Deltakere Vårløp 2018 

Tidsrom: 28.04.2018 - 29.04.2018. Arrangør: NMK Kongsberg. Løpsform: .

NMK Kongsberg Bilsport inviterer til "Vårløp og første runde i Bilcross.no Cup 2018" (2 dagers). Helgen 28. og 29. april 2018. NB! Les førermeldinger på vår hjemmeside! www.nmk-kongsberg-bilsport.no Løpet er åpent for følgende klasser: BC Åpen, BC Damer, BC Junior, BC Old Boys, RSN 2WD under 2,4 liter og RSN 2WD over 2,4 liter. Påmeldingsfrist onsdag 25 april kl. 1800. Skulle du få problemer med påmeldingen kan du ringe (eller sende SMS) til Kai Henning Ramberg på tlf: 920 84 440.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Sander Tobiassen NMK Kongsberg team GF  
203 Thea Martinsen NMK Drammen Peugeot  206 TeamRosa
204 Kjetil listul Abrahamsen NMK Bø Volvo  240 heddal racing
205 Joachim Grønvold NMK Sande Opel  Acona c
206 Johnny Hansen NMK Sande Opel  Astra turk motorsport
207 Sander R B Sørensen NMK Nore og Uvdal BMW  E30
208 Christoffer G Torgersen NMK Sande Honda  
209 Anders Aulom NMK Bø Ford  Escort Team Olga
210 Marcus Remme NMK Bø Saab  
211 Torjus Halland NMK Nore og Uvdal Toyota  Starlett
212 Mats Marthinsen NMK Larvik Volkswagen  Golf
213 Jonas  Høgmoen NMK Modum og Sigdal Ford  
214 Malin  Børjeson KNA Eiker Mazda  626
215 Ole Christian Eriksen NMK Nedre Hallingdal Opel  Team Tandberg
216 Silje Gjenga Lund NMK Hamar Annet  
217 Jan olav kåsastul Brøndahl NMK Bø Volvo  745
219 Elise Brekke NMK Kongsberg Volkswagen  Golf
221 Marius Øverby NMK Hønefoss Volvo  240
222 Hans Ivar Olsen Gjersøe NMK Tønsberg Toyota  GT Olsenbanden Motorsport
223 Sondre Stener Olsen NMK Tønsberg Opel  Astra Olsenbanden motorsport
224 Kristan Bergan NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf
225 Anita  Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo  
226 Sondre  E Kløvstad NMK Kongsberg Nissan  GF Motorsport
227 Øystein Sønstebø NMK Nore og Uvdal Ford  Sierra
228 Hennng Svendsen NMK Nore og Uvdal Volvo  Toførr
229 Simen  Løvlid NMK Modum og Sigdal Volvo  
230 Håvard Johannessen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  JoSt boble
231 Nils Arne Hegard NMK Tinn Toyota  
232 Anne Kjersti Hegard NMK Tinn Volkswagen  Golf
233 Lars Løstegård NMK Gol Opel  
234 Jørgen Nyhus NMK Sande Opel  Calibra
235 Magnus Amundsen NMK Nore og Uvdal BMW  318is
236 Nikolai Karlsen NMK Bergen Volkswagen  Golf 2 NIDA Motorsport
237 Hans Erik Rue NMK Tinn Volkswagen  Golf
BC - Senior
1 Vidar Østby NMK Kongsberg Saab  Team Utleiesenteret
2 Jan.sverre Solheim NMK Hurum og Røyken Opel  Torden racing team
3 Marius Pettersen NMK Kongsberg Mercedes-Benz GF Motorsport  
4 Tommy Odden NMK Kongsberg Nissan  GF motorsport
5 Bjørn-erik  Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  Davidsen motorsport
6 Tom Erik  Holtan NMK Tønsberg Saab  900
7 Ole Martinsen NMK Drammen Peugeot  206 Team Rosa
8 Tommy  Nyhus Ekelund NMK Bø -  Team Johnsen Motorsport
9 Martin Mikkelsen NMK Hurum og Røyken Ford  Eskort
10 Martin Hellvik NMK Larvik Volkswagen  Boble
12 Trond Rødengen NMK Sande Rødengen Motorsport  Rullator
13 Ole Jørgensen NMK Bø Volvo  
14 Lasse Bakken KNA Modum og Ringerike Bakken racing  
15 Roger Johnsen NMK Bø Peugeot  
