Deltakere Høstvelta 2013 

Tidsrom: 31.08.2013 - 01.09.2013. Arrangør: NMK Drammen (avsluttet 24.01.2014). Løpsform: Bilcross/RCN.

For RCN vil det være mulig å endre startnummer ved innsjekk. Les tilleggsreglene nøye med tanke på innsjekk og teknisk, samt tyvstart.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Elisabeth  Engebretsen NMK Drammen Opel  
201 Daniel Olsen NMK Drammen Annet  
202 Arthur Nilsen NMK Tønsberg Volvo  
203 kenneth Åsen NMK Drammen Opel  Team Autovern
204 Jannicke Suren KNA Eiker Nissan  
206 Kristine  Hellstrøm NMK Aremark Citroen  Xantia
207 Andreas Thomassen NMK Gardermoen Ford  Team Rosa
209 Simen Engsvik NMK Aremark Volvo  Volvo 245 Engsvik Moptorsport
210 Sebastian  Huse NMK Aremark Volvo  740
211 Oda Jacobsen NMK Nore og Uvdal Opel  
212 oddmund westby NMK Modum og Sigdal Ford  som går fort
213 Henrik Weggersen NMK Hønefoss Volvo  
214 Bjørnar Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort
215 Susann  Andersen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  240
216 Silje Bjørsvik NAF Motorsport Drammen Volkswagen  Golf
217 Olealeksander Opheim Bjertnes NMK Modum og Sigdal Ford  Fiesta
218 Sander Andersen NMK Konsmo Ford  Sierra "Andersen & Førland Motorsport"
219 mina gjerstad NMK Aremark Honda  
220 Eirik Førland NMK Konsmo Ford  "Andersen & Førland Motorsport"
221 Ole Asbjørn Byberg NMK Sandnes og Jæren Volvo  Ole Asbjørn Byberg Racing
222 Sondre Elton Rolid NMK Hønefoss Volvo  
223 Ole Jørgen Nykmark NMK Nore og Uvdal Volvo  
224 Matias Holtren NMK Grenland Opel  
225 Tomas Johansen NMK Trøgstad Volvo  
226 Marius Johansen NMK Trøgstad Volvo  
BC - Junior trening
900 Eivind Gryte NMK Tønsberg Volvo  
901 Daniel Røsrud NMK Gardermoen Opel  CORSA
902 Sander Hamborg NMK Hønefoss Volvo  850 glt redline racing
905 Marius Bermingrud KNA Eiker Volkswagen  
906 Håvar Vold NAF Motorsport Drammen BMW  
BC - Senior
1 Joakim Skalstad NMK Asker Mercedes-Benz  GalskapMotorsport.com
2 Emil Andersen NMK Tønsberg Volvo  Skyggesia Motorsport
4 Arne S.  Andersen NMK Tønsberg Volvo  Skyggesia Motorsport
5 erik storø KNA Eiker Opel  
6 Jan-Didrik Karlsson NAF Motorsport Sarpsborg Volvo  
7 kjetil davidsen NMK Aremark Citroen  
8 ERIK WEBERG HANSEN KNA Eiker Nissan  
9 Bjørn Omar Fjeld NMK Hønefoss Volvo  940 Fjeld motorsport
10 Kristoffer Gutu Holt NMK Tønsberg Saab  SkyggesiaMotorsport
11 KRISTIAN  MARTINSEN KNA Eiker Volvo  
12 Marius Bøe NMK Tønsberg Volvo  Skyggesia Motorsport
13 Steffen Aasen NAF Motorsport Drammen Ford  Focus WRC
14 Jens-Erik Høglund NMK Hønefoss Saab  
15 Roy Arne Solheim NMK Tønsberg Peugeot  Skyggesia Motorsport
16 Frode Halum NMK Tønsberg Volkswagen  
17 Daniel Grønvold NMK Drammen Opel  Lat Vectra
18 Øyvind Tangen NMK Tønsberg Volvo  
19 Emil Folvik NMK Orkla Opel  
20 jørgen engebråten NMK Drammen Volvo  
21 Ole Martin  Bakken NMK Modum og Sigdal -  
22 Rune Bakken NMK Nore og Uvdal Nissan  
23 Hans Larsen NMK Tønsberg Volvo  240
24 Håvard Gryte NMK Tønsberg Volvo  
25 Kjell Erland Oveng NAF Motorsport Drammen Volkswagen  
26 André Hulbakk KNA Eiker Saab  Team Klovner i Kamp
27 Nils-henrik Heed NMK Aremark Volvo  
28 Fredrik Berget NMK Trøgstad Volvo  
29 Steinar Johannessen NMK Drammen Annet  
30 ingar Heien heien NMK Drammen Ford  
31 Lasse Türk Hansen KNA Eiker Volvo  
32 Kristoffer Aspelund NMK Trøgstad BMW  
33 Roger Iversen NAF Motorsport Drammen Opel  Team Rosa
34 Jan-Sverre Solheim NMK Asker Opel  Torden Racing Team
35 Ole  Martinsen NAF Motorsport Drammen Opel  Team Rosa
36 Nickolai Hansen NAF Motorsport Drammen Opel  
37 Stian Martinsen NAF Motorsport Drammen Opel  Team Rosa
38 Jan Oddvar Knutsen NMK Drammen Opel  Vectra
39 Rune Smaaland NMK Drammen Opel  
40 Edvin Bakken NMK Kongsberg Cadillac  Team Øltørst
41 lasse bakken KNA Modum og Ringerike vognskjulet mekk  
42 peter eriksen NMK Asker Volkswagen  team q7
44 Thomas Svendsby KNA Indre Ytre Østfold Volvo  Langspak
45 Kenneth Jansen NMK Asker Ford  Torden racing team
46 Kristoffer Ødegården NMK Bø Volvo  
47 Espen Norup  Berget NAF Motorsport Drammen Ford  Escort
48 Rune Ellefsen NAF Motorsport Drammen Volvo  Team Rosa
49 Tommy Kristiansen KNA Eiker Alfa Romeo  Suprice
51 Rino Eriksen NMK Asker Annet  Sen Racing
52 Jørn R. Grinden NMK Elverum Saab  
56 Geir Kastad KNA Drammen Mercedes-Benz  
59 Sondre Jacobsen NMK Nore og Uvdal Saab  
60 Jan Lillegrend NMK Elverum Saab  
61 Terje Andersen NMK Tønsberg Think  
62 Jørgen Martinsen NMK Elverum Saab  
65 Svein Gammern Solheim NMK Drammen Volvo  Team Klovner I Kamp
66 Gunnar Fadum NMK Aremark Citroen  Fadum motorsport
67 Martin Evjen NMK Modum og Sigdal Aston Martin  Suprice
68 Øyvind Huseby NMK Modum og Sigdal Ford  Focus kk powwer
71 Morten Sætren NMK Drammen Opel  Team Autovern
72 Kent André Jansen NMK Asker Opel  
73 CHRISTER OLSEN KNA Indre Ytre Østfold -  
74 Anders Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  
75 KJETIL Kristiansen KNA Eiker Daewoo  
76 Henrik Kjemprud NAF Motorsport Drammen Ford  Team Rosa
78 Jan Erik Solbakken NMK Drammen Volvo  
79 Alf  Dragseth KNA Eiker Volvo  
81 Thomas Moen NMK Drammen -  
82 Halvor Nystuen NMK Elverum Volkswagen  Golf
83 Jan Vidar Kvernvolden NMK Elverum Saab  900
84 ole anders geirholt NAF Motorsport Drammen Ford  escort
85 Anders Simensen NMK Drammen Mercedes-Benz  
87 Tor Kristian Ormestad NMK Tønsberg Annet  
88 Hans-Petter  Røsrud NMK Gardermoen Volkswagen  boble
89 Håkon  Andersen Østfold Motorsport Volvo  
90 Marius Sommerstad NMK Tønsberg Ford  
93 Andreas Olsen NMK Tønsberg Mazda  
94 kenneth skaret KNA Drammen Volvo  940
95 Jørgen Dahl NMK Drammen Volvo  Team Rosa
96 Glenn ludvik andersen andersen NMK Tønsberg Opel  
97 Tron Tveiten NMK Modum og Sigdal Volvo  
98 Thomas Kristiansen NMK Tønsberg Volvo  240
99 Rino Holm KNA Indre Ytre Østfold Saab  Heatoppfyll
100 Ruben Bjerknes NMK Nedre Hallingdal -  
103 Remy Martinsen NMK Nedre Hallingdal Volvo  
105 Frances Lingjærde NMK Aremark Honda  
106 Henrik Opsal NMK Drammen Maserati  
108 Jørn  Heum NMK Tønsberg Opel  
111 Richard  Moen Østfold Motorsport Volvo  
112 kim Nilsen NMK Nore og Uvdal Saab  
115 TERJE hAAKONSEN NMK Tønsberg Ford  Team Nitro
116 Frank Løkseth NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Boble
118 Odd Erik  Berg NMK Kongsberg Saab Berg motorsport  
119 Vidar Berg NMK Kongsberg Volvo Berg Motorsport  
