Deltakere Sølvcrossen 2014 

Tidsrom: 20.09.2014 - 21.09.2014. Arrangør: NMK Kongsberg. Løpsform: Bilcross/RCN.

NMK Kongsberg Bilsport inviterer til Sølvcrossen 20. og 21. september 2014. Løpet er åpent for følgende klasser: BC Åpen, BC Damer, BC Junior, BC Junior trening, BC Old Boys, RCN1 og RCN2. Skulle du få problemer med påmeldingen kan du ringe (eller sende SMS) til Kai Henning Ramberg på tlf: 920 84 440. Påmeldingsfrist mandag 15. september! LES FØRERMELDINGER PÅ VÅR HJEMMESIDE!

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Elisabeth Engebretsen NAF Motorsport Drammen Opel  
201 Knut Martin Elvvang NMK Nore og Uvdal Saab  
202 Kenneth Åsen NAF Motorsport Drammen Opel  Team Autovern
203 Jarle Sandsdalen NMK Vest Telemark Volvo 140  
204 Marius Bermingrud KNA Eiker Peugeot  
205 Per Amund Juverud KNA Eiker Toyota  
206 Eivind Gryte NMK Tønsberg Volvo  
207 Ole Jørgen Nykmark NMK Nore og Uvdal Opel  Non Stop Racing
208 Marius Pettersen KNA Eiker Ford  Sierra
209 Petter Lønn NMK Tønsberg Volvo  Lønn Motorsport
210 Marthe Odden NMK Kongsberg Nissan  
211 Martin Tollefsen NMK Nore og Uvdal Volkswagen  GTI
212 Simen Alexander Woje Jensen NMK Grenland Lada  1500s Team junior
213 Sander Hamborg NMK Hønefoss Volvo  850
214 Rudi Kristiansen NMK Hønefoss Volkswagen  
216 Petter Hoff Hansen NMK Gardermoen Toyota  
218 Eirik Bardalen NMK Hurum og Røyken Volvo  142
219 Ole Martin Olsen NMK Grenland Opel  Vectra
220 Jannicke Suren KNA Eiker -  
221 Matias Holtren NMK Grenland -  
222 Mats S. Karlsen NMK Grenland BMW  316
BC - Junior trening
250 Anette Haugland NMK Bø Fiat  126 Girl power
251 Veronica Ødegården NMK Notodden Volvo  242
252 Fredrik Helleberg Drøbak NMK Notodden Ford  Sierra
253 Marlene Sundet NMK Larvik Volvo  245
254 Tomas Sætra Løver NMK Kongsberg Ford  
255 Alexander  Brenna NMK Bø Honda  Prelude
256 Ole Magnus Woje Jensen NMK Grenland Lada  1500s Team junior
257 Gunn Birgit  Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Boble
258 Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  
BC - Senior
2 Remi Bardalen NAF Motorsport Drammen Mazda  Bardalen Motorsport
3 Morten Sætren NAF Motorsport Drammen Opel  Team Autovern
4 Terje Martinsen NMK Hønefoss Volkswagen  Golf
5 Thomas Moen NMK Kongsberg Volvo  Budsjett bil
6 Jan-Erik Solbakken NMK Kongsberg Opel  
7 Espen Rudi NMK Kongsberg Galskap Motorsport  
8 Martin  Grøtterud NMK Kongsberg Volvo  
9 Kjell Erland Hoveng NAF Motorsport Drammen Volkswagen  Golf
10 Ole Christian  Jørgensen NMK Grenland Volvo  
11 Erik  Gustafsson NMK Tønsberg Volvo  
12 Daniel Grønvold NMK Drammen Opel  Astra
13 Øyvind Huseby NMK Hamar Volkswagen  Boble KK Powwwer
14 Glenn Ludvik Andersen NMK Bø Opel  Guffen Motorsport
15 Kristoffer  Gutu Holt NMK Tønsberg Saab  Skyggesia Motorsport
16 Odd Erik Berg NMK Kongsberg Volvo Berg Motorsport  
17 Rune Teigen NMK Kongsberg Volkswagen  Fiskumbil
19 Henning Bergan Karlsrud NMK Nore og Uvdal Volkswagen  
20 Kenneth Jansen NMK Hurum og Røyken Toyota  Torden Racing Team
21 Kent André Jansen NMK Hurum og Røyken Opel  
22 Jan-Sverre Solheim NMK Hurum og Røyken Opel  Torden Racing Team
23 Rune Ellefsen NAF Motorsport Drammen Mitsubishi  Team Rosa
25 Tommy Kristiansen KNA Eiker Volkswagen  Sen Racing
26 Jan Oddvar Knutsen NMK Drammen Opel  Team Autovern
27 Roger Iversen NAF Motorsport Drammen Annet  
