Deltakere Bilcross NMK Gardermen 03.06.2017 

Tidsrom: 03.06.2017. Arrangør: NMK Gardermoen. Løpsform: .

BC Junior trening, BC Junior, BC Damer, BC Senior, Old Boys og NRC

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
101 Sondre Wielecki NMK Aurskog - Høland noe ræl  Håp motorsport
102 Sindre Haug NMK Drammen Volkswagen  
103 Sindre Pettersen NMK Gardermoen Opel  Manta b
104 Mathias Bergsjøbrenden  Morten NMK Gardermoen Opel  
105 Espen Andrè Øwre Kilen KNA Solør Motorsport Annet  Kilen Motorsport
106 Markus Renè Øwre Kilen KNA Solør Motorsport Volvo  Kilen Motorsport
107 Robert  Kasa NMK Hønefoss Ford  Kasa Motorsport
108 Emilie Pettersen NMK Hamar Opel  Astra
109 Martin Sveen NMK Hamar Ford  Sveen Motorsport
110 Vigleik  Digre NMK Grenland BMW  
112 Kristoffer Aspelien NMK Gjøvik Opel  Sammenskrudd opel
113 AlexanderT Håkonsen NMK Gardermoen Volkswagen  Golf
114 Juni Mostue NMK Hamar Volkswagen  Golf
115 Johnny Hansen NMK Sande Opel  Vectra
116 Sindre Madsen Moe NMK Trøgstad Volvo  
118 Sindre Aleksander Lilleåsen KNA Solør Motorsport Ford  
119 Mari Tutanrud Strømsodd NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
120 Allan Johansen NMK Aurskog - Høland Saab  AR motorsport
BC - Junior trening
201 Jonas Dybdal NMK Gjøvik Honda  
202 Emil Sivesind NMK Gjøvik Volvo  
203 Emilie Strand KNA Indre Ytre Østfold Opel  Astra
204 Marius Svendsen NMK Trøgstad Volvo  Svendsen Motorsport
BC - Senior
1 Werner  Berntsen NMK Gardermoen Volvo  240
2 Ken Roger  Tandberg NMK Gardermoen Volkswagen  
4 Erik Jensen NMK Fluberg Ford  Team Bybrua
5 Øistein Ulven NMK Fluberg Annet  
6 Glenn Are  Nyberg NMK Fluberg Ford  Ford Team Bybrua
7 Lasse Hagen NMK Fluberg Ford  Team bybrua
8 Kent Ringstad - Volvo  
9 Johnny Engelstad NMK Hamar Volvo  Tangens
10 Lasse Rud NMK Gardermoen BMW  E36
11 Erik Lomundal NMK Fluberg Opel  ELM
13 Cato Sveen NMK Hamar Ford  Sveen Motorsport
14 Stian Holm NMK Gardermoen Saab  900
15 Kurt  Dullum NMK Fluberg BMW  Team Bybrua
16 Jonas Svendby NMK Aurskog - Høland Volkswagen  
17 Matz Gravseth NMK Gardermoen Volvo  240
19 Thomaa Nerli NMK Fluberg Volvo  NerliMotorsport
20 Morten Madsen  Moe NMK Trøgstad Volvo  
21 Joachim Sannerhaugen NMK Gardermoen Saab  
22 Jahn-aleksander Sannerhaugen NMK Gardermoen Volkswagen  Boble
23 Frank Jevne NMK Rendalen Annet  He-Bi
24 Tor vidar Sørlie NMK Gardermoen Opel  
25 Bjørn egil Sørlie NMK Gardermoen Opel  
26 Jørn Tore Aspelien NMK Gjøvik Mazda  
27 Kenneth Iversen NMK Gardermoen Saab  
28 Kai Dahl NMK Gardermoen Ford  K
29 Svein helge Jansen KAK Kristiansand AutomobilKlubb Volvo  
30 Vegard Narvestad Ottesen NMK Aurskog - Høland Renault  
31 Knut Arne  Gaukelund NMK Aurskog - Høland Opel  
32 Morten Holje Asker og Bærum MotorSport Volkswagen  
33 Lars Henrik Sagmoen KNA Solør Motorsport Mitsubishi  solør antirust
34 Ole Hoel NMK Trøgstad Volvo  Volvo 945
35 Martin Furuseth NMK Aurskog - Høland Volvo  244 OK-MSP
36 Ola Mariåsen KNA Solør Motorsport Saab  
38 Frances Lingjærde NMK Aremark Volkswagen  
39 Åge  Hansen NMK Aremark Honda  
40 Tomas Johansen NMK Trøgstad Volvo  
41 Marius  Johansen NMK Trøgstad Volvo  
42 Henrik Brunes NMK Hamar Saab  900 Tangen's
43 Frode Trannum - Opel  Kadett
44 Terje Hvalstad NMK Gardermoen Volvo  
45 Halvor Nystuen NMK Elverum Volkswagen  Golf
46 Svein Arne Lindsø NMK Nord - Gudbrandsdal Opel  Astra
47 Jørn R Grinden NMK Elverum Saab  
48 Stian Hoel NMK Gjøvik Opel  
49 Malin  Svendby NMK Gardermoen Volkswagen  
50 Martin Nyhagen NMK Hamar Saab  
51 Tobias Kristiansen - Volkswagen  Vw golf
52 John Salberg NMK Aurskog - Høland Saab  SOS Racing
53 Tommy Håkensen NMK Hamar Volvo  Tangen`s
54 Henrik Kristiansen NMK Aurskog - Høland Honda  Civic Håp Motorsport
55 Kim Johansen NMK Hadeland Toyota  CorollaGT
56 Arild  Stensrud NMK Hamar Saab  LatSaab
57 Martin Mobakk NMK Gardermoen Volvo  K-sport
58 Glenn Mellegaard NMK Trøgstad Opel  Kadett
59 Geir Gransbråten NMK Hamar Peugeot  
60 Petter Hoff Hansen NMK Gardermoen Opel  
61 Ruben Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Mazda  
62 Lisabet Johansen NMK Hamar Peugeot  
63 Lars Stillingen NMK Nedre Hallingdal Volkswagen  
64 Arne Nilsen NMK Hamar Annet  
65 Kurt Olsen Jr. - Opel  
66 Sean Olsen NMK Trøgstad Opel  Tralle
67 Lars E Aasvestad NMK Hamar Saab  
71 Kate Jevne NMK Rendalen Nissan  He-Bi Almera
BC - Damer
304 Guro Andersen NMK Nedre Hallingdal Mazda  
305 Marte Thomassen NMK Gardermoen Ford  
306 Emmely  Nordby NMK Follo Opel  
BC - Veteran
401 Werner Berntsen NMK Gardermoen Volvo  240
402 Odd Tore Tråholt NMK Gjøvik Ford  
403 Johnny Engelstad NMK Hamar tangens volvo  
404 Tommy Vidar   Ask NMK Gardermoen Volvo  Sedan
405 John Salberg NMK Aurskog - Høland Saab  SOS Racing
406 Arild  Stensrud NMK Hamar Saab  LatSaab
407 Geir Gransbråten NMK Hamar Peugeot  
408 Vladimir Pankov NMK Hamar Annet  
Rallycross
601 Hans anders brænden  brænden NMK Gardermoen Ford  Puma
602 Thomas Strand KNA Indre Ytre Østfold Volvo  S40
603 Kristian Haugård NMK Hadeland Opel  Ascona b
604 Åge  Hansen NMK Aremark Ford  Fiesta
605 Inge  Gulbrandsen KNA Eiker BMW  M3 EVO
606 Knut Bråthe KNA Eiker Volvo  242
607 Halvor Nystuen NMK Elverum Volkswagen  Golf Oettinger
608 Morten Østheim NMK Hadeland Opel  Calibra
Junior Debutant
701 Marius Midtmoen Østfold Motorsport Peugeot  206