Deltakere Bilcross/RCN 24.mai 2014 

Tidsrom: 26.04.2014 - 24.05.2014. Arrangør: NMK Gardermoen. Løpsform: Bilcross/RCN.

Rallycross nasjonal og bilcross med kvalløp for landsfinaler i BC senior og junior. OPPFORDRER TIL Å FYLLE UT ALLE FELTENE

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
100 Mathias Ellefsrud NMK Gardermoen Annet  
101 Andreas Harlem NMK Aremark Opel  Astra
102 Marius Karlstad NMK Gardermoen Opel  Karlstad motorsport
103 Ole-Marius Granerud NMK Gardermoen Honda  Civic
104 Sebastian  Huse NMK Aremark Volvo  Stuttak
105 Sander Andersen NMK Konsmo Ford  Andersen Motorsport
106 Petter Hoff Hansen NMK Gardermoen Opel  
107 Simen Engsvik NMK Aremark Volvo  Engsvik Motorsport
108 Vegard Narvestad Ottesen NMK Aurskog - Høland Volvo  
109 Susanne Møller Lund NMK Aremark Ford  Fiesta
110 Tor Vidar Sørlie NMK Gardermoen Opel  
111 Mari Hoel NMK Krabyskogen Ford  
112 Steffen Hansen NMK Gardermoen Honda  Blackout Racing
113 Marcus  Bårdseth E NMK Hamar Honda  
114 Andreas Thomassen NMK Gardermoen Ford  Escort SI
115 Sander Hamborg NMK Hønefoss Volvo  850 Hamborg Motorsport
116 Kine Jeanett Halvorsen Lund KNA Solør Motorsport Volkswagen  Golf
117 Robin Sørås NMK Aurskog - Høland Volvo  Lang Syvhundreogførti
118 Jørgen  Skullerud NMK Trøgstad Volvo  240 Skullerud Motorsport
119 Edvard Teige NMK Aurskog - Høland Opel  Skroplus Von Schneider
121 joakim brattrud NMK Fluberg Volvo  242
122 Henrik Kristiansen NMK Aurskog - Høland Toyota  Celica Håp Motorsport
123 Dennis Mørkhagen NMK Elverum Saab  Team Lillegrend
124 Ruben Sigfridstad NMK Rendalen Saab  900
125 Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  
126 Henrik  Brunes NMK Hamar Mitsubishi  Brunes spesial
128 Ole Jørgen Ørken NMK Aremark Volvo  745
129 camilla bekk NMK Gardermoen Mitsubishi  
130 Marius Eng NMK Hamar Volvo  Team Eng's
131 Espen Lappen NMK Fluberg Opel  Kadett
132 Ole-Johan Ødegård KNA Indre Ytre Østfold Volvo  245
133 Thor-Olav Nordvik Løvaas NMK Gardermoen Mitsubishi  Colt
134 Marcus Berg NMK Gardermoen Volvo  240
BC - Junior trening
200 Sivert Mastad NMK Aurskog - Høland Saab  
201 Tobias Sørås NMK Aurskog - Høland Volvo  244 Sørås Motorsport
202 dennis kristiansen NMK Aurskog - Høland Opel  
203 Magnus Knutsen NMK Hamar Opel  
204 hans Mariåsen KNA Solør Motorsport Volvo  740 Mariåsen Motorsport
BC - Senior
2 Ken Roger  Tandberg NMK Gardermoen Nissan  
3 Lasse  Rud NMK Gardermoen -  
4 Geir-Arne Halvorsen NMK Gardermoen Volvo  minivolvo
5 Anitra Nilsen Smk eda Saab  9-3
6 Knut Remy Dahl NMK Gardermoen Aston Martin  
7 Kjetil Lerberg  Evjen NMK Gol Volvo  
8 Stian Holm NMK Gardermoen Saab  900 team tulling
9 Kristoffer Aspelund NMK Trøgstad BMW  E30
11 Anette  Ottesen NMK Aurskog - Høland Volvo  740 Ottesen motorsport
12 Magnus Amundsen NMK Aurskog - Høland Opel  
13 Hallvard Sundqvist NMK Nedre Hallingdal Citroen  BX
14 Atle Teigland NAF Motorsport Nordhordland BMW  318
15 Cato Sveen NMK Hamar Ford  Ka Sveen Motorsport
16 John Egil Olafsen NMK Hamar Ford  Ka Sveen Motorsport
17 Terje Flåten NMK Tønsberg BMW  rallyrykter.no
18 Stian Engebakken NMK Gardermoen BMW  32X
19 Trond Arild Dahl NMK Gardermoen Opel  Ascona
20 Bjørn Egil Sørlie NMK Gardermoen Opel  
21 Ståle Bårdseth NMK Hamar Honda  
22 Glenn  Haug NMK Gardermoen Saab  
23 terje hvalstad NMK Hadeland Volvo  140
24 Roger Johansen NMK Aurskog - Høland Saab  
