Deltakere Sølvcrossen 2018 

Tidsrom: 15.09.2018 - 16.09.2018. Arrangør: NMK Kongsberg. Løpsform: .

NMK Kongsberg Bilsport inviterer til Sølvcrossen 2018 - 15. og 16. september. Løpet er åpent for følgende klasser: BC Åpen, BC Damer, BC Junior, BC Junior trening, BC Old Boys, RSN 2WD under 2,4 liter, RSN 2WD over 2,4 liter og Crosskart. NB! Riktige startnummer vil komme på rett i forkant av påmeldingsfristen! Påmeldingsfrist onsdag 12. september 2018 kl. 2330. Skulle du få problemer med påmeldingen kan du ringe (eller sende SMS) til Kai Henning Ramberg på tlf: 920 84 440.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Johnny Hansen NMK Drammen Opel  Turk motorsport
201 Anders Aulom NMK Bø Ford  Escort Team Olga
202 Christoffer G Torgersen NMK Sande Honda  GT Racing
203 Marcus  Remme NMK Bø Saab  900 Team Knerten
205 Jenny Kristine  Staakkan NMK Grenland Annet  Jkls racing
206 Kjetil listul Abrahamsen NMK Bø Volvo  Volvo heddal racing
207 Espen Løver NMK Grenland Volvo  
208 Torjus Halland NMK Nore og Uvdal -  Team Halland
209 Håvard  Brekka NMK Tinn Volvo  
210 Ole Christian Eriksen NMK Nedre Hallingdal Opel  Team tandberg
212 Elise Brekke NMK Kongsberg Volkswagen  Golf
213 Hans Erik Rue NMK Tinn Volkswagen  Porsche GTI
214 Hans Ivar Olsen Gjersøe NMK Tønsberg Toyota  GT Olsenbanden Motorsport
215 Anne Kjersti Hegard NMK Tinn Volkswagen  Golf
216 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Lågen Racing  Boble
217 Sondre Stener Olsen NMK Tønsberg Opel  Olsenbanden
218 Kristian  Bergan NMK Nore og Uvdal Volvo  
219 Jan olav Kåsastul NMK Bø Volvo  745 kåsastul motorsport
220 Øystein Sønstebø NMK Nore og Uvdal Ford  Sierra
221 Joachim Grønvold NMK Sande Opel  Ascona c Grønvold Motorsport
222 Viljar Digre NMK Grenland Volkswagen  Gålf
223 Adrian Brathaug NMK Tønsberg Volkswagen  
224 Henning Svendsen NMK Nore og Uvdal Volvo  240 turbo
225 Oliver Øien-Sramek NMK Tønsberg Audi  80
226 Silje Gjenga Lund NMK Hamar Annet  
227 Nils Arne Hegard NMK Tinn Volkswagen  
228 Sander  Tobiassen NMK Kongsberg Scania  
229 Emil Sivesind NMK Gjøvik Annet  
230 Sander Sørensen NMK Nore og Uvdal BMW  Hybrid
231 Emil Bekk NMK Gardermoen Opel  Væctra
BC - Junior debutant
270 Andrea Lilleås NMK Kongsberg Mitsubishi  
271 Ellen Marie Helleberg  Drøbak NMK Notodden Volkswagen  Kermit, Drøbak racing
272 Odd-Sverre Linnerud NMK Notodden Volvo  850
273 Marthe Brekke NMK Kongsberg Opel  Astra
274 Ingrid Sofie Glenne NMK Kongsberg Peugeot  Team Siste Lita
275 Sondre Kløvstad NMK Kongsberg Nissan  Team GF Motorsport
276 David  Jacobsen NMK Kongsberg Volkswagen  
BC - Senior
1 Morten Sætren NMK Drammen Opel  Team Rosa
2 Kristoffer  Ødegården NMK Bø Volvo  Type stor
3 Kenneth Olsen NMK Bø Opel  
4 Ronny Wassengen NMK Kongsberg Boble Lågen Racing  
5 Robin Ask  Severinsen KNA Kongsberg Ford  Sistelita racing
6 Hans Martin Nybråten NMK Grenland Honda Team Bakglatt  
7 Fredrik helleberg Drøbak NMK Notodden Volvo  Volvo 245 Drøbak racing
8 Martin Grøtterud NMK Kongsberg Boble Lågen Racing  
9 Steffan Jacobsen NMK Grenland Annet  