16 Jan Haugen NMK Kongsberg Nissan  Haugen Racingteam
18 Emil Andersen NMK Tønsberg Volvo  245 Skyggesia Motorsport
19 Martin Grøtterud NMK Kongsberg Volvo Lågen Racing  
20 Tord Johannessen NMK Bø Volvo  
22 Oddmund Westby NMK Modum og Sigdal BMW  535
23 Kenneth Olsen NMK Bø Opel  
24 ANDREAS OLSEN NMK Bø Opel  
25 Hans Arthur Kåsastul NMK Bø Volvo  
26 Sindre Nordgren Krabyskogen Motorsport Volvo  Kavrøtin
27 Hans Bjørnar Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  Fønnebø Motorsport
28 Marius Lurås NMK Tinn Volkswagen  Vento GI
30 Christian Dahl NMK Tønsberg Volvo  
31 Kenneth  Iversen NMK Gardermoen Saab  Nilsenmotorsport rx
32 Petter Lønn NMK Tønsberg Volvo  Lønn Motorsport
34 Simen Eriksen Nepstad NMK Konsmo Volkswagen  
35 Anders Ubostad NMK Konsmo Volvo  Team-green
36 Tore Dahl NMK Tønsberg Volvo  
37 Vegar Aasen NMK Nedre Hallingdal Mazda  Vrææl
38 Joakim  Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  Astra
39 Glenn Robert  Haugen NMK Nedre Hallingdal Volvo  240 Olabil RacingTeam & Haugen motorsport
40 Niklas Snippen NMK Nedre Hallingdal Volvo  240 Olabil Racing Team
41 Jaran  Pedersen NMK Modum og Sigdal Volvo  Team Energi.
42 Henrik Ø. Johannessen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  JoSt boble
43 Håvard Øynebråten NMK Gol Volkswagen  
44 Sigbjørn Haugland NMK Bø Opel  Team Tennplugg
45 Espen  Kind NMK Modum og Sigdal Ford  Sierra
46 Jan Egil Jellum NMK Kongsberg BMW  Team GF Motorsport
47 Henning Maribo NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
48 Steffen Skustad KNA Solør Motorsport Daewoo  Nubira
49 Amund  Reistad NMK Modum og Sigdal Saab  900
50 Mariusz Rawski NMK Kongsberg BMW  
52 Rune Teigen NMK Kongsberg Volvo  BLÅ
53 Ragnar Løstegård NMK Gol Opel  
54 Lars Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  Boble
55 Bjørn Jensvoll NMK Gol Toyota  
56 Karl Inge  Storli NMK Bø Saab  Hengeræv
57 Morten Flateng NMK Nord - Gudbrandsdal Citroen  AX
58 Terje Martinsen NMK Hønefoss Volkswagen  Gålf
59 Aleksander  Frydenberg NMK Modum og Sigdal Volvo  
BC - Senior debutant
150 Ole Bjørnar Kåsastul NMK Bø Opel  Astra
151 Raymond Hansen NMK Grenland BMW  
BC - Damer
300 Kariann Mobæk NMK Bø Opel  Crazy Racing
301 Anette  Haugland NMK Bø Saab  HM Motorsport
303 Henriette  Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  
304 Monica Enerberg Krabyskogen Motorsport Volvo  240
306 Monica  Solbakken NMK Drammen Saab  
307 Gunn Birgit Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Golf
308 Heidi Steine NMK Vikedal Volkswagen  
309 Odfrid Olsen NMK Bø Toyota  
310 Wenche Njærheim NMK Kongsberg Mazda  Team GF motorsport
311 Kamilla Korsbøen Teigen NMK Kongsberg Opel  
313 Randi Sanner Hansen NMK Tønsberg Saab  Team Blondie
314 Jeanett Lønn NMK Tønsberg Volvo  240
315 Liz Wessel NMK Drammen Opel  Wessel Motorsport
316 Unn-Linea  Hjelde NMK Kongsberg Mercedes-Benz  Team GF Motorsport
317 Anne Berit Ulland NMK Kongsberg Volvo  Team GF motorsport
318 Marthe Odden NMK Kongsberg Opel  Team GF Motorsport
RSN 2WD under 2,4 liter
500 Odd erik Berg NMK Kongsberg Volvo  
502 Rune Ellefsen NMK Drammen Volvo  240
503 Rune Bakken NMK Kongsberg Ford  Escort mk2