Deltakere 5. NM runde Rallycross 

Tidsrom: 31.08.2019 - 01.09.2019. Arrangør: KNA Solør Motorsport. Løpsform: .

NM Rallycross, Rallycross Junior Cup, NM Shortcar, Sweden Rallycross Historic

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
RC Junior
2 Trond Simen Larsen NMK Konsmo Honda  Civic
4 Mats W.  Marthinsen NMK Larvik Honda  Civic
7 Sander Næss NMK Orkla Toyota  Levin
11 Thea  Martinsen NMK Drammen Honda  Civic
14 Mathilde Hanserud NMK Gardermoen Honda  Civic
15 Torjus Svenneby NMK Trøgstad Honda  Civic
16 Christoffer Novak NMK Trøgstad Honda  Civic
18 Lars Løstegård NMK Gol Honda  
21 Kristine  Udnæseth KNA Solør Motorsport Opel  Corsa
22 Markus Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  Corsa S1600
23 Kristoffer Kalfoss KNA Solør Motorsport Honda  Civic
24 Martin Stenberg NMK Hadeland Honda  Civic
25 Roar Presthus NMK Orkla Peugeot  206
28 Sindre Haug NMK Drammen Volkswagen  Golf MK.1
29 Eirik H.Berget NMK Gol Ford  Fiesta
31 Andrine Rafoss NMK Konsmo Honda  
66 Nikolai Karlsen NMK Bergen Volkswagen  Golf mk1
80 Sindre Madsen Moe NMK Trøgstad Peugeot  206
96 Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Honda  Civic
Sweden Rallycross Historic
702 Kjell-Åke  Hellkvist Dalby MK Volvo  142 de Luxe
704 Tom V. Lervik NMK Aremark Volkswagen  T1
705 Helge Jakobsen NMK Aurskog - Høland Volkswagen  1303RS
706 Jan  Lervik NMK Aremark Volkswagen  1303. S
710 Kenneth  Johansson Strängnäs ams Volvo  142DKS
716 Ole Johan Sæther NMK Trøgstad Volkswagen  1303S
717 Bjørn Egil Dalen NMK Fluberg Volkswagen  1302
718 Leif andre Øvergård NMK Elverum Volkswagen  1303 R
719 Ingemar Kjellgren - Saab  99
720 Morgan  Garsing - Saab  99
722 Arnfinn Bergseng NMK Fluberg Ford  Escort
726 Øyvind Martiniussen NMK Elverum Volvo  142
Supernasjonal t.o.m. 1600 cm³
105 Helene Hvaal NMK Larvik Citroen  Saxo
107 Guro Majormoen NMK Kongsberg Citroen  C2
166 Ada Marie Hvaal NMK Larvik Opel  
199 Espen Isaksætre KNA Solør Motorsport Peugeot  208
Supernasjonal t.o.m. 2000 cm³
201 Sivert Svardal NMK Konsmo Mazda  Rx-8
216 Hans anders  Brænden NMK Gardermoen Ford  Puma
250 Erik Svartås KNA Varna Citroen  DS3
288 Bjørn Olav Jøranli NMK Fluberg Suzuki  Swift Dokka Bilco
Supernasjonal t.o.m. 2400 cm³
309 Tom Atle Sigfridstad KNA Solør Motorsport BMW  M3
335 Kim Roar Johansen NMK Trøgstad Opel  ASTRA
336 Petter Von Zernichow Olsen NMK Konsmo Ford  Escort mk2
340 kent vigdal NMK Melhus BMW  E30evo
365 Gustav Holter-Hovind NMK Aurskog - Høland Volkswagen  Polo
369 Morten Asklund NMK Støren BMW  E30 M3
386 Joakim Vestli KNA Oppland BMW  M3
398 Tom vidar Belgen NMK Trøgstad Opel  Corsa D
Supernasjonal over 2400 cm³
406 Terje Morstad NMK Gardermoen Citroen  Xsara
413 Håkon  Ask NMK Modum og Sigdal Ford  Focus
418 Ove Halvorsen NMK Gardermoen Volvo  242
423 Andre Ottesen NMK Aurskog - Høland Volvo  S40
428 Kristian Haugård NMK Hadeland Volvo  S40
Shortcar Extreme
1 Lars Nordli NMK Modum og Sigdal Suzuki  GSX-R 1000
55 Ørjan Dypdahl NMK Melhus Suzuki  Gsxr1000
56 Eivind Brynildsen NMK Gardermoen BMW  Shortcar
70 Peder Økseter NMK Solør BMW  BMW
79 Gudbrand Løken NMK Gardermoen Suzuki  GSXR1000 L1
82 Steinar Klev NMK Kongsberg Honda  Shortcar
96 Mats Ørstad NMK Oppdal Honda  Shortcar
Shortcar Bandit
113 Stian  Fjukstad NMK Kongsberg shortcar  Bandit
124 Petter Sæves Waskaas NMK Grenland Shortcar  Bandit
151 Christoffer Amundsen NMK Drammen Shortcar bandit 600  Shortcar bandit
170 Christian Haugom NMK Solør Shortcar  Bandit