Deltakere Bilcross/RCN 16.Mai 2015 

Tidsrom: 16.05.2015. Arrangør: NMK Gardermoen. Løpsform: Bilcross/RCN.

Rallycross nasjonal og bilcross med kvalløp for landsfinale i BC Junior OPPFORDRER TIL Å FYLLE UT ALLE FELTENE

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
201 Marius Karlstad NMK Gardermoen Volvo  Karlstad motorsport
202 Emil Lunaas NMK Tynset Volkswagen  Golf
204 Espen  Lappen NMK Fluberg Opel  Corsa
205 Joakim Brattrud NMK Fluberg Opel  Kadett
206 Marcus bårseth  Enger NMK Hamar Toyota  Team tulling
207 Kine jeanett Halvorsen lund KNA Solør Motorsport Volvo  245
208 Tor vidar  Sørlie NMK Gardermoen Opel  
209 Liv-ellen  Sveia anderson NMK Drammen Honda  
210 Marcus  Berg NMK Gardermoen Volvo  240
211 Ulv Ola Alexander  Digre NMK Grenland Opel  Vectra
212 Marius Johansen NMK Trøgstad Volvo  
213 Tom vidar Belgen NMK Trøgstad Volvo  240
214 Jørgen  Skullerud NMK Trøgstad Volvo  245
215 Nikolay  Ingvaldsen NMK Aurskog - Høland Mercedes-Benz  190
216 Simen  Engsvik NMK Aremark Volvo  244
217 Tobias Sørås NMK Aurskog - Høland Svensk tanks  
BC - Junior trening
301 Martin Sveen NMK Hamar Ford  Ka
302 Marcus Lundhaug KNA Kongsvinger Volvo  940
303 Alexander tandberg Håkonsen NMK Gardermoen Opel  
304 Mathias Bergsjøbrenden morten NMK Gardermoen Opel  
305 Remi  Jensrud KNA Solør Motorsport Volvo  Sjuførr finnskogen racing team
306 Christian Hobæk NMK Larvik BMW  325
307 Sander Engsvik NMK Aremark Volvo  245
308 Andreas Strand KNA Solør Motorsport Audi  80
309 Thomas Gravseth Kristiansen NMK Gardermoen Volvo  740
BC - Senior
1 Kristian  Jenssen NMK Gardermoen BMW  Power
2 Vidar Vangen NMK Gardermoen Mazda  
3 Mathias  Ellefsrud NMK Gardermoen Annet  
4 Werner  Berntsen NMK Gardermoen Volvo  940
5 Ken Roger Tandberg NMK Gardermoen Nissan  
6 Liz Wessel NMK Drammen Alfa Romeo  Sen racing
7 Tommy Kristiansen KNA Eiker Alfa Romeo  Sen racing
8 Stian Holm NMK Gardermoen Saab  
9 Trine Opsahl NMK Trøgstad Honda  
11 Odd tore Tråholt NMK Gardermoen Volvo  
12 Lasse Rud NMK Gardermoen Opel  
13 Tommy Vidar Ask NMK Gardermoen Volvo  850 Sedan
14 Cato Sveen NMK Hamar Ford  Puma
15 John egil Olafsen NMK Hamar Ford  Escort
16 Erik Jensen NMK Fluberg Ford  Team bybrua
17 John  Salberg NAF Kongsvinger Omegn Saab  Sos racing
18 Ole m Dahl NMK Gardermoen BMW  
19 Terje Hvalstad NMK Gardermoen Volvo  
20 Patrick Wattum NMK Gardermoen Volvo  
21 Marius Kjøl NMK Aurskog - Høland Saab  Ottesen-motorsport
22 Tine Dalen NMK Hønefoss Ford  OverTheTop
23 Henrik Weggersen NMK Hønefoss Ford  Overthetop
24 Anne Skollerud NMK Hønefoss Mercedes-Benz  Sus og dus
25 Kenneth flaten Flaten NMK Valdres Opel  
26 Anette Ottesen NMK Aurskog - Høland Volvo  Ottesen-motorsport
27 Petter Hoff Hansen NMK Gardermoen Opel  
28 Halvor Nystuen NMK Elverum Volkswagen  Gölf
29 Jim Weggersen NMK Hønefoss Ford  OverTheTop
30 Ole Andreas Grythe NMK Hønefoss Volvo  245 SUS OG DUS
