Deltakere Bjorlicrossen 2018 - Søndag 5. August 

Tidsrom: 05.08.2018. Arrangør: NMK Nord-Gudbrandsdal. Løpsform: BILCROSS.

SØNDAG 5. AUGUST 2018 Kvalifiseringsløp til Landsfinale i Bilcross Senior og Eliteracet 2019

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
200 Øyvind  Konstad Jr NMK Melhus Saab  99
201 Dennis Johnsen NMK Melhus Opel  
202 Sander Soknes NMK Støren Volkswagen  
203 Bernt Haugen Gilberg NMK Sør - Gudbrandsdal Volvo  
204 Peder Bones NMK Støren Ssangyong  
205 Simen Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  Astra
BC - Senior
1 Roger Bergersen NMK Hamar FT Motorsport  
2 Roger Tangen amcar Brumunddal Volvo  Tangens
3 Anders Solberg NMK Hamar Ford  Mk2 tangen,s
4 Kjell Arne Fossum NMK Støren Opel  Corsa
5 Lars Antonsen NMK Hamar FT Motorsport  
6 Martin  Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  VW
7 Vidar Røvik Aure NMK Molde Volkswagen  Boble
8 Kristian  Røvik NMK Molde Volkswagen  Boble
9 Tom-erik Schevik NMK Molde Volkswagen  Boble
10 John Christian Schevik NMK Molde Volkswagen  Boble
11 Tom Erling Nårstad NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
12 Joakim  Bævrevoll NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
13 Cato  Voldmo NMK Hamar FT motorsport  
14 Heidi Hansen NMK Hamar FT motorsport  
15 Arill Randen NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
17 Arild Olderløkken NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
20 Magne Sundgot NAF Motorsport Ålesund Toyota  
21 Kim Gammeltorp NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
22 Rune Kleiven NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
23 FREDRIK TÅLESEN NMK Hamar Volvo  740
24 Henrik Brunes NMK Hamar Saab  900 Tangen's
25 Stian Solberg NMK Støren Volkswagen  
26 Knut Eilert  Strand NMK Molde Volkswagen  Boble
27 Daniel Hope NMK Molde Volkswagen  Boble
28 Geir Atle Tålesen NMK Hamar Volvo  740
31 Tore Hopen NMK Molde Volkswagen  Boble
32 Frank Jevne NMK Rendalen Annet  He-Bi
33 Kate Jevne NMK Rendalen Opel  He-Bi
34 Kjetil  Stamstad NMK Hamar Mercedes-Benz  
35 Robin Hatling NMK Verdal/Levanger Volkswagen  Boble
37 Jonny  Roaldsøy NMK Molde Volkswagen  Boble
38 Jan Roger  Rønning NMK Sør - Gudbrandsdal Volvo  S40
39 Peder brøske Moen NMK Surnadal og Rindal Opel  
40 Geir Wågbø NMK Melhus Volvo  
41 Andreas Bolland NMK Støren Opel  Astra
42 Andreas Aas NMK Verdal/Levanger Toyota  Celica
43 Amund Viken NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  
44 Kenneth  Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
45 Frank Røen NMK Surnadal og Rindal Volvo  940
46 Lasse Evjen NMK Støren Opel  Corsa
47 Steffen Restad NMK Melhus Volvo  240
48 Knut Edvin  Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  Astra
49 Kjell Kristian  Jordmoen NMK Engerdal Volvo  
50 Kjell Bævrevoll NMK Nord - Gudbrandsdal Volkswagen  Boble
51 Linn Marita Hogstad NMK Hamar Volkswagen  Golf Tangen's
52 Arne Solberg NMK Støren Opel  
53 Erlend Nonstad NMK Verdal/Levanger Peugeot  .
54 Jon ove Løkken NAF Motorsport Nord-Gudbrandsdal Volvo  244
55 Josef Grothe NMK Nord - Gudbrandsdal Volvo  
56 Daniel Henriksen NMK Valdres Ferrari  
57 Vidar Roaldsøy NMK Molde Opel  
59 Tobias johnsen Johnsen NMK Melhus Opel  
60 Ole Aune NMK Støren Ssangyong  
61 Kåre olav Midtlyng NMK Støren Volvo  
62 Lisabet Johansen NMK Hamar Peugeot