10 Kenneth  Jansen NMK Hurum og Røyken Annet  Jansen motorsport
11 Marius Pettersen NMK Kongsberg Mercedes-Benz Team GF Motorsport  
12 Erik Gustafsson NMK Tønsberg Volvo  
13 Martin Hellvik NMK Larvik VW Hellvik Motorsport  
14 Mariusz Rawski NMK Kongsberg BMW  GF Team
15 Tom Kenneth Lilleås NMK Kongsberg Annet  
16 Timmi Bernhardsen NMK Larvik Saab  99evo
17 Nikolay Rike Grønlund NMK Konsmo BMW  E30 Grønlund Motorsport
18 Trond  Marthinsen NMK Larvik Volkswagen  Golf
19 Jørn Opseth NMK Sande Volkswagen  
20 Martin Hansen NMK Sande Volvo  GalskapMotorsport.com KlønaHansen
21 Thomas  Bakken NMK Kongsberg Annet  
23 Bjørn-erik  Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  Davidsen motorsport
24 Andreas  Olsen NMK Bø Opel  
25 Iver Kleven Hilde NMK Nedre Hallingdal Traktor  
26 Tor Erik Hagen NMK Larvik Opel  Bøy og tøy
27 Karl inge  Storli NMK Bø Saab  
29 Roger Iversen NMK Sande Volkswagen  Team Rosa
30 Tommy Nyhus  Ekelund NMK Bø ES Motorsport-Golf  
31 Chris Roger  Hansen NMK Hurum og Røyken Opel  
32 Lasse Bakken KNA Modum og Ringerike Tesla  
33 Randi  Sanner Hansen NMK Tønsberg Saab  Team Blondie
34 Tom Skaug NMK Kongsberg Boble Lågen Racing  
35 Jan Haugen NMK Kongsberg Opel  Haugen Racingteam
36 Jan-sverre  Solheim NMK Hurum og Røyken Opel  Torden racing team
37 Christian Dahl NMK Tønsberg Volvo  
38 Tord Johannessen NMK Bø Annet  Johannessen Motorsport
39 Tommy Gulliksen NMK Grenland Lexus - Team bakglatt  
40 Kristian Holtvedt NMK Hurum og Røyken Volvo  
41 Emil Andersen NMK Tønsberg Volvo  245 Skyggesia Motorsport
42 Jon petter  Malmberg NMK Aremark Volkswagen  
43 Stian Sikane NMK Grenland Opel - Team Bakglatt  
44 Kristian Nordengen NMK Hurum og Røyken Toyota  
45 Ronny Rödengen Strömstad MK Rødengen Motorsport  Rullator
46 Trond Rödengen NMK Sande Rødengen Motorsport  Rullator
47 Thomas  Moen NMK Kongsberg Volvo  Listefyll
48 Ulv Ola Alexander  Digre NMK Grenland Volkswagen  Gålf
49 Vigleik Digre NMK Grenland Volkswagen  Gålf
50 Jahn Larsen NMK Grenland Volkswagen  Gålf
51 Petter Lønn NMK Tønsberg Volvo  Lønn Motorsport
52 Marius Lurås NMK Tinn Volkswagen  Vento GI
53 Eirik Bardalen NMK Hurum og Røyken Volvo  
54 Anders Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  Non Stop Racing
55 Simen Alexander Woje Jensen NMK Bø Volvo  240
56 Inge Gulbrandsen KNA Eiker Opel  Astra
57 Rune Grønvold NMK Sande Opel  Grønvold Motorsport
58 Ingar Nygård NMK Modum og Sigdal Opel  Teit
59 Sigbjørn Haugland NMK Bø Ford  Milf
60 Kjetil Tovsrud NMK Gjøvik Volvo  Team Laban
61 Tobias Kristiansen NMK Gjøvik Nissan  
62 Ole Kåsastul NMK Bø Opel  
63 Tommy Odden NMK Kongsberg Nissan  Team GF motorsport
65 Kjetil Stamstad NMK Hamar Volkswagen  
66 Frank Løkseth NMK Kongsberg Volkswagen  Boble
67 Nicklas  Bøhmer NMK Kongsberg Rolls Royce  
68 Jan Egil  Jellum KNA Kongsberg BMW  
69 Sven Torjus Garden NMK Tinn Volkswagen  Golf
70 Odd Erik Berg NMK Kongsberg Volvo  
71 Glenn Ove Snarheim NMK Kongsberg Volvo  
72 Kjell Gunnar Staakkan NMK Grenland Volvo  Amazon-sugg59
