Deltakere Heldags Banedag på Vålerbanen + Praksis kurs 

Tidsrom: 30.04.2021. Arrangør: NMK Solør. Løpsform: Banedag.

Det inviteres til heldags banedag på Vålerbanen for Lisensierte åpne og lukkede biler + Gateregistrerte biler. Samt Praksis Lisenskurs. Skal du kjøre både banedag og lisenskurs - meld deg på i klassen du tilhører + klasse for Lisenskurs Praksis.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
Racingbil
1 Lars Moe  Westgård Klubb Alfa Romeo Norge Alfa Romeo  75 IMSA
5 Mia Kristiansen NMK Hamar Peugeot  
11 Øyvind Holden NMK Valdres Alfa Romeo  75
18 Erik Dobloug NMK Solør Ford  
21 Tommy  Aker KNA Vålerbanen Howe  Mustang
23 Andreas Aanderaa KNA Bergen Volvo  343
26 Kjetil  Teigen NMK Haugaland Audi  Coupe Quattro
33 Rune  Eiken KNA Bergen Volvo  343
34 Arne Teig - Ford  Lotus Cortina
45 Lars Christian  Stugaard NMK Solør BMW  M3
45 Inge Hansesætre KNA Halden BMW  M3
54 Emil Rosendal NMK Solør BMW  E30
65 Guro Lagmandsveen Afseth NMK Hamar Peugeot  206 GTI
73 Frode KVERNRØD NMK Solør Porsche  997 GT3 Cup
74 Johnny Engelstad NMK Hamar Volvo  S60
76 William Holden - Alfa Romeo  Gtv
77 Roger Iversen NMK Sande Peugeot  107
80 Erlend Holden KARN Alfa Romeo  Gtv
81 Tore Bjørnstad NMK Hell Motorsport Lamborghini  Gallardo
88 Andre Sæthern Historisk racing Norge Opel  
90 Erlend  Hasselvold NMK Namdal Porsche  997 GT3 CUP
95 Helene Kristiansen NMK Hamar Peugeot  
96 Gudmund Gulbrandsen NMK Solør Volvo  242 DL
102 Jørgen  Skaug - Chevrolet  Corvette
103 Jan Øivind  Ruud NMK Solør Stealth  Stealth B7
104 Geir  Røsten NMK Solør Volkswagen  Golf
111 Frode Alhaug KNA Vålerbanen Chevrolet  Corvette Stingray
113 Svein Tore Sæther NMK Solør Porsche  Gt4
160 Marius  Solberg Hansen - Honda  
161 Ronny Vik NMK Solør Chevrolet  Callaway GT3
162 Ronny Teigen NMK Haugaland Porsche  GT3 Cup
173 Nils E Wenaas Wenaas Amcar BMW  Z4 VLN
177 Kenneth Jansen NMK Sande Toyota  107
196 Rune Ringkilen - BMW  E36
204 Asgeir Taraldsen NMK Melhus Volkswagen  Golf
214 Sindre  Varland KNA Varna Alfa Romeo  156
224 Anna Sand Skjærbekk NMK Solør BMW  E36m3
225 Line Afseth NMK Hamar Peugeot  206 GTI
265 Felix Heiberg KNA Varna BMW  232 compact
274 Niklas Abrahamsen Asker og Bærum Motorsport Citroen  DS3 R
304 Knut Eirik  Knudsen KNA Kongsberg Citroen  DS3
333 Marius Solli Poulsen NMK Solør BMW  E36 M3
334 Jan Henning Kleiv NMK Modum og Sigdal Citroen  Ds3
365 Erik Storsveen NMK Fluberg Volvo  S40
395 Lars Kjeldstadli KNA Hedmark Peugeot  206 GTI
575 Lars  Afseth KNA Hedmark Peugeot  206 GTI
635 Even  Afseth KNA Hedmark Peugeot  206 GTI
775 Ole Kaspersen NMK Asker Peugeot  206 gti
985 Carl Fredrik Hersoug NMK Solør Chrysler  Neon
Åpen Formel bil
2 Henrik  Persson NMK Solør Reynard  F3
12 Hermod Lunde KNA Solør Motorsport Royale  Sports 2000
42 Jonas Maurstad NMK Sandefjord radical  Prosport 1300
58 Emilie Noen NMK Kongsberg Van Diemen Formula Basic  Formula Basic
Shortcar
11 Andreas  Bolland NMK Støren Shortcar  
13 Stian Fjukstad NMK Kongsberg Honda  Shortcar Extreme
54 Jostein Fonneland NMK Gardermoen Shortcar BMW  Shortcar Extreme
57 Frode Kveldstad NMK Orkla Honda  
122 Tobias  Schønberg KNA Varna Shortcar  Bandit 600RR
125 Marcus Myrseth NMK Aurskog - Høland Shortcar  Shortcar
170 Christian Haugom NMK Solør Annet  Bandit
185 Theo  Eriksen NMK Trøgstad Annet  
191 Mina Pedersen NMK Aurskog - Høland Shortcar  Honda CBR600RR
Gateregistrert bil
0 Morten Nesset NMK Solør Volkswagen  Golf
7 Odd Magne  Stensby NMK Solør Audi  Coupe
10 Kristian  Gjønnes - Subaru  Impreza WRX
11 Geir Nysveen KNA Hedmark Volvo  S40 T5 AWD
25 Nesset Knut Erik NMK Solør Volkswagen  Golf
69 Jon Heibø KNA Halden BMW  Sedan
94 Vidar Jødahl NMK Solør Porsche  911
99 Frederik  Rolfsen NMK Solør BMW  E46 M3
211 Leif Bjarne  Strandbakke - Audi  Audi S4 eller VW golf
666 René Thingstad - Volvo  V70 2,4T
Lisenskurs Praksis
0 Eivind  Skeie BMW  X5
1 Ove  Nygård Østfold Motorsport Alfa Romeo  166
3 Stian Slåtta - Ford  Focus
23 Andreas Aanderaa KNA Bergen BMW  X5
25 Mathias Nesse KNA Oslo og Omegn BMW  118d
32 Kristian Haugland NMK Aurskog - Høland Skoda  Superb
33 Rune Eiken KNA Bergen BMW  X5
43 Daniel Løvlien NMK Solør Suzuki  Shortcar
48 Ronny  Tøvik NMK Molde Ford  Transit
49 Miriam  Tøvik NMK Molde -  Formel Basic
68 Joachim Berg NMK Fluberg Volvo  240
69 Jon Heibø KNA Halden BMW  Sedan
76 Jon  Renstrøm KNA Halden Citroen  C1
111 Rolf Møller Asker og Bærum Motorsport Volkswagen  T5
115 Amund Bjone NMK Fluberg BMW  318d
169 Magnus Tvenge NMK Fluberg BMW  
185 Theo Eriksen NMK Trøgstad Shortcar  
265 Felix  Heiberg KNA Varna BMW  E36
269 Anders Tvenge NMK Fluberg BMW  
447 Aron Kaspersen NMK Asker BMW  328i
555 Joakim Skalstad NMK Bø Volvo  V70
695 Christoffer  Lia NMK Trøgstad Peugeot  206