Deltakere Bilcross.no-cup 2017 

Tidsrom: 07.10.2017 - 08.10.2017. Arrangør: NMK Grenland. Løpsform: .

Finale-runden .Vi oppfordrer førere til å melde seg på snaret ! Mister dere bil på bud eller av andre grunner ikke kan komme, kan dere melde avbud på WRM. OBS! Løpet kjøres uansett antall påmeldte :-) Og strøm beholdes selvsagt til stevneslutt søndag !

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
100 Tobias  Haug NMK Grenland Trollet  
101 Mads Skjæveland NMK Sandnes og Jæren Opel  
102 Sindre  Løland NMK Konsmo Volkswagen  
104 Elise Freim NMK Hamar Ford  Focus KK Racing
106 Kjetil Listul Abrahamsen NMK Bø Volvo  240 Heddal racing
107 Magnus Ransedokken NMK Gol Lexus  
109 Per Magne Svardal NMK Konsmo Volkswagen  Team svardal golf
110 Jostein Raen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  
111 Lars Løstegård NMK Gol Opel  
113 Henrik Ø. Johannessen NMK Modum og Sigdal Opel  
114 Christian Hobæk NMK Larvik Volkswagen  
115 Magnus  Simonsen NMK Kvinesdal Opel  Kjoreskole.no motorsport
116 Mari Tutanrud Strømsodd NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
BC - Junior trening
200 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Ford  Escort mk2
201 Eirik Myrberg NMK Hamar Volvo  240 KK Racing
BC - Senior
1 Kim  Steinsholt NMK Larvik Volvo  245
2 Thomas  Berg Larsen NMK Grenland Volvo  
3 Kristoffer Gutu Holt NMK Tønsberg Saab  900 Skyggesia Motorsport
4 Henning Pettersen NMK Grenland Opel  
5 Tom Erik Holtan NMK Tønsberg Saab  900
6 Petter Lønn Hvidsten NMK Tønsberg Volvo toførr  
8 Stein Inge  Moen NMK Grenland Toyota  
9 Matias Holtren NMK Grenland Toyota  Holtrenracing
10 Kjetil Midtbø NMK Konsmo Opel  Team Jørn "R"
12 Robin Nyland NMK Grenland Volvo  242
14 Kristian Sundqvist NMK Nedre Hallingdal Peugeot  
15 Nicklas Bøhmer NMK Grenland Volvo  Lågen Racing
16 Emil Andersen NMK Tønsberg Volvo  245 Skyggesia Motorsport
17 Espen Johnsen NMK Grenland BMW  Meget sliten
18 Gerry Edland NMK Sandnes og Jæren Saab  900 16v
19 Stian Pindsle NMK Grenland Volvo  Penta 1,2
20 Simen Alexander Woje Jensen NMK Bø Volvo  244
23 Roger Johnsen NMK Bø Annet  
25 Ingar Løver NMK Grenland Fiat  Fiat Multipla
26 Stein tore Bakke NMK Konsmo Mercedes-Benz  Team jørn r
27 Roger  Steinarsrud Amcar Opel  
29 Mats Bakken NMK Konsmo BMW  Team Jørn "R"
30 Kjell A Stillingen NMK Nedre Hallingdal Saab  900
31 Steffan Jacobsen NMK Grenland Bentley  
32 Vegard Olsen Lia NMK Vest Telemark Toyota  Camry
33 Jørn Rødland NMK Konsmo Mercedes-Benz  190e Team Jørn "R"
34 Morten  Stensrud NMK Grenland Mercedes-Benz  190e
35 Geir  Halvorsen NMK Larvik Volvo  
36 Amund  Reistad NMK Modum og Sigdal Ford  Escort Mk2
37 Marcus Jansen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  940
38 Kjell Gunnar Staakkan NMK Grenland Volvo  Amazon
39 Dag Arild  Bakken NMK Larvik Opel  
41 Dag Otto Wroldse KNA Aust-Agder Volkswagen  
42 Anette Haugland NMK Bø Saab  HM motorsport
43 Stian Tveit NMK Grenland Volvo  Trollet racing spesial
44 Vidar Johnsen - Mazda  Xedos
45 Simen Eriksen Nepstad NMK Konsmo Annet  
46 Mikal Narvestad NMK Kvinesdal Opel  Vectra
48 Thomas Hansen NMK Tønsberg Opel  T.Hansen Motorsport
49 Ulv Ola Alexander  Digre NMK Grenland Volvo  
50 Karl Inge Storli NMK Bø Saab  Konebil
51 Lars  Stillingen NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
52 Sigbjørn Haugland NMK Bø Opel  Hengræv
BC - Senior debutant
600 Benjamin D Johnsen - Mazda  Xedos
BC - Damer
300 Ida Marie Eriksen NMK Konsmo Saab  
303 May Brit Bø Haugland NMK Bø Saab  HM Motorsport
306 Nina  Moen NMK Grenland Honda  Prelude
307 Marlene Sundet NMK Larvik Annet  
Supernasjonal t.o.m. 2400 cm³
321 Amund Tanggård NMK Larvik Volvo  S40
Supernasjonal over 2400 cm³
400 Roger Nordheim KNA Aust-Agder Volvo  Nordheim motorsport