120 Geir  Slåttekjær Amcar Nissan  Silvia
121 Mads Kiserud KNA Indre Ytre Østfold Volvo  
123 Henrik  Skullestad NMK Nedre Hallingdal Ford  
124 Simen Korsmo NMK Elverum Saab  
125 Fredrik Benjaminsen NMK Bø Saab  
128 Thomas Pettersen KNA Indre Ytre Østfold Volvo  
129 Kenneth  Olsen NMK Tønsberg Saab  
130 Martin  Nyhagen NMK Hamar Saab  
131 Stian Skagsoset NMK Modum og Sigdal Volvo  
132 Morten Andre  Lie KNA Eiker Volkswagen  
133 Pål  Kopperud KNA Indre Ytre Østfold Volkswagen  
134 Tor Inge Dal NMK Tønsberg BMW  
135 Kjetil Midtbø NMK Konsmo Opel  
BC - Senior debutant
400 Thomas  Mørk - Volvo  
BC - Damer
500 Linn Burud NMK Asker Mercedes-Benz  GalskapMotorsport.com
501 anne beth storø KNA Eiker Saab  
502 monica skandsen NMK Aremark Citroen  
503 Randi Sanner Hansen NMK Tønsberg Opel  Team Blondie
504 laila engebråten NMK Drammen Volvo  
505 Karianne Mehren NAF Motorsport Drammen Volkswagen  
506 Monika haug NMK Drammen Annet  
507 Kjersti Syversen NMK Aremark Volvo  
508 Camilla Tandberg KNA Eiker Opel  
511 Line Holshagen KNA Drammen Volkswagen  Golf
512 Anette Ottesen NMK Aurskog - Høland Volvo  Ottesen-Motorsport
513 Rebecca  Gudem NAF Motorsport Drammen Saab  900 team no star
515 Anne Berit Ulland NMK Kongsberg Volvo  
516 Trine Opsahl NMK Aremark Honda  
517 Anitra Nilsen SMK EDA Saab  
518 Kariann Mobæk NMK Grenland Ford  Team Autovern
519 Benedicte  Jensen NMK Grenland Nissan  Silvia
520 malin gjerstad NMK Aremark Honda  
521 Linn Jeanette Bjørklund NMK Hamar Mazda  
RCN kl.1 - under 2,4
600 Tom vidar Hansen NMK Drammen Volvo  
601 Reny Eliassen NMK Tønsberg Mercedes-Benz  190
603 Vegard Davidsen NMK Aremark Peugeot  
604 Lasse Türk Hansen KNA Eiker Volvo  
605 Roger Hansen KNA Eiker Volvo  240
608 Tomas  V Østebrød NMK Egersund Volkswagen  BIL TEC boble2
609 Per Arne  Enger KNA Eiker Volvo  s40
610 CHRISTER OLSEN KNA Indre Ytre Østfold Volvo  
611 Alexander Gressum KNA Varna Ford  Escort mk2 RS/Røyskattlia Trimmingsenter
612 Ole Kristian Temte KNA Eiker Volvo  S40 OK Motorsport
613 tim ivan bernhardsen NMK Grenland Volvo  242
614 Andreas Tveter Nilsen NAF Motorsport Sarpsborg Ford  Escort MK2 RS
615 Robin Slåttekjær NMK Grenland Ford  Fiesta WRC
616 Gøran  Eiker KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  240
617 Ruben Meisal KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  242
618 Tom Larsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  s40
620 Kenneth Hansen KNA Varna Ford  Sierra Cosworth RS500 Evo
622 Kjetil Solli NMK Elverum Volkswagen  
623 Pål  Heia NMK Kristiansand Ford  
624 Raymond  Berntsen NAF Motorsport Drammen Volvo  
RCN kl. 2 - over 2,4
700 Rune  Grønvold NMK Drammen Volvo  
701 Kenneth Kristiansen KNA Eiker BMW  
702 Jørn Grav KNA Indre Ytre Østfold Volvo  242
703 Stian  Søsæther NMK Egersund Volkswagen  BIL TEC boble1
704 Thomas Strand KNA Indre Ytre Østfold Volvo  
705 Ståle Simensen NMK Drammen Mercedes-Benz  
706 Tom Nakkerud NMK Drammen Porsche  944
708 Tor Hamborg NMK Hønefoss Volvo  Pv redline racing
709 Kjetil Solheim KNA Eiker Volvo  
710 Øyvind Hoff NMK Nore og Uvdal Volvo  
711 Øivind  Finstad NMK Drammen Volvo  
712 Frode  Brastad NMK Drammen Volkswagen