Deltakere ELITERACET 2022 

Tidsrom: 04.06.2022. Arrangør: NMK Nord-Gudbrandsdal. Løpsform: Bilcross.

ELITEN AV NORSK BILCROSS SAMLES TIL KAMP PÅ BJORLI MOTORSENTER

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
201 Dennis Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Buddy  
202 Stian Bårdseth NMK Elverum Iveco  
203 Jørgen Mikkelsen NMK Hamar Volvo  
204 Kaisa  Hansen NMK Hønefoss Volkswagen  
205 Markus Elvelund NMK Hamar Volvo  
206 Emil Gjenga  Lund NMK Hamar Volkswagen  
207 Kristoffer  Rønning NMK Molde Opel  
208 Kevin Wiken NMK Hamar Annet  
209 Thea Pettersen NMK Hamar Annet  
210 Amund  Lilleåsen KNA Solør Motorsport Annet  
212 Aron Sætereng Woldmo NMK Melhus Audi  80
213 Henrik Tandberg Håkonsen NMK Gardermoen Lada  
214 Elias Gilen NMK Gol Volvo  
215 Danelle Nilsen NMK Hamar Mitsubishi  Burn Racing
216 Lars Rivenes NMK Elverum Renault  
217 Emil Kjelgård NMK Gardermoen Ferrari  Volt
218 Kristian Tisland NMK Konsmo Audi  A3 2,9 VR6
219 Daniel Lindfjord NMK Elverum Caterpillar  
220 Even Dalbø NMK Valdres Volvo  
221 Jonas Holtet NMK Elverum Ford  Cougar Team Lillegrend
222 Jonas  Kvernemo NMK Melhus Volvo  
223 Kasper Sevaldholet NMK Krabyskogen Volvo  
224 Ola Syver Håkenstad NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  Eller noe
225 Vilde Skaran Tveit NMK Valdres Opel  
226 Oliver Aaheim NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
227 Emil Aaheim NMK Nord - Gudbrandsdal BMW  
228 Herman  Aaheim NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  740
229 Sander  Roaldsøy NMK Molde Opel  
230 Emil Hustad NMK Molde Volvo  245
231 Jonas  Aftreth NMK Melhus Opel  Aftreth Motorsport
232 Morten Rosenlund Haugen NMK Valdres Volvo  
BC - Senior
1 Kristoffer Olderløkken NMK Nord - Gudbrandsdal Subaru  Justy RWD
2 Mats Bakkom NMK Hamar Volkswagen  
3 Lasse Rud NMK Gardermoen Opel  
4 Daniel Henriksen NMK Valdres Volvo  
5 Kent Arild  Furulund NMK Hamar Volvo  
6 Kjetil  Nymoen NMK Gol Volkswagen  
7 Erling Rolstad NMK Midt-Gudbrandsdal Volvo  FRON POWER
9 Kjetil Stamstad NMK Hamar Ford  
10 Morten  Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Mini  
11 Kristian  Aasheim NMK Elverum Annet  
12 Joar  Vågen NMK Molde Volkswagen  Boble
13 Arill Randen NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
14 Arve Sætereng NMK Melhus Volkswagen  Golf
15 Jonny  Roaldsøy NMK Molde Volkswagen  Boble
16 Arild Olderløkken NMK Nord - Gudbrandsdal VW Team Statoil Vågå  
18 Tom Erling Nårstad NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
19 Andreas Malm NMK Molde Volvo skåp  
20 Tobias Johnsen NMK Melhus Annet  Lars´n & Johnsen Racingteam
21 Nils Arne Steigedal NMK Tynset Volvo  240
23 Ove Gilen NMK Gol Volvo  
24 Sivert Mastad KNA Kongsvinger Saab  
25 Thomas Nerli NMK Fluberg Mini  NerliMotorsport
27 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Opel  Astra
28 Vidar Røvik Aure NMK Molde Volkswagen  Boble
29 Ståle bolland Bolland NMK Melhus Saab  9000
31 Kjetil Solli NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Boble
32 Ola Rustberggard NMK Gol Volkswagen  Boble
33 Kjell Bævrevoll NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
34 Bjørnar  Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort
35 Patrick Gystad NMK Gardermoen Opel  
36 Jonas Spangen NMK Hamar Annet  
37 Dennis Johnsen NMK Melhus Opel  ???
38 Robin Bjering NMK Molde Saab  
39 Alf kristian Breivik NMK Molde Volvo  
40 Kristian  Lien KNA Solør Motorsport Opel  
41 Fredrik Tålesen NMK Hamar Volvo  
42 Lars Anders Helgemo NMK Melhus Opel  Larsn & Johnsen Racingteam
43 Espen Rønning NMK Molde Opel  Calibra
44 Jan Lillegrend NMK Elverum Ford  Cougar
45 Simen Bjerkset NMK Støren Volkswagen  
46 Amund Viken NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
47 Kenneth  Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
48 Jon ove Løkken NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  240
49 Stig Tore  Dahl NMK Midt-Gudbrandsdal Volvo  KOB-racing-Fron power
51 Asgeir Taraldsen NMK Melhus Annet  
52 Emil  Sivesind NMK Krabyskogen Annet  
54 Eivind Foss Morken NMK Gol Volkswagen  Boble
55 Henrik Krogstad NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
56 Frank Jevne NMK Rendalen Mazda  He-Bi
57 Martin Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  
58 Sindre Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Saab  
59 Joakim Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  
60 Ole  Aune NMK Støren Opel  Astra
61 Magne Sundgot NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  
62 Tor arne sundgot Mork NMK Nord - Gudbrandsdal Annet  
63 Sveinung Slinning NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Volvo
64 John schevik Schevik NMK Molde Volkswagen  Boble
65 Knut Edvin Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  Mazda
66 Arve Øien NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  
67 Simen Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  Astra
68 Arne Reiremo NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  240
69 Sondre Evjen NMK Gol Volkswagen  Boble
70 Mads Kasa NMK Hønefoss Ford  Reklame.no
71 Vidar  Roaldsøy NMK Molde Cadillac  
74 Stian Hoel NMK Krabyskogen Opel  
75 Kristian Røvik NMK Molde Volkswagen  Boble
0 Odd Magne Ødegård NMK Krabyskogen Volvo  
BC - Damer
300 Emilie Pettersen NMK Hamar Annet  
301 Silje Solbakken NMK Gol Opel  
302 Malin Rivenes NMK Elverum Volkswagen  
303 Juni Mostue NMK Hamar Audi  
304 Stine Helset NMK Hamar Annet  
305 Kristine Rønne NMK Gardermoen Opel  RønneMotorsport
306 Vanja  Fossum NMK Aurskog - Høland -  
307 Malin A  Wigdahl NMK Melhus Annet  
308 Anne Skollerud NMK Hønefoss Volkswagen  Boble
309 Kariann Mobæk NMK Bø Annet  Crazy Racing
310 Silje Mari  Botnan NMK Tynset Volvo  240
311 Emmely Nordby NMK Aremark Opel  
312 Mia  Erlandsen NMK Elverum Saab  
315 Hanna Berget Tangvik NMK Melhus Ford  Focus
316 Elise Brekke NMK Kongsberg Volkswagen  Golf
317 Ina Katrin  Nergård NMK Orkla Volvo  240
318 Linda Fuglesang NMK Gol Opel  
319 Karola Øye NMK Valdres Annet