo BMW  E34
69 Henning Maribo NMK Nedre Hallingdal VW  Boble Maribo Motorsport
70 Henning Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Opel  
71 Jarle Sandsdalen NMK Vest Telemark Volvo  Volvo 142
72 Elias Røynestad NMK Kvinesdal Opel  
73 Robin  Rørvik NMK Aremark Volvo  
74 Ole Arne Særnmo NAF Sør-Østerdal Fiat  Team Særnmo
75 Jakob Eide NMK Brønnøy Mercedes-Benz  230 E
76 Mariell Olsen NMK Konsmo Opel  
77 Tobias Anthun NMK Gol Opel  Corsa
80 Thomas hundseid Eikeland NMK Vikedal BMW  318i Team Himamekk
81 Ida Larsen NMK Fluberg Ford  Team Bybrua
82 Sverre Hundseid NMK Vikedal Volkswagen  Team himamekk- bobla
83 Christian Pedersen Salten Motorsport Volvo  740
84 Ole Martin Olsen NMK Grenland Opel  Astra
86 Aleksander Haslestad KNA Aust-Agder BMW  E36
87 Emil Andre Ås NMK Trysil Ekte POWER av Særnmo  
88 Joakim Brattrud NMK Fluberg Opel  Ascona
89 Arild Raaen NMK Nedre Hallingdal BMW  E 30
90 Michelle Solheim Baugslien NMK Tynset Mazda  323f
91 Marcus Ørpen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  
92 Andreas Solli NMK Bergen Opel  Tigra
93 Lena Presthus NMK Orkla Mazda  323
94 Emil Lunaas NMK Tynset Volkswagen  Golf 3 - Team Il Tempo
95 Fredrik Helleberg Drøbak NMK Notodden Ford  Sierra
96 Ståle skjulestad korsvik KNA Aust-Agder Volkswagen  Golf Lindstølen Racing
97 Stian Andrè Gullhaug NMK Vikedal Ford  Sierra
98 Lena Flakk KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ford  Escort
99 Christopher  Nordmark NMK Sandnes og Jæren Volvo  240