Deltakere Klubbløp heat 2021 

Tidsrom: 01.08.2021. Arrangør: KNA Solør Motorsport. Løpsform: Klubbløp.

Klubbløp 01.08 på Finnskogbana for NMK Elverum og KNA Solør Motorsport

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Kristian Lien KNA Solør Motorsport Saab  900
201 Stian Bårdseth NMK Elverum Toyota  Matboks
202 Vilde Emilie  Holen NMK Elverum Volvo  245
203 Lars  Rivenes NMK Elverum Volkswagen  Team Lillegren
204 Tobias Berg KNA Solør Motorsport Mercedes-Benz  WRC
205 Kristoffer Lie NMK Elverum Volvo  245
206 Daniel Lindfjord NMK Elverum Aston Martin  
207 Sara Neser KNA Solør Motorsport Mitsubishi  Galant 2.0-16
208 Malin Rivenes NMK Elverum Volkswagen  
209 Signe  Lilleåsen KNA Solør Motorsport Annet  
210 Amund  Lilleåsen KNA Solør Motorsport Annet  
211 Jens  Berger NMK Elverum Volkswagen  
212 Jonas Holtet NMK Elverum Smart  Team Lillegrøt
213 Tea samina  Johansen KNA Solør Motorsport Audi  A3
215 Danelle Nilsen NMK Elverum Mitsubishi  Burn Racing
216 Lars Husebæk KNA Solør Motorsport Volvo  245
217 Kristian  Aasheim NMK Elverum Volkswagen  Golf
BC - Junior trening
100 Marie Bryhn NMK Elverum Opel  Ascona
101 Anders Udnæseth KNA Solør Motorsport Opel  Astra
102 Benedicte Holen NMK Elverum Opel  Kadett
103 Adrian Sigfridstad KNA Solør Motorsport Volvo  
104 William  Tømmerholen KNA Solør Motorsport Annet  VR6 Bluedogs motorsport
105 William Lilleåsen KNA Solør Motorsport Annet  
106 Emma Julie  Østbye NMK Elverum Opel  Vectra
107 Jonas Berg NMK Elverum Nissan  Primera
BC - Senior
1 Hans Marius  Korntorp KNA Solør Motorsport Opel  Astra
2 Jørn R Grinden NMK Elverum Saab  
3 Marcus Bårdseth NMK Elverum Annet  
4 Halvor Nystuen NMK Elverum Volkswagen  Golf
5 Dan Robert  Antonsen NMK Elverum Opel  Antonsen Racing
7 Christian  Gjedtjernet KNA Solør Motorsport Volkswagen  VR6 Bluedogs motorsport
8 Ådne  Isaksætre KNA Solør Motorsport Fiat  Uno Bluedogs Motorsport
9 Christer Fjeldberg KNA Solør Motorsport Saab  Bluedogs motorsport
10 Christoffer Trangsrud KNA Solør Motorsport Volvo  
11 René Fjeldberg KNA Solør Motorsport Saab  Bluedogs motorsport
12 Stål-Erik  Rivenes NMK Elverum Volkswagen  Golf Team Lillegrend
13 Nichlas Østli NMK Elverum Volvo  
14 Kay ove  Berg NMK Elverum Volkswagen  Golf
16 Ola Mariåsen KNA Solør Motorsport Volkswagen  Golf
17 Jon Martin Lilleåsen KNA Solør Motorsport Opel  
18 Steffen Skustad KNA Solør Motorsport Saab  WEBTANGEN.COM
23 Kristoffer  Kalfoss KNA Solør Motorsport Opel  Astra V6
24 Glenn Michael Solberg KNA Solør Motorsport Volvo  
25 Lars Henrik  Sagmoen KNA Solør Motorsport Volvo  
26 Kjetil Østbye NMK Elverum Volvo  245
27 Cato  Risbergseter KNA Solør Motorsport Volvo  240
28 Mina  Korntorp KNA Solør Motorsport Annet  
29 Kim Inge  Antonsen NMK Elverum Volvo  
30 Ruben Karijord KNA Solør Motorsport Volvo  245
31 Tony Sormbroen KNA Solør Motorsport Volkswagen  Polkagris
BC - Damer
300 Kristine Udnæseth KNA Solør Motorsport Opel  Astra
301 Therese Høgberg KNA Solør Motorsport Opel  Bluedogs motorsport
302 Mina Korntorp KNA Solør Motorsport Annet  
Crosskart Mini
65 Sunniva R. Grinden NMK Elverum Annet  
66 Ludvig Høgberg KNA Solør Motorsport Annet  IC-kart Evolution
Crosskart 85ccm
77 Anniken Lindfjord NMK Elverum Annet  IC R4
78 Mats  Husebæk KNA Solør Motorsport Annet  Nor cart
Crosskart 250ccm
207 Lars Husebæk KNA Solør Motorsport Annet  Ic kart
255 Jon Arne Aass Weberg KNA Solør Motorsport NorCart  VR6
Rallycross 2WD
60 Terje Bredesen KNA Solør Motorsport Subaru