Deltakere Kvalifiseringsløp 2017 

Tidsrom: 29.04.2017 - 30.04.2017. Arrangør: NMK Kongsberg. Løpsform: .

NMK Kongsberg Bilsport inviterer til "Kvalifiseringløp til NMK's Landsfinale Senior og Junior 2017" (2 dagers). Helgen 29. og 30. april 2017. NB! Les førermelding på vår hjemmeside! www.nmk-kongsberg-bilsport.no Løpet er åpent for følgende klasser: BC Åpen, BC Damer, BC Junior, BC Junior trening, BC Old Boys, RSN 2WD (en klasse), Crosscart Mini-85-125-250-650 og Speedcar Extreme. Påmeldingsfrist onsdag 26 april kl. 1800. Skulle du få problemer med påmeldingen kan du ringe (eller sende SMS) til Kai Henning Ramberg på tlf: 920 84 440.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
100 Veronica S. Jansen NMK Hurum og Røyken Annet  
101 Anders H.  Aulom NMK Bø Ford  Escort Team Olga
103 Christoffer G Torgersen NMK Drammen Honda  Team Rosa
104 Tomas Sætra Løver NMK Kongsberg Ford  
105 Fredrik Helleberg Drøbak NMK Bø Ford  Sierra
106 Thea Martinsen NMK Drammen Peugeot  206 Team Rosa
107 Jan olav kåsastul Brøndahl NMK Bø Volvo  740
108 Johnny Hansen NMK Drammen Opel  Astra turk motorsport
109 Marcus  Remme NMK Bø Saab  
110 Elise Freim NMK Hamar Ford  Focus KK-Racing
111 Kjetil Kjetil Abrahamsen NMK Bø Volvo  Heddal racing
112 Christian Hobæk NMK Larvik Audi  80
113 Mads Kasa NMK Hønefoss Ford  Reklame.no
116 Joachim Grønvold NMK Drammen Opel  Grønvold Motorsport
117 Ola Digre NMK Grenland Volkswagen  Golf vr6
118 Robert Kasa NMK Hønefoss Ford  Kasa motorsport
119 Jørgen Nyhus NMK Drammen Volkswagen  Golf
120 Elise Brekke NMK Kongsberg Volkswagen  Golf gti
121 Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo  240
122 Marlene  Sundet NMK Larvik Opel  
124 Gunn Birgit Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Golf
126 Martin Haugen KNA Eiker Volkswagen  Golf mk1
127 Ludvig Lund NMK Larvik Opel  
128 Jaran Pedersen NMK Modum og Sigdal Volvo  340
129 Nils Arne  Hegard NMK Tinn Toyota  
130 Herman Hagen NMK Modum og Sigdal Opel  ASTRA
131 Joakim Holm NMK Modum og Sigdal Golf  Golf 2
132 Magnus Ransedokken NMK Gol Annet  
133 Lie Alexander NMK Grenland BMW  
BC - Junior trening
200 Ole Henry Steinsholt NMK Grenland Ford  Escort
201 Eirik Myrberg NMK Hamar Volvo  244 KK-Racing
204 Ole christian Eriksen NMK Nedre Hallingdal Opel  N.B.H. Racing Team
205 Marius s Andersen østfold motorsport Volvo  740
206 Sander Tobiassen NMK Kongsberg Volkswagen  Golf
207 Adrian Hegna - Opel  Hegna motorsport
BC - Senior
1 Joakim Skalstad NMK Kongsberg Toyota  
2 Kenneth Jansen NMK Hurum og Røyken Annet  
3 Kristoffer  Ødegården NMK Bø Volvo  Type stor
4 Tore Dahl NMK Tønsberg Volvo  
6 Andreas Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  
7 Trond Rødengen NMK Kongsberg Triumph  Rødengen Motorsport
8 Geir Halvorsen NMK Larvik Opel  Calibra
9 Kristoffer Gutu Holt NMK Tønsberg Saab  Skyggesia Motorsport
11 Jan Haugen NMK Kongsberg Opel  Haugen Racingteam
12 Martin Hellvik NMK Larvik Volkswagen  Hellvik Motorsport
13 Øyvind Huseby NMK Hamar Ford  Sierra KK Racing
15 Bjørn-erik "knekken" Davidsen NMK Hurum og Røyken Volvo  
16 Lasse Bakken KNA Modum og Ringerike Annet  Raske bil
17 Odd erik  Berg NMK Kongsberg volvo Berg motorsport  
19 Marius  Pettersen NMK Kongsberg Volkswagen  
20 Nicklas Bøhmer NMK Kongsberg Volvo Lågen Racing  
21 Andreas Olsen NMK Bø Toyota  
23 Emil Andersen NMK Tønsberg Volvo  Skyggesia Motorsport
24 Tor kristian Ormestad NMK Tønsberg Morris  126
27 Petter Lønn Hvidsten NMK Tønsberg Volvo  
28 Oddbjørn Listul abrahamsne NMK Bø Saab  Heddal racing
29 Martin Grøtterud NMK Kongsberg Volvo Lågen Racing  
30 Kenneth Åsen NMK Drammen Opel  Team Rosa
31 Karl inge  Storli NMK Bø Saab  Heddal racing
32 Tom Erik Holtan NMK Tønsberg Saab  900
34 Vegar Aasen NMK Nedre Hallingdal Ford  Fjellku PB
35 Rune  Ellefsen NMK Drammen Volvo  Team Rosa
37 Rune  Grønvold NMK Sande Grønvold motorsport  
39 Lars  Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  Boble
40 Halvor Anders  Haugen NMK Bø Annet  
41 Vigleik  Digre NMK Grenland Volvo  240
42 Anders Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  Non Stop Racing
43 Terje Haakonsen NMK Tønsberg Ford  Team Nitro
46 Terje  Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  
47 Marte  Marthinsen NMK Larvik Opel  
48 Hans Bjørnar Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  Fønnebø-Motorsport
49 Thomas Hansen NMK Tønsberg Opel  
50 Ronny Rødengen Strømstad MK Opel  Rødengen Motorsport
51 Tommy Odden NMK Kongsberg Nissan  Team GF motorsport
52 Sean Olsen NMK Trøgstad Opel  Tralle
53 Matiad Holtren NMK Grenland Volvo  244
54 Lars Kristian Halvorsen NMK Tønsberg Volkswagen  1303
55 Robin Bakke Andresen NMK Trøgstad Saab  
56 Hans-Ola Frøshaug NMK Trøgstad Opel  
57 Stian  Kaaaa NMK Bø Volvo  
59 Rune Bakken NMK Kongsberg Volvo  
60 Kent Andrè Jansen NMK Hurum og Røyken Opel  Annet
61 Kjetil Ristesund NMK Hurum og Røyken Opel  Astra
62 Martin Furuseth NMK Aurskog - Høland Ford  Escort mk2 OK-MSP
64 Kjetil Jørgensen NMK Drammen Opel  Ascona
65 Bjørnar Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford  
67 Kristian Holtvedt NMK Hurum og Røyken Volvo  360
68 Borgar  Hobæk NMK Larvik Audi  
69 Alf Dragseth KNA Eiker Volvo  245 NoMercy
70 Marius Rawski NMK Kongsberg Mercedes-Benz  260E
71 Per y. L.Gundersen NMK Kongsberg Opel  Vectra
72 Steffen Hagen NMK Kongsberg Mercedes-Benz  GF-Motorsport
73 Magne Aarvelta NMK Nore og Uvdal BMW  
74 Jahn Kåre  Uthuslien Larsen NMK Grenland Opel  
76 Ronny  Wassengen NMK Kongsberg Opel  
BC - Senior debutant
601 Thomas Dorn  Breivoll NMK Grenland Opel  
BC - Damer
300 May Brit Haugland NMK Bø Volkswagen  HM motorsport
301 Unn-linea Hjelde NMK Kongsberg Toyota  
302 Henriette Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  
303 Monica  Solbakken NMK Drammen Saab  Team Rosa
304 Ann-Maj Wallmann NMK Hurum og Røyken Opel  Torden Racing Team
305 Odfrid  Olsen NMK Bø Opel  
306 Liv-Ellen Sveia Anderson NMK Kongsberg Opel  Vectra
307 Linda  Listul storli NMK Bø Saab  Heddal racing
308 Anne Berit Ulland NMK Kongsberg Volvo  Team GF motorsport
309 Christine Settendal Johnsen NMK Bø Volkswagen  Lånt bil Team Johnsen motorsport
310 Linda Kaasa NMK Bø Volvo  
311 Kariann Mobæk NMK Bø Annet  Crazy Racing
313 Wenche  Andersen Njærheim NMK Kongsberg Mazda  323F Team GF Motorsport
314 Randi Sanner Hansen NMK Tønsberg Saab  Team Blondie
315 Anette  Haugland NMK Bø Saab  HM motorsport
316 Linda Lia NMK Bø Annet  
317 Marthe  Frøshaug NMK Trøgstad Opel  
318 Liz Wessel NMK Drammen Opel  Wessel Motorsport
BC - Damer debutant
330 Marianne Sundet NMK Kongsberg lånt av joakim skalstad  
331 Christin Johnsen NMK Kongsberg opel lånt bil  
Crosskart Mini
900 Nyhus Sætre Ole Marius NMK Bø Sætre Motorsport  
901 Ole Kristian Spilling NMK Konsmo NorCart  Mini
Crosskart 125ccm
941 Sondre Furuseth NMK Gardermoen Annet  ICR4
Crosskart 650ccm
970 Kristoffer  Lilleby NMK Tønsberg Annet  IC R4
971 Vegard Aasen NMK Tønsberg crosskart r4  R4
972 Kim  Lorentzen NMK Aremark IC kart  R4
973 Martin Haslestad NMK Tønsberg -  IC R4
974 Mats Samuelsen lislevand KAK Kristiansand AutomobilKlubb Ic kart r4  
975 MARIUS Sommerstad NMK Tønsberg -  Husaberg
BC - Veteran
400 Ingar Vihovde NMK Notodden Chrysler  
401 Jon Anton Pedersen NMK Tønsberg Volvo  
402 Pål  BAKKEN NMK Nore og Uvdal Opel  Bakken motorsport
RSN 2WD (en klasse)
500 Kevin Burud KNA Eiker Ford  
501 Knut Bråthe KNA Eiker Volvo  242
Speedcar Extreme
980 Kjetil  Bergan NMK Tønsberg Annet  Speedcar xtrem gsxr
981 Tor inge Dahl NMK Tønsberg Annet  Speedcar xtrem gsxr
982 Johan  Bergan NMK Tønsberg Speedcar  Xtrem
983 Alexander Lie NMK Grenland Speedcar  Extrem