28 Jan Christian.  Overhalden NMK Grenland Volvo  
30 HANS OTTO FURUVALD  FURUVALD NMK Bø Opel  
31 Trond Rødengen NMK Bø Saab  kongsberglift.no
32 Kent André Jansen NMK Hurum og Røyken Opel  
33 Vegard Lia NMK Vest Telemark Volkswagen  
34 Tommy Odden NMK Kongsberg Mercedes-Benz  
35 Steffen Hagen NMK Kongsberg Mercedes-Benz  
36 Philip Hoffmann NMK Kongsberg Mercedes-Benz  
37 Bjørn-Erik Davidsen NMK Tønsberg Opel  eller Volvo?
38 Jan  Larsen NMK Tinn Volkswagen  boble
39 Asbjørn Strøm NMK Kongsberg Volkswagen  Boble
40 Philip Hoffmann NMK Kongsberg Mercedes-Benz  
41 Marius Tveiten NMK Kongsberg Volkswagen  Boble
42 Emil Andersen NMK Tønsberg Volvo  Skyggesia Motorsport
45 Kenneth Kristiansen KNA Modum og Ringerike Volkswagen  GalskapMotorsport.com
46 Bernt Sundet NMK Larvik Skoda  
47 Marius G  Akselsen NMK Nedre Hallingdal Opel  Powerbanden
48 Gunder G Akselsen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Powerbanden
49 Arnstein  Bersvendsen KNA Eiker Volkswagen  Boble
50 Kristoffer Ødegården NMK Bø Volvo  244
51 Sebastian Fredriksen NMK Kongsberg BMW  
52 Stian Freberg NMK Tønsberg Volvo  
53 Ronny Wassengen NMK Kongsberg Boble  
54 Rino Eriksen NMK Hurum og Røyken Volkswagen  Golf 2
56 Kim Larsen NAF Motorsport Drammen Opel  Astra
57 Rune Bakken NMK Nore og Uvdal Volvo  
58 Peter  Eriksen - Volkswagen  Team Q7
60 Alf  Dragseth KNA Eiker Volvo  Nomercy
61 Øyvind Brathaug NMK Tønsberg Volkswagen  
62 Kenneth Sundet NMK Larvik -  
63 Rune Sætra Løver NMK Kongsberg Ford  
64 Emil Folvik NMK Orkla Opel  
65 Arnfinn Gåsholt NMK Sandefjord Volvo Volmax  Volmax
66 Leo Andersen NMK Tønsberg Volvo  740
67 Vegar Aasen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Powerbanden
68 Erik Weberg KNA Eiker Peugeot  
69 Jarle Løver NMK Kongsberg Ford  
70 Morten Andrè Lie KNA Eiker Volkswagen  Betong
72 Kevin Burud KNA Eiker Volkswagen  Boble
73 Tor Kristian Ormestad NMK Tønsberg Skoda  130 Cupe
74 Jan Haugen KNA Eiker Ford  Haugen Racingteam
76 Per Tore Bergstøl NMK Nore og Uvdal Volvo  245
78 Karl Inge Storli NMK Bø Honda  Prelude
79 Kristian Jenssen NMK Gardermoen Saab  Saab Turbo Team Grevling
80 Bjørn Arne Olsen NMK Bø Ford  Escort Stv
81 Magnus Bergsjøbrenden NMK Gardermoen Saab  
82 Tom Skaug NMK Tønsberg Volvo  
83 Oddbjørn Abrahamsen NMK Bø Saab  
84 Magne  Olesrud NMK Tinn Mitsubishi  
85 Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  
86 Hans Bjørnar Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  Fønnebø Motorsport
87 Jon-Petter Malmberg NMK Aremark Volkswagen  Boble
88 Jonny Klingan NAF Motorsport Drammen Ford  Escort
89 Raymond Wassengen NMK Kongsberg Volkswagen  Boble
90 Vidar Løberg NMK Grenland Volkswagen  Boble
91 Ole Petter Nyhagen NMK Tønsberg Opel  
93 Jens-Erik Høglund NMK Hønefoss Saab  
94 Hans Jørgen Kristoffersen NMK Hønefoss Ford  Sierra
95 Lars  Martinsen NMK Tønsberg Saab  99 Team Nitro
96 Henrik Skullestad NMK Nedre Hallingdal Ford  
97 Kim Berg NMK Hønefoss Saab  Team Nitro 900
98 Hans Larsen NMK Tønsberg Volvo  240
100 Jonas  Prestkvern NMK Hadeland BMW  
101 Stian Ormestad NMK Tønsberg Volvo  240
102 Kristian Haugård NMK Hadeland Volvo  
103 Martin Hellvik NMK Grenland Volkswagen  Boble
104 Niklas  Snippen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Olabil
105 Glenn Robert Haugen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Olabil
