Deltakere Crosskartløp 

Tidsrom: 03.06.2017. Arrangør: NMK Grenland. Løpsform: .

NM,NC Junior,NMK-Mesterskap crosskart. For startnummer :http://svenskcrosskart.com/index.php/12-nyheter/161-startnummer-2017. Presisering: 85ccm kr. 500 i startkontingent.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
Crosskart Mini
23 Olliver Sollie NMK Hønefoss -  NorCart B/S
31 Karoline Nordstrand NMK Hamar -  Norcart Mini
32 Ole Marius  Sætre NMK Bø -  Sætre Motorsport
63 Lauritz Heum NMK Tønsberg -  Norcart
88 Ole Kristian Spilling NMK Konsmo -  NorCart Mini
Crosskart 85ccm
7 Aron  Stjern Rød NMK Grenland -  IC-Kart
20 Emil Bujordet NMK Grenland -  IC kart R4
23 Emilia Sollie NMK Hønefoss -  IC R3 KTM
24 Andre H Valby NMK Gardermoen -  Icr4
27 Theodor  HJertstedt NMK Gardermoen -  IC R4
30 Karl Peder Nordstrand NMK Hamar -  Ic-R4
40 Eirik Steinsholt NMK Grenland -  IC R4
43 Mathias  Bringaker NMK Tønsberg -  Ic-kart
46 Simen K Johansen NMK Grenland -  IC /LHR kart
63 Alexander Heum NMK Tønsberg -  IC Kart R4
70 Erik Andersson Östmarks MFF -  Ic4
84 Robin l Hermansen NMK Hamar -  Ic r4
85 Enholm Frida - -  C-PRO
93 Kevin  Daarbak MNJ Danmark -  IC R4
95 Simen Gudbjørsrud NMK Grenland -  IC Kart R4
Crosskart 125ccm
110 Thomas Eek Murstad NMK Notodden -  Ic Kart R4
112 Robin  Grana Sandene NMK Grenland -  
115 Ferdinan  Hjertstedt NMK Gardermoen -  IC R4
120 Karsten Nordli NMK Aurskog - Høland -  IC-R4 KTM
121 Stinius Kvernrød NMK Melhus -  IC R4
124 Sebastian Enholm - -  C-PRO
125 Sindre S. Trøyterud  Trøyerud KNA Vålerbanen -  RX motorek
135 Sondre  Furuseth NMK Gardermoen -  Ic- R4
142 Hannah Eide NMK Modum og Sigdal -  IC-kart
145 Kristian Lien KNA Solør Motorsport -  IC R4
147 Marius S Andersen Østfold Motorsport -  IC-KART R4 KTM
149 Martin  Hagen NMK Gardermoen -  Ic-r4
150 Tobias G Andersen Østfold Motorsport -  C-PRO
160 Marius Solberg Hansen NMK Grenland -  IC Cart
167 Aron Jensen Marum NMK Grenland -  IC4
168 Lucas Waaler KNA Solør Motorsport -  IC R4
176 Fredrik Weaas NMK Gardermoen -  IC KART
177 Jon Arne Aass Weberg KNA Solør Motorsport -  Norcart VR5
181 Markus Gimle Enger NAF Motorsport Gjøvik -  
190 Tobias  Andersen - -  Ic3
195 Bjørnar Gudbjørsrud NMK Grenland -  IC Kart R4
199 Bjørn Cato Aarekol NMK Vikedal -  ICR4
Crosskart 250ccm
220 Nikolai Haldammen KNA Solør Motorsport -  IC4
221 Kevin  Bakken NMK Hønefoss -  IC-Kart R4
237 Petter  Fjelstad NAF Motorsport Øvre Østfold -  C-Pro
240 Mats  Brustad KNA Solør Motorsport -  NorCart VR5
268 Martin Kongsli NMK Midt - Gudbrandsdal -  IC-Kart R4
282 Casper Bogh Larsen FSAS -  IC kart R4
283 Sebastian Høidalen NMK Grenland -  IC4 PSRX
285 Finn Erik Løberg KNA Telemark -  Benzon cart, Honda
286 Adrian Austad NMK Grenland -  IC Kart R4
288 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland -  IC-R4 Steinsholt
293 Tobias Daarbak MNJ Danmark -  IC R4
295 Marius Nielsen NMK Hønefoss -  IC KART
296 Jacob Lyseng NMK Hønefoss -  IC R4
Crosskart 650ccm
601 Harald Engerud NMK Kongsberg -  IC-Kart R4
603 Thomas  Lohne NAF Motorsport Asker og Bærum -  IC Kart R4
612 Marius Sommerstad NMK Tønsberg -  IC - R4
618 Martin Haslestad NMK Tønsberg -  IC-R4 KTM
622 Kim Lorentzen NMK Aremark -  IC Kart
624 Pål rye smørsteen NMK Tønsberg -  ic-kart r-4
630 Børre Holm NMK Tynset -  Ic r4
652 Mats Samuelsen Lislevand KAK Kristiansand AutomobilKlubb -  Ic kart r4
655 Even  Heggelund NMK Valdres -  Ic-R4 KTM
660 Kristoffer  Lilleby NMK Tønsberg -  Ic R4
664 Per-Ole Bøe NMK Tønsberg -  IC Kart
665 Halvard Grytnes NMK Tønsberg -  IC-kart R3 KTM
667 Ketil Johnsen KNA Telemark -  IC4
668 Anders Strand NMK Vikedal -  2013
679 Rolf Arild Knardahl NMK Grenland -  IC R4 Knardahl Racing
683 Dennis   Munch Motorsport Nordjylland -  IC R4
Crosskart Xtrem
716 Tor Inge  Dahl NMK Tønsberg -  
907 Johan Bergan NMK Tønsberg -  Speedcar Xtrem
909 Arne Wiik NMK Gardermoen -  Speedcar
911 Rolf Arne Gulliksen NMK Follo -  Speedcar Xtrem 750
914 Aleksander Wiik KNA Øvre Romerike -  Speedcar
979 Kjetil Bergan NMK Tønsberg -  Speedcar
980 Isac Egonsson Finnskoga MK -  Speedcar Xtreme
985 Alexander Lie NMK Grenland -  Speedcar xtrem750