Deltakere Bilcross og RC 18/6 Kvalifisering Landsfinale  

Tidsrom: 31.05.2017 - 15.06.2017. Arrangør: NMK Egersund. Løpsform: .

kvalifisering til Landsfinale for senior og junior

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
100 Andrè Stenberg NMK Egersund Volkswagen  Golf
102 Eirik Sebastian Byremo NMK Konsmo BMW  E36 TEAM BYREMO BYGG
103 Elias Røynestad NMK Kvinesdal Volkswagen  
104 Andrea Hamar NMK Kvinesdal Volkswagen  
105 Tonje Ousdal NMK Egersund Volkswagen  Golf
106 Tarje Ousdal NMK Egersund Volkswagen  Golf
107 Mads  Skjæveland NMK Sandnes og Jæren Opel  Astra
108 Andreas  Tjåland NMK Egersund Audi  100
109 Sivert Fuglestveit NMK Konsmo BMW  320
110 Simon B. Sødal NMK Konsmo Volvo  240
BC - Junior trening
558 Amalie  Aase NMK Egersund Opel  Corsa GSI
BC - Senior
1 Gerry Edland NMK Sandnes og Jæren Saab  900 16v
2 Tarald Haaland NMK Egersund Ford  
4 Karl Helland NMK Egersund Lada  1500 Sport Ålgård Racing
5 Knut Molaug NMK Egersund BMW  E36
8 Nils inge Tjelta NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Boble
9 Erlend  Gjesdal NMK Sandnes og Jæren Toyota  Carola Gjesdal Motorsport
10 Mona Michelle Edland NMK Sandnes og Jæren Saab  900
11 Lars Christian Lote Rosland NMK Kvinesdal Volvo  850 Rosland Racing Team
12 Ole R Apeland NMK Egersund Saab  900 Monkeypower
13 Jan Reidar Meland NMK Sandnes og Jæren Opel  
14 Simen Eriksen Nepstad NMK Konsmo Volkswagen  Golf1
15 Eirik Halvorsen Rogaland Motorsport Volvo  WimsBilcrossTeam
16 Stian Vestre Rogaland Motorsport Volkswagen  Ålgård Racing Golf
17 Ruben Edland NMK Sandnes og Jæren Saab  900
18 KEVIN WESTPHAL NMK Konsmo Mercedes-Benz  "De Tysker"
19 Thomas Hanssen NMK Kvinesdal Volvo  245
20 Kristine Salte NMK Kvinesdal Ford  
21 Tore.tjåland Tjåland NMK Egersund Audi  
22 Harald Moen Grødem NMK Jørpeland Volvo  740
24 Nicolai Brøvig KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  240
25 Jørn Rødland NMK Konsmo Mercedes-Benz  190e Team Jørn "R"
26 Inge Flikka NMK Egersund Annet  
BC - Damer
300 Kristine Salte NMK Kvinesdal Volvo  850 Rosland Racing Team
301 Tove josdal Homme NMK Kvinesdal Ford  HOMME RACING
302 Helena Abrahamsen NMK Larvik Volkswagen  
Supernasjonal t.o.m. 2000 cm³
200 Steven Wetland NMK Kvinesdal Ford  Fiesta
Supernasjonal t.o.m. 2400 cm³
240 Stein Erling  Tjelta Rogaland Motorsport Peugeot  206
241 Tor Egil Rosland NMK Kvinesdal Volvo  
Supernasjonal over 2400 cm³
555 Arnfinn rosland NMK Egersund Volvo  240