106 Tom André  Frøhaug NAF Sør-Østerdal Volvo  Team Særnmo
107 Vegard Jota NAF Sør-Østerdal Volvo  Team Særnmo
108 Andreas Ringsevjen NMK Tinn BMW  316 Compakt
109 Svein-Arne  Masterød NMK Grenland Volkswagen  Golf 2
110 Jørn R  Grinden NMK Elverum Saab  99
111 Andreas Sletten NAF Motorsport -  
112 Kjetil Kvear NMK Kongsberg Volvo  245
113 Geir Johnsen NMK Grenland Audi  90
114 Tommy Nyhus Ekelund NMK Grenland Mazda  626
115 Terje Davidsen NMK Tønsberg Volvo  
116 Åge Olsen NMK Tønsberg Opel  
BC - Senior debutant
180 Andreas Hoverud NMK Grenland Volvo  
BC - Damer
300 Teigen Kamilla Korsbøen NMK Kongsberg Volkswagen  
301 Karianne Mehren NAF Motorsport Drammen Volkswagen  Golf
302 May Brit Haugland NMK Bø Volkswagen  
303 Ann-Maj Wallmann NMK Hurum og Røyken Opel  Torden Racing Team
304 Inger Berger NMK Nedre Hallingdal Volvo  
305 Camilla Tandberg KNA Eiker Hmmmmm  Sen Racing
307 Linn Kristin Hansen NMK Grenland Saab  
308 Monica Solbakken NAF Motorsport Drammen Mazda  626 Team Rosa
311 Liz Wessel NMK Drammen Opel  Sen Racing
312 Anne-Lene Orekaasa-Stenseth NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Team Q7
313 Randi Sanner Hansen NMK Tønsberg Opel  Team Blondie
314 Hanne Øen NAF Motorsport Drammen Mazda  323
315 Kariann Mobæk NMK Grenland Opel  Crazy Racing
316 Anitra Nilsen SMK Eda Saab  900
317 Marianne Tveit NAF Honda  Accord
318 Linn Burud NMK Hurum og Røyken Galskap Motorsport  
319 Bente Evensen NMK Grenland Opel  Kadett Skaugomp
320 Maren Brandal NMK Tønsberg Opel  
321 Brit Margrete Wisthus NMK Grenland Opel  
322 Hilde Ekeren NMK Hadeland Volkswagen  
323 Elisabeth Storsveen NMK Elverum Opel  Skropel
324 Anne-Beth Storø KNA Eiker Saab  900
325 May Iren Natten Frydenlund NMK Nedre Hallingdal Ford  
RC kl.1
400 Kenneth Kristiansen KNA Eiker Volvo  240 Evo
401 Per Arne Enger KNA Eiker Volvo  S-40
403 Timmi Bernhardsen Motorsport NMK Grenland Volvo  242 EVO
404 KENNETH SANDE NMK Grenland BMW  M3 EVO 2
406 Lasse Hansen NAF Motorsport Drammen Volvo  242
407 Anne Berit Ulland NMK Kongsberg Ford  Escort
408 Morten Østheim NMK Hadeland Opel  Calibra
409 Kjetil Lie Haugen KNA Eiker Volkswagen  Lienbuss
410 Nils Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Bobie
411 Lars Kristian Halvorsen NMK Tønsberg Peugeot  207
412 Vidar Berg NMK Kongsberg Volvo Berg Motorsport  
413 Richard Foldvik NMK Larvik Volkswagen  Golf II
RC kl. 2
450 André Hulbakk KNA Eiker Volvo  242
451 Terje Davidsen NMK Tønsberg Opel  Manta B
452 Ole Kristian Temte KNA Eiker Volvo  S40 OK Motorsport
453 Kevin Jacobsen NMK Tønsberg Volvo  00000
454 Bjørnar Johansen NMK Tønsberg Volvo  242
455 Cato Nilsen AMCAR Oldsmobile  CC
456 Kristian Aaserud NMK Hadeland Volvo  242
457 Kristoffer Bringebøen KNA Eiker Volvo  242
458 Jostein Hamborg NMK Hønefoss Volvo  240 Hamborg motorsport
BC - Veteran
350 Johnny  Overhalden NMK Grenland Volvo  
351 Jan Tore  Moland NMK Grenland Opel  
353 Tore Dahl NMK Tønsberg Volvo  245
354 Ingard Vihovde NMK Notodden BMW  
355 Pål  Bakken NMK Nore og Uvdal Opel  Bakken motorsport
356 Anne-Beth Storø KNA Eiker Opel  
358 Nils Frode Andersen NMK Kongsberg Volvo Berg Motorsport  
359 Håvard Magnes KNA Solør Motorsport Mazda  
360 Tor  Hamborg NMK Hønefoss Volvo  Hamborg motorsport
362 Borgar Hobæk NMK Larvik Volvo  240
363 Arne S. Andersen NMK Tønsberg Volvo  Skyggesida Motorsport
364 Lars Sletten NAF Motorsport -