73 Henning Bergan  Karlsrud NMK Nore og Uvdal Volvo  
74 Kim Nilsen NMK Kongsberg Saab  NilsenmotorsportRX
BC - Senior debutant
150 Joachim  Nordvang NMK Kongsberg Saab  Nilsenmotorsport rx
151 Torbjørn Smeland NMK Kongsberg Volvo  740
152 Sara Rugtvedt NMK Grenland Lexus  Lexus team bakglatt
153 Arnt Ivar Laag NMK Modum og Sigdal Volvo  
154 Joachim  Aasvang NMK Tønsberg Volkswagen  EDH Boble
BC - Damer
300 May Brit Haugland NMK Bø Volvo  HM Motorsport
301 Jeanette Lilleås NMK Kongsberg Annet  
303 Thea Martinsen NMK Drammen Peugeot  Team Rosa
304 Monica Solbakken NMK Drammen Saab  
305 Anette  Haugland NMK Bø Saab  HM Motorsport
306 Anita B. Haugerud NMK Hurum og Røyken Annet  Jansen motorsport
307 Unn-Linea Hjelde NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team GF Motorsport
308 Linn kristin Bernhardsen NMK Larvik Mazda  
309 Odfrid Olsen NMK Bø Toyota  
310 Malin Børjeson KNA Eiker Mazda  626
311 Iselin  Staakkan NMK Grenland Volvo  
314 Gunn Birgit  Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Golf
315 Christine  Settendal NMK Bø ES Motorsport Golf  
316 Veronika Holm NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf
317 Henriette Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  
318 Line Holshagen-Lervik KNA Drammen Mitsubishi  "Rotta"
319 Monica Enerberg Krabyskogen Motorsport Volvo  242
320 Wenche Njærheim NMK Kongsberg Mazda  Team GF motorsport
321 Annicken Bjerkland NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Burud racing
322 Ann-Maj Wallmann NMK Hurum og Røyken Opel  Torden Racing Team
323 Veronica Bekk NMK Fluberg Mitsubishi  
324 Marlene Sundet NMK Larvik Opel  Astra
325 Karianne Mehren NMK Drammen Golf  Team Rosa
Crosskart 650ccm
580 Kim  Lorentzen NMK Aremark IC kart  R4
BC - Veteran
340 Tore Dahl NMK Tønsberg Volvo  
341 May brit Haugland NMK Bø Volvo  HM Motorsport
343 Ingard Vihovde NMK Notodden Chrysler  
344 Bror olav  Nordvang NMK Kongsberg Ford  Sierra
345 Roger Iversen NMK Sande Volkswagen  Team Rosa
346 Tom  Skaug NMK Kongsberg Boble Lågen Racing  
347 Jan Haugen NMK Kongsberg Nissan  Haugen Racingteam
349 Lars Otto Holt NMK Larvik Peugeot  206
350 Per  Gulbrandsen NMK Kongsberg Opel  Astra
351 Jan sverre Hansen NMK Nedre Hallingdal Opel  Team Tandberg
352 Kristian Kristiansen NMK Gjøvik Nissan  
353 Vidar Berg NMK Kongsberg Volvo  
354 Rune Raugstad NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  
355 Jan Larsen NMK Tinn Volkswagen  Boble
357 Anne-Beth Storø NMK Sande Opel  
RSN 2WD under 2,4 liter
800 Reny Eliassen NMK Tønsberg Mercedes-Benz  190
801 Pål Bakken NMK Nore og Uvdal Ford  Ford Bakken motorsport
802 Rune  Bakken NMK Kongsberg Ford  Bakken motorsport
803 Knut Bråthe KNA Eiker Volvo  240
804 Nils Stegarud Stegarud NMK Tinn Volkswagen  
805 Ronny Karlsen NMK Sande Toyota  Starlet
806 Kenneth Kristiansen NMK Hurum og Røyken Volvo  
807 Andreas Ringsevjen NMK Tinn Volkswagen  Golf
RSN 2WD over 2,4 liter
850 Bjørnar Johansen NMK Tønsberg Volvo  S40
Crosskart Extreme
600 Johan  Bergan NMK Tønsberg Speedcar  Extrem