Deltakere NM Rallycross/NM Shortcar 

Tidsrom: 07.07.2018 - 08.07.2018. Arrangør: KNA Solør Motorsport. Løpsform: .

Påmeldingen gjelder NM Rallycross, NM Shortcar, Rallycross Juniorcup og Sweden RCH Cup.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
RC Junior
4 Steffen Hansen NMK Gardermoen Honda  Civic
10 Helena Abrahamsen NMK Larvik Peugeot  207
11 Marius Karlstad NMK Gardermoen Ford  Fiesta MKRX
12 Marius Svendsen NMK Trøgstad Volkswagen  Marius M Svendsen Motorsport
13 Sindre Løland NMK Konsmo Volkswagen  Golf GTI
14 Magnus Ransedokken NMK Gol Peugeot  206
15 Mathilde  Hanserud NMK Gardermoen Honda  Civic
16 Christoffer Novak NMK Trøgstad Honda  
17 Trond Sien Larsen NMK Konsmo Honda  Civic
18 Roar Presthus NMK Orkla Peugeot  206
19 Mats Wilhelm Marthinsen NMK Larvik Honda  Civic
20 Magnus  Knutsen NMK Hamar Volkswagen  
22 Markus Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  Corsa S1600
24 Martin Stenberg NMK Hadeland Honda  Civic
27 Sander Næss NMK Orkla Toyota  Levin
43 Benjamin  Midttun Njærheim NMK Egersund Ford  Fiesta 1600sport
88 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Honda  Civic
99 Sindre Biksrud NMK Gol Volkswagen  Golf RSjr
Sweden RCH Cup
702 Kjell-Åke "Snickarn"  Hellkvist Dalby MK Volvo  142 de luxe
704 Mats Kjellin ljusdals ms Volvo  142 Historic RX
707 Vidar  Halvorsen NMK Solør Volvo  122 S
709 Göran Zamora Lind Bollnäs MK Volvo  142
711 Jan Johansen NMK Trøgstad Opel  Kadett GT/E
717 Bjørn Egil Dalen Dalen NMK Fluberg Volkswagen  Boble
718 Lars  Rosendahl - Volvo  Pv
719 Jimmy  Franzén Västerås MS Volvo  Amason
Supernasjonal t.o.m. 1600 cm³
101 Espen Isaksætre KNA Solør Motorsport Peugeot  208
104 Svein g Nielsen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Peugeot  106 maxi
107 Lise Marie Sandmo NMK Trøgstad Volkswagen  Polo
110 Vilde Lindum Fjulsrud NMK Modum og Sigdal Citroen  Saxo
111 Jan Henning Kleiv NMK Modum og Sigdal Citroen  Saxo
112 Guro Majormoen NMK Kongsberg Citroen  C2
113 Karin elise Fossen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Polo
114 Christian  Hobæk NMK Larvik Citroen  C2
115 Joakim Paulsen NMK Aremark Peugeot  207
116 Helene Hvaal NMK Larvik Citroen  Saxo
117 Per Magne Svardal NMK Konsmo Peugeot  206
133 Martin Kjær NMK Grenland Opel  Corsa
155 Robin Bakke Andresen NMK Trøgstad Opel  Corsa
177 Knut øystein Haaland NMK Larvik Volkswagen  Polo GTE
185 Rebcca N. Aamodt NMK Trøgstad Ford  Fiesta
188 Erik Christian Flaten NMK Drammen Volkswagen  Polo
Supernasjonal t.o.m. 2000 cm³
201 Daniel Holten NMK Vikedal Ford  Fiesta
202 Ben-Philip Gundersen KNA Solør Motorsport Ford  Fiesta
204 Jan Emil Wilsberg KNA Kongsvinger Citroen  Ds3
205 Kenneth Johansen NMK Vikedal Ford  Ford
209 Sivert Svardal NMK Konsmo Mazda  
211 Nikolay Rike Grønlund NMK Konsmo Peugeot  206 Grønlund Motorsport
212 Sebastian Høidalen NMK Grenland Skoda  Fabia
214 Lina Maria Holt NMK Larvik Peugeot  206
215 Johny Sandmo NMK Trøgstad Opel  Kadett