31 Sturla Hansen NMK Gardermoen Saab  900
32 Ken andre Stuveseth NMK Gardermoen Annet  
33 Arild Stensrud NMK Hamar Saab  Latsaab
34 Svein Arne Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Ford  Escort
35 Kenneth Bryni NMK Hamar BMW  
36 Frances Lingjærde NMK Aremark Honda  
37 Borgar Hobæk NMK Larvik Volvo  242
38 Tage  Sandersen NMK Gardermoen Opel  
39 Stig Flaten NMK Valdres Audi  
40 Arne Nilsen NAF Mazda  
41 Vladimir Pankov NAF Audi  
42 Frank Jevne NMK Rendalen Nissan  He Bi
43 Kate Jevne NMK Rendalen Nissan  He Bi
44 Steinar  Sannerhaugen NMK Gardermoen Opel  
45 Daniel Nordby NMK Hamar Opel  
46 Martin Lien Moen NMK Aurskog - Høland Saab  Team grevling
47 Dennis Mørkhagen NMK Elverum Saab 900  
BC - Damer
601 Malin Svendby NMK Aurskog - Høland Toyota  
602 Liz Wessel NMK Drammen Alfa Romeo  Sen racing
603 Trine  Opsahl NMK Trøgstad Honda  
604 Frances  Lingjærde NMK Aremark Honda  
605 Siv Tandberg NMK Gardermoen Opel  
606 Kristine  Rønne NMK Gardermoen Toyota  Team wunderbjarne
607 Caroline  Nordvik NMK Gardermoen Seat  
608 Marika rønningen NMK Krabyskogen Volkswagen  Team grevling
609 Mailen  Ottem bækken NMK Hamar Opel  Lille trofast
610 Tine  Dalen NMK Hønefoss Ford  OverTheTop
611 Anne Skollerud NMK Hønefoss Mercedes-Benz  Sus og dus
612 Siv Margrete  Skollerud NMK Hønefoss BMW  
613 Anette  Ottesen NMK Aurskog - Høland Volvo  Ottesen motorsport
614 Stina Henriksen NMK Hønefoss Volvo  245 SUS OG DUS
615 Ine  Botillen NMK Elverum Saab  
616 Rita Solvang NMK Hamar Mitsubishi  
617 Kate  Jevne NMK Rendalen Nissan  He Bi
RCN kl.1 - under 2,4
401 Jonas  Svendby NMK Aurskog - Høland Volvo  242 svendby motorsport
402 Fredrik Lillehol NMK Aurskog - Høland Volvo 242  
RCN kl. 2 - over 2,4
501 Anders Krogstad NMK Trøgstad BMW  E36
Free for all
701 Aleksander Wiik NMK Gardermoen Speedcar  Xtrem 750 Crosskart
702 Hansen Åge NMK Aremark Ford  Fiesta
RC Junior
801 Steffen Hansen NMK Gardermoen Honda  Civic
802 Marius Karlstad NMK Gardermoen Ford  Karlstad edition
803 Martin Furuseth NMK Aurskog - Høland Peugeot  206
Crosskart Mini
900 Martin Ivan Jørgensen Engebakken NMK Gardermoen norcart  Mini
Crosskart 85ccm
910 Fredrik Weaas NMK Gardermoen IC R4  IC R4
911 Aron Jensen Marum NMK Grenland IC 4 /KTM  
912 Bjørnar  Gudbjørsrud NMK Grenland IC Kart  R4 BG Racing
913 Martin Hagen NMK Gardermoen Annet  Ic-kart
914 Erik Thoresen Engh NMK Modum og Sigdal IC kart  
Crosskart 125ccm
920 Jacob  Lyseng NMK Eggemoen Annet  IC-kart R4
921 Petter Fjelstad Oslo Motorsport Annet  IC-R4
922 Adrian Austad NMK Grenland Volvo  IC Kart R4 Suntech Racing
923 Sebastian Høidalen NMK Grenland IC4  Motorsportprodukter
924 Alexander LIe NMK Grenland ic-cart  R4-SUNTECH Racing
925 Daniel  Svensen NMK Eggemoen Annet  IC R4
Crosskart 250ccm
930 Rolf arild Knardahl NMK Grenland Audi  Norkart
931 Ketil Johnsen KNA Telemark IC 4 Kermit  
Crosskart 650ccm
940 Rolf Arne Gulliksen NMK Follo IC-Kart  R4