Deltakere 3 Timer's Bilcross 

Tidsrom: 05.11.2016. Arrangør: NMK Grenland. Løpsform: .

Tilknyttet Klubbløp ble avlyst.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC Åpen, herrer, damer, junior
1 Morgan Riis NMK Grenland Volkswagen  Team Bruket
1 Frode  Jeilen NMK Grenland Volkswagen  Team Bruket
1 Mathias  Kveven Hamre NMK Grenland Volkswagen  Team Bruket
2 Thomas Larsen NMK Grenland Volvo  Team Penguins 1
2 Pål Traaholt Skogen NMK Grenland Volvo  Team Penguins 1
2 Chris Andre  Johansen NMK Grenland Volvo  Team Penguins 1
5 David Nordgård NMK Grenland Volkswagen  Team NMsport
5 Christoffer Lia NMK Trøgstad Volkswagen  Team NMsport
5 Martin H. Kjær NMK Larvik Volkswagen  Team NMsport
6 Lina Maria  Holt NMK Larvik Peugeot  Team Runaway
6 Hans Emil Pedersen  Doksrød NMK Grenland Peugeot  Team Runaway
6 Henriette Ingvaldsen NMK Grenland Peugeot  Team Runaway
7 Tov Hellek Kaasin NMK Grenland Honda  Team Honda
7 Eskild Tinholt NMK Grenland Honda  Team Honda
7 Per Olaf  Storemyr NMK Grenland Honda  Team Honda
8 Ronny  Steinsholt NMK Grenland Volvo  Pukk & Porno
8 Ingar  Løver NMK Grenland Volvo  Pukk & Porno
8 Finn E Løberg KNA Telemark Volvo  Pukk & Porno
9 Espen Thingstad NMK Grenland Mitsubishi  Team Kortslutning
9 Geirr Forsberg NMK Grenland Mitsubishi  Team Kortslutning
9 Gunnar HVOSLEF NMK Grenland Mitsubishi  Team Kortslutning
11 Matias  Holtren NMK Grenland Toyota  Team supra
11 Ole Robin Vige NMK Grenland Toyota  Team supra
11 Roar  Holtren NMK Grenland Toyota  Team supra
12 Fredrik Schutz NMK Grenland Volvo  RomnesGutta
12 Joachim Austad NMK Grenland Volvo  RomnesGutta
12 Glenn Thomas  Jensen NMK Grenland Volvo  RomnesGutta
13 Christoffer G Torgersen NAF Motorsport Drammen Honda  Team GTS
13 Monica  Solbakken NAF Motorsport Drammen Honda  Team GTS
13 Joachim Grønvold NAF Motorsport Drammen Honda  Team GTS
14 Birger Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo  Hvambsahl Rallyteam
14 Mats Peder Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo  Hvambsahl Rallyteam
14 Lars Marius Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo  Hvambsahl Rallyteam
15 Nikolay Rike Grønlund NMK Konsmo Annet  Team se og lær
15 Mikal Narvestad NMK Kvinesdal Annet  Team se og lær
15 Tor ivar Netlandsnes NMK Kvinesdal Annet  Team se og lær
17 Simen  Engesvoll NMK Gardermoen Lexus  Team Verksted
17 Christian Engesvoll NMK Gardermoen Lexus  Team Verksted
17 Rune Engesvoll NMK Gardermoen Lexus  Team Verksted
18 Danei  Laudal NMK Konsmo Volkswagen  Sørlendingan
18 Fredrik  Ågedal NMK Konsmo Volkswagen  Sørlendingan
18 Thomas  Haagensen NMK Konsmo Volkswagen  Sørlendingan
19 Morten Stensrud NMK Grenland Mercedes-Benz  Team Stensrud Mek
19 Anders Stensrud NMK Grenland Mercedes-Benz  Team Stensrud Mek
19 Marius Lunde KNA Telemark Mercedes-Benz  Team Stensrud Mek
23 Geir  Haug NMK Grenland Rolls Royce  Trollet Racing
23 Anders Tveit - Rolls Royce  Trollet Racing
23 Stian  Tveit NMK Grenland Mercedes-Benz  Rolls royce Trollet racing
24 Kjartan Haagensen NAF Mandal Volkswagen   Sørlendingan 2
24 Jan  Mydland NMK Kvinesdal Volkswagen   Sørlendingan 2
24 Atle Haagensen NMK Konsmo Volkswagen   Sørlendingan 2
25 Glenn Nilsen NMK Grenland Volvo 2førr  Team Lilløy
25 Stian Lilløy NMK Grenland Volvo  Team Lilløy
25 Jøran Nilsen NMK Grenland Volvo  Team Lilløy
26 Morten Raugstad NMK Sandnes og Jæren Mazda  Team Raugstad
26 Trond Raugstad KNA Klepp Motorsport Mazda  Team Raugstad
26 Rune Raugstad NMK Sandