Deltakere Klubbløp Time Attack Finnskogen 

Tidsrom: 31.07.2021. Arrangør: KNA Solør Motorsport. Løpsform: Time Attack.

Time Attack 31.07 på Finnskogbanen for NMK Elverum og KNA Solør Motorsport

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Kristian Lien KNA Solør Motorsport Saab  900
201 Stian Bårdseth NMK Elverum Toyota  Matboks
202 Vilde Emilie Holen NMK Elverum Volvo  245
203 Lars Rivenes NMK Elverum Volkswagen  Team Lillegren
204 Tobias Berg KNA Solør Motorsport Mercedes-Benz  WRC
205 Kristoffer  Lie NMK Elverum Volvo  245
206 Daniel Lindfjord NMK Elverum Subaru  
207 Sara Neser KNA Solør Motorsport Mitsubishi  Galant 2.0-16
209 Signe Lilleåsen KNA Solør Motorsport Annet  
210 Amund  Lilleåsen KNA Solør Motorsport Annet  
211 Jens Berger NMK Elverum Volkswagen  
213 Tea  Johansen KNA Solør Motorsport Audi  A3
BC - Junior trening
100 Marie Bryhn NMK Elverum Opel  Ascona
101 Anders Udnæseth KNA Solør Motorsport Opel  Astra
102 Benedicte Holen NMK Elverum Opel  Kadett
103 Adrian  Sigfridstad KNA Solør Motorsport Volvo  
104 William  Tømmerholen KNA Solør Motorsport Volkswagen  VR6 Bluedogs motorsport
105 William Lilleåsen KNA Solør Motorsport Annet  
106 Emma Julie  Østbye NMK Elverum Opel  Vectra
BC - Senior
1 Hans Marius Korntorp KNA Solør Motorsport Opel  Astra
2 Jørn R.  Grinden NMK Elverum Saab  
3 Marcus Bårdseth NMK Elverum Annet  
4 Halvor Nystuen NMK Elverum Volkswagen  Golf
5 Dan Robert  Antonsen NMK Elverum Opel  Antonsen Racing
7 Christian  Gjedtjernet KNA Solør Motorsport Volkswagen  VR6 Bluedogs motorsport
8 Ådne Isaksætre KNA Solør Motorsport Fiat  Uno Bluedogs motorsport
9 Christer Fjeldberg KNA Solør Motorsport Opel  Bluedogs motorsport
10 Christoffer Trangsrud KNA Solør Motorsport Volvo  
11 René  Fjeldberg KNA Solør Motorsport Saab  Bluedogs motorsport
17 Jon Martin  Lilleåsen KNA Solør Motorsport Opel  
18 Steffen Skustad KNA Solør Motorsport Saab  WEBTANGEN.COM
23 Kristoffer Kalfoss KNA Solør Motorsport Opel  Astra V6
24 Glenn Michael Solberg KNA Solør Motorsport Volvo  
25 Lars Henrik  Sagmoen KNA Solør Motorsport Volvo  
26 Kjetil  Østbye NMK Elverum Volvo  245
27 Cato  Risbergseter KNA Solør Motorsport Volvo  240
29 Kim inge Antonsen NMK Elverum Volvo  
BC - Damer
300 Kristine Udnæseth KNA Solør Motorsport Opel  
301 Therese Høgberg KNA Solør Motorsport Opel  Bluedogs motorsport
302 Mina Korntorp KNA Solør Motorsport Opel  
Crosskart Mini
65 Sunniva R. Grinden NMK Elverum Annet  
66 Ludvig Høgberg KNA Solør Motorsport Annet   IC-kart Evolution Bluedogs motorsport
Crosskart 85ccm
77 Anniken Lindfjord NMK Elverum Annet  IC R4
78 Mats  Husebæk KNA Solør Motorsport Annet  Nor cart
Crosskart 250ccm
207 Lars A Husebæk KNA Solør Motorsport Annet  Ic kart
255 Jon Arne Aass Weberg KNA Solør Motorsport NorCart  VR6
Rally
70 Stig Roar Holter KNA Solør Motorsport Volvo  240
Supernasjonal t.o.m. 2400 cm³
60 Terje Bredesen KNA Solør Motorsport Subaru  
Supercars/Åpen klasse
50 Tony Sormbroen KNA Solør Motorsport Annet