Deltakere 1. runde i NM for Crosskart 

Tidsrom: 31.05.2014. Arrangør: NMK Vikedal. Løpsform: Crosskart.

Ord. påmeldingsfrist: 25. mai Etteranmelding til 28. mai

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
Crosskart Mini
11 Olav Fjeld Johansen NMK Hamar IC-kart evelution  
3 Robin L. Hermansen NMK Hamar Annet  
12 Dennis Austad NMK Grenland IC-kart R3  Mini
Crosskart 85ccm
62 Bjørn Cato Aarekol NMK Vikedal IC-kart R4  KTM
66 Aron Jensen Marum NMK Grenland IC-kart  
86 Karsten Nordli NMK Aurskog - Høland IC-kart R4  
60 Marius Solberg Hansen NAF Motorsport Vestfold, Gokart IC-kart R4  
95 Bjørnar Gudbjørsrud NMK Grenland IC-kart R4  
11 Sondre S. Bøhn NMK Valdres IC-kart  
69 Erik Thoresen Engh NMK Kongsberg IC-kart R4  
49 Martin Hagen NMK Gardermoen IC-kart Yamaha  
63 Nikolai Andreassen NMK Vikedal Benzon  
88 Ole Henry Steinsholt KNA Eiker IC-kart R4  
81 Markus Gimler Enger Krabyskogen Motorsport IC-kart R4  
74 Sondre  Furuseth NMK Aurskog - Høland IC-kart R3  
61 Sindre S. Trøyterud KNA Solør Motorsport IC-kart R4 Motortek  
68 Tobias G  Andersen Østfold Motorsport IC-kart R4  
Crosskart 125ccm
190 Hauk Hamre-Hagen NMK Vikedal IC-kart R4  
101 Sebastian Høidalen NMK Grenland IC-kart R4  Motorsportprodukter
123 Nikolai Haldammen KNA Solør Motorsport IC-kart R4 2014  Husqvarna
180 Oliver Solberg MK Ratten (Sverige) IC-kart R4  
106 Alexander Lie NMK Grenland IC-kart R3  TM Racing Norge
125 Even Heggelund NMK Valdres IC-kart R4  
120 Philip N Bakken KNA Solør Motorsport IC-kart R4  
140 Petter Fjelstad NMK Aremark IC-kart R3  JF Motor
145 Felicia  Walfridson MK Ratten (Sverige) IC-kart R4  
168 Lucas Waaler KNA Solør Motorsport IC-kart R4  
177 Ola Nore jr. NMK Modum og Sigdal IC-kart R4  
167 Jacob Lyseng NMK Hønefoss IC-kart R4  
166 Adrian Austad NMK Grenland IC-kart  Husaberg
163 Daniel Svensen NMK Eggemoen IC-kart R4  
Crosskart 250ccm
251 Carl Henrik Lyche NMK Harstad IC-kart R4  
239 Anders Strand NMK Vikedal IC-kart R4  
222 Martin Kongsli NAF Motorsport Nord-Gudbrandsdal IC-kart R4  
240 Mats Brustad KNA Solør Motorsport NorCart VR5  
282 Casper B Larsen KAC (Danmark) IC-kart R4  Suzuki
290 Tobias Sandsund NAF Motorsport Lofoten IC-kart R4  
247 Thomas  Holmen KNA Solør Motorsport IC-kart  
280 Aleksander  Bjørnstad NMK Hamar IC-kart R4  
225 Stein Hammersbøen NMK Nore og Uvdal IC-kart R4  KTM
232 Martin Eriksen-W NAF Kongsvinger IC-kart R4  
214 Øyvind Strønes NMK Trøgstad IC-kart R3  
Crosskart 650ccm
697 Ingve Andre Strand NMK Vikedal IC-kart R4  
688 Marius Vardeberg NAF Motorsport Kongsvinger IC-kart R4  KTM
613 Pål Smørsteen NMK Tønsberg IC-kart R4  
616 Ludvik Einarsen NMK Gardermoen IC-kart R4  
630 Børre Holm NMK Tynset IC-kart R4  
640 Jack  Fjelstad NMK Aremark IC-kart R4 Husaberg  JF Motor
645 Jimmie Walfridson MK Ratten (Sverige) IC-kart R4  
666 Rolf Arne Gulliksen NMK Follo IC-kart R4  
660 Jonathan Walfridsson MK Ratten Torsby (Sverige) IC-kart R4  
696 Daniel Sundsten NMK Hønefoss IC-kart R4  
622 Kim Lorentzen Oslo Motorsport IC-kart R4  
647 Bård Holmen KNA Solør Motorsport IC-kart R4  
618 Per Henrik Lende KNA Indre Ytre Østfold IC-kart R4