Deltakere ELITERACET 2020 

Tidsrom: 30.05.2020. Arrangør: NMK Nord-Gudbrandsdal. Løpsform: BILCROSS.

LØRDAG 30.MAI 2020 SAMLES BILCROSSELITEN TIL KAMP PÅ BJORLI MOTOSENTER

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
700 Malin  Rivenes NMK Elverum Volkswagen  
701 Lasse Aaberg NMK Bergen Volvo  240 Aaberg Racing
702 Emil Kjelgård NMK Aremark Mitsubishi  Raggen racing edition
703 Jens Berger NMK Elverum Saab  
704 Markus  Elvelund NMK Hamar Volvo 240 elvelundracing  
705 Jonas Spangen NMK Hamar Annet  
706 Jonatan Thorstad NMK Hamar Volvo  
707 Daniel Lindfjord NMK Elverum Opel  Team Lillegrend
708 Truls  Krokengen NMK Hamar Mitsubishi  
709 Dennis Johnsen NMK Melhus Ford  Focus
710 Kristian Aasheim NMK Elverum Volkswagen  
711 Kevin Wiken NMK Hamar Volvo  
712 Torjus Halland NMK Nore og Uvdal Annet  Team Halland
713 Thea  Pettersen NMK Hamar Mitsubishi  
714 Eivind  Gylland NMK Melhus Opel  Opel Vectra
715 Kristian Skorild NMK Orkla Opel  TMD Racing
716 Kristian Lien KNA Solør Motorsport Saab  
717 Christian Morewood NMK Gardermoen Volkswagen  Golf
718 Nikolai Karlsen NMK Bergen Volkswagen  Golf NIDA Motorsport
719 Kasper Sevaldholet  Haug NMK Hønefoss Volvo  
720 Emil Sivesind NMK Krabyskogen Volvo  
721 Victoria Asphaug Lars’n & Johnsen Racingteam NMK Melhus Opel  Astra
722 Amund  Lilleåsen KNA Solør Motorsport Opel  
723 Ken Andre  Granheim NMK Sande Volvo  
724 Mats Ler NMK Melhus Volvo  240
725 Dennis Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  Corsa
726 Arne Wagnild NMK Støren Ford  Mondeo
727 Even S. Bjørnås NMK Orkla Volvo  940
729 Kristian Tisland NMK Konsmo Volkswagen  Golf 1.8 8v
730 Hanna Berget  Tangvik NMK Melhus Ford  Focus
731 Mats  Berger Skagsoset NMK Nedre Hallingdal Latskap  
732 Peder Braaten NMK Nedre Hallingdal Volvo  PV
733 Marius  Andersen Østfold Motorsport Volkswagen  
734 Kristine Udnæseth KNA Solør Motorsport Opel  
735 Emil Gjenga lund NMK Hamar Volkswagen  Gjenga Lund motorsport
736 Per Nymoen Brennhaugen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  
BC - Senior
1 Kristoffer Olderløkken NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
2 Magnus Ransedokken NMK Gol Peugeot  
3 Ole Kristian  Maribo NMK Valdres Volkswagen  
4 Arild Olderløkken NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Statoil Vågå
5 Andreas Bolland NMK Støren Opel  Kadett
6 Fredrik  Tålesen NMK Hamar Volvo  240 Tangen's
7 Martin A  Borten NMK Melhus Opel  Astra borten motorsport
8 Martin  Wikran NMK Rana BMW  3 serie
9 Mats Bakkom NMK Hamar Honda  
10 Arve Sætereng NMK Melhus Volkswagen  Golf
11 Kjell Morten  Snøan NMK Støren Opel  Kadett
12 Lasse Rud NMK Gardermoen Opel  
13 Kjetil listul  Abrahamsen NMK Bø Volvo  Heddal racing
14 Sander Tyskeberget Fosseid NMK Sande Saab  Hof Racing
15 Kristian Klepp NMK Verdal/Levanger Volvo  240
16 Jonas  Thoug NMK Trysil Opel  TrysilRacing
18 Patrick Gystad NMK Gardermoen Annet  #kønnsilo’r
19 Oddbjørn  Listul Abrahamsen NMK Bø Saab  
20 Ola Rustberggard NMK Gol Volkswagen  Boble
21 Vidar Henriksen KNA Eiker Volkswagen  Golf
22 Jon-Petter  Malmberg NMK Aremark Volkswagen  
23 Kristoffer  Kalfoss KNA Solør Motorsport Opel  Kadett Kitcar
24 Jan Lillegrend NMK Elverum Volkswagen  Team Lillegrend
25 Kjetil Solli NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Boble
26 Henrik Krogstad NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Utleigebiler.No
27 Vidar Røvik Aure NMK Molde Volkswagen  Boble
29 Hans Erik  Mortensen NMK Verdal/Levanger Opel  Vectra
30 Kurt  Olsen Jr. NMK Krabyskogen Honda   Civic
31 Kjetil Stamstad NMK Hamar Toyota  
32 Tom Erling Nårstad NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
33 Robert Frisli NMK Verdal/Levanger Volvo  240
34 Stian Hoel NMK Krabyskogen Opel  
35 Adrian Brathaug NMK Kongsberg Volkswagen  
36 Nils Arne Steigedal NMK Støren Volvo  240
37 Arill Randen NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
38 Frank Jevne Nærosvegen 39 NMK Rendalen Volkswagen  
39 Jonny Roaldsøy NMK Molde Volkswagen  Boble
40 Erling Doseth Rolstad NMK Midt-Gudbrandsdal Volvo  240
41 Sondre Evjen NMK Gol Volkswagen  Boble
42 Hans Erik  Eriksen NMK Elverum Annet  
43 Tobias  Johnsen NMK Melhus Ford  Focus- Lars'n & Johnsen Racingteam
44 Jørn R Grinden NMK Elverum Opel  
45 Per olav Storre NMK Hamar Volkswagen  Boble
46 Tor Åge  Tøsdal NMK Midt - Troms Rolls Royce  
47 Ove Gilen NMK Gol Volvo  
48 Kjetil Nymoen NMK Gol Volkswagen  
49 Tøger Danielsberg NMK Rendalen Volvo  He-Bi
50 Kjell Bævrevoll NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
51 Morten Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
52 Daniel Henriksen NMK Valdres Opel  
53 Steffen Bergum Raaholdt NMK Valdres Opel  
54 Alexander Hauglid NMK Valdres Opel  
BC - Damer
800 Mari Hoel NMK Krabyskogen Mazda  
801 Hedda Hosås NMK Bergen Opel  
802 Emilie Pettersen NMK Hamar Honda  
803 Stine Helset NMK Hamar Honda  Østlandsbanden
804 Juni Mostue NMK Hamar Audi  
805 Mia Erlandsen NMK Elverum Saab  
806 Malin Abelsen Wigdahl NMK Melhus Toyota  0
807 Ida Mortensen NMK Verdal/Levanger Opel  Vectra
808 Isabell Bye NMK Engerdal Saab  
809 Linn Marita Hogstad NMK Hamar Mitsubishi  Tangen's
810 May Eva  Sundli NMK Verdal/Levanger Volvo  
812 Lena  Mortensen NMK Verdal/Levanger Opel  Vectra
813 Anne Skollerud NMK Hønefoss Volkswagen  Boble
814 Silje Gjenga lund NMK Hamar Volkswagen  Gjenga Lund motorsport
815 Emilie Ebbesen  Krokdal NMK Orkla Opel  Calibra
816 Elise Brekke NMK Kongsberg Toyota  
817 Natalie Jacobsen NMK Rana Volvo  
818 Lena Marie Nerli NMK Midt - Troms Opel  Team Lena
819 Kate Fjellstad Jevne NMK Rendalen Opel  He-Bi
820 Amalie Rønning Hell Motorsport Opel  Vectra
821 Silje Solbakken NMK Gol Opel  
822 Eirin Skotvoll Hell Motorsport Volvo  
823 Karoline Kjønhaug NMK Melhus Opel  Astra