216 Tonny Tufte NMK Bergen BMW  E30
217 Hans anders  Brænden NMK Gardermoen Ford  Puma
218 Fredrik Kviserud NMK Trøgstad Ford  Puma
221 Mathias Kveven Hamre NMK Grenland Ford  Escort
222 Sigurd Erik  Egeland NMK Kvinesdal Ford  
225 Robert Aamodt NMK Trøgstad Ford  Fiesta
246 Morten Nordbø KNA Aust-Agder Peugeot  206
Supernasjonal t.o.m. 2400 cm³
301 Fredrik Ågedal NMK Konsmo BMW  M3
302 Robin Slåttekjær NMK Grenland Ford  Fiesta
303 Kenneth Hansen KNA Varna Volvo  S40 EVO
304 Per Håvard Haugom Krabyskogen Motorsport Citroen  C4 Evo
306 Nicholas Andersen KNA Indre Ytre Østfold Ford  Escort MK2
307 Aleksander Bredesen KNA Solør Motorsport Ford  Escort
308 Thomas Hårberg NMK Verdal/Levanger Volvo  S40
309 Agnar Bakken NMK Valdres Volvo  S40
310 Simen Engsvik NMK Aremark BMW  E30
311 Henning Gran NMK Gardermoen Hyundai  Accent
313 John Magnus  Sivesind NMK Gjøvik Ford  Fiesta
314 Geir Klund NMK Aremark Volvo  S40
316 Jørgen  Syversen NMK Aremark Ford  
317 Espen Håkelia NMK Trøgstad Ford  Fiesta
318 Andreas  Tveter Nilsen NMK Trøgstad BMW  E30 M3
319 Thomas Haagensen NMK Konsmo BMW  M3
320 Marius S Andersen Østfold Motorsport Volvo  
322 Mathias Rud KNA Indre Ytre Østfold BMW  E46
327 Espen Kolstadbråten NMK Valdres Ford  Escort
329 Andreas Aarhaug NMK Støren Volvo  S40
331 Sander Engsvik NMK Aremark Ford  Escort MK2
350 Tobias G Andersen Østfold Motorsport Volvo  240
386 Joakim Vestli KNA Oppland BMW  M3
399 Leif andre Øvergård NMK Elverum Volvo  Pv
Supernasjonal over 2400 cm³
401 Jonas Dalseth Jacobsen NMK Hålogaland BMW  E30
402 Hans-Jøran Østreng NMK Trøgstad BMW  E30
403 Kim Åvar Meland NMK Konsmo BMW  E30 M3
404 Herbjørn Haug KNA Solør Motorsport Ford  Puma AMG
405 Bjørn-Terje Heggeli NMK Alta Ford  Fiesta
406 Rune Engesvoll NMK Gardermoen Lexus  IS 200
407 Terje Morstad NMK Gardermoen BMW  E30
408 Kai Eidsand NMK Hadeland Volvo  S40
410 Thomas Tørnby NMK Trøgstad Toyota  Corolla
412 Øyvind  J.Myhren Krabyskogen Motorsport BMW  1M
414 Karoline Breivik NMK Bergen Volvo  S40
416 Markus Johannessen NMK Trøgstad Volvo  
417 David  Nordgård NMK Grenland Ford  Fiesta
418 Erik  Svartås KNA Varna Citroen  3CV
419 Bjørnar Johansen NMK Tønsberg Volvo  S40
420 Tom Nyhuus NMK Hadeland Volvo  S40 Evo
422 Edvall Martin  Stenberg NMK Hadeland Ford  Escort RS2400
423 Andre Ottesen NMK Aurskog - Høland Volvo  S-40
433 Robin  Rørvik NMK Aremark Volvo  S40
446 Terje Bredesen KNA Solør Motorsport Volvo  240
Shortcar Extreme
1 Steinar Klev NMK Kongsberg Shortcar  CBR1000RRRRR
35 Lars Nordli NMK Modum og Sigdal Suzuki  Gsxr
37 Thor Gunnar Hagen NMK Modum og Sigdal Yamaha  YZF R1
43 Tony Sormbroen KNA Solør Motorsport Suzuki  GSXR1000R
70 Peder  Økseter NMK Solør Shortcar BMW  Shortcar
79 Gudbrand Løken NMK Gardermoen Suzuki  Gsxr 1000
83 Frode Ludvigsen NMK Gardermoen Shortcar  R1
88 Malin Blad Oslo Motorsport Shortcar Extreme  
96 Mats Ørstad NMK Oppdal Honda  Shortcar
98 Espen  Buskerud NMK Gardermoen Suzuki  Shortcar Extreme