25 Joachim Goddokken NMK Krabyskogen BMW  323i
26 Tore Tørmoen KNA Solør Motorsport Volvo  240
29 Frances Lingjærde NMK Aremark Honda  Legend
31 Kenneth Iversen NMK Gardermoen Saab  
32 Espen Mikkelsen NMK Hamar Volvo  
33 Lars Erik Ottesen NMK Gardermoen Nissan  Sunny Latsugg
34 Kristian Aaserud NMK Hadeland Volvo  
35 Geir Bartnes NMK Hadeland Volvo  240
36 Tobias Evstrand Gestrike rt Volvo  945
37 Jan Lillegrend NMK Elverum Mazda  Team Lillegrend
38 Ken-Andrè Flaglien NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Vento
39 Hans Andreas Holmedal NMK Aurskog - Høland Volvo  740 Holmedal Motorsport
40 Vidar Vangen NMK Gardermoen Annet  
41 Martin Nyhagen NMK Hamar Saab  
42 Jørn R. Grinden NMK Elverum Saab  900
43 Morten Myrvang NMK Gardermoen Volvo  
44 ole kenneth flaten freixas NMK Valdres Peugeot  
45 Thomas Tråholt NMK Gardermoen Opel  
46 stig  flaten NMK Valdres Audi  
47 Stål-Erik Rivenes NMK Elverum Volkswagen  Team Lillegrend
48 Jørgen Martinsen NMK Elverum Volkswagen  Golf Team Lillegrend
49 Simen  Vian NMK Aurskog - Høland Volvo  242 Vian Motorsport
50 Jan Vidar kvernvolden NMK Elverum Saab  90
51 Thomas Steen NMK Sør - Gudbrandsdal Opel  Ascona
52 Halvor Nystuen NMK Elverum Volkswagen  Ræl
53 Werner  Berntsen NMK Gardermoen Volvo  240
54 Jon Andre Hegelstad NAF Froland BMW  E-30
55 Anders  Nygård NMK Nore og Uvdal Saab  
56 Tom André  Frøhaug NAF Sør-Østerdal Volvo  Team Særnmo
57 Vegard Jota NAF Sør-Østerdal Volvo  Team Særnmo
58 Kristian Haugård NMK Hadeland Volvo  240
59 Tormod Karlstad NMK Gardermoen Opel  Karlstad Motorsport
60 Ronny Enger NMK Hamar Opel  
61 André Paulsen NMK Hamar Opel  
62 Frank Jevne NMK Rendalen Annet  He-Bi
63 Knut olav Dybvig NMK Rendalen Volvo  HE-BI
64 Thor Olav Tobiassen NMK Hadeland Saab  900
65 Einar Morthen NMK Gardermoen Nissan  
66 Simon Wågø Syversen NMK Hamar Ford  Ottestad Racing
67 Jørgen Pettersen NMK Elverum Saab  TEAM LILLEGREND
68 Arild Stensrud NMK Hamar Saab  99
69 Frode Skaar NMK Gardermoen Opel  Kadett
71 Lisabet Johansen NMK Hamar Opel  
72 Raymond Hansen NMK Gardermoen Mitsubishi  
73 Stian  Iversen NMK Gardermoen Toyota  
74 Lars-Erik Nyland NMK Aurskog - Høland Opel  Ascona
75 ARNE NILSEN NMK Hamar Annet  
BC - Damer
301 Trine Opsahl NMK Aremark Honda  
302 Irmelin  Hamborg NMK Hønefoss Volkswagen  
303 Linn Jeanette Bjørklund NMK Hamar Mazda  
304 Ingvild Flagstad NMK Hamar Ford  
305 veronica bekk NMK Gardermoen Mitsubishi  
306 Kjersti Kvernvolden NMK Elverum Saab  
307 Mia Erlandsen NMK Elverum Saab  900
308 Kate Jevne NMK Rendalen Nissan  He-Bi
309 Mailen Ottem Bækken NMK Hamar Opel  
310 RITA SOLVANG NMK Hamar Mazda  
RCN kl.1 - under 2,4
401 Jan-Olav Engsvik NMK Aremark Volvo  242
402 Hans Jørgen  Kristoffersen NMK Hønefoss Volvo  940 Kristoffersen Motorsport
403 Åge Hansen NMK Aremark Peugeot  208
405 Richard Weydahl NMK Trøgstad Ford  Focus
406 Jørgen Syversen NMK Aremark Volvo  240
RCN kl. 2 - over 2,4
501 Jostein  Hamborg NMK Hønefoss Volvo  240 Hamborg Motorsport
502 Stein  Staxrud NMK Hadeland Volvo  242
503 Ove Halvorsen NMK Gardermoen Volvo  242
504 Trond Veråsdal Froland Motorsport Volvo  240
505 thor erik ustad Froland Motorsport Ford  puma
RC Junior
1015 Martin Furuseth NMK Aurskog - Høland Ford  Escort mk2 Martin Furuseth Motorsport
1016 Ole Markus H. Jørgen NMK Gardermoen Volkswagen  Golf I
1020 Steffen Hansen NMK Gardermoen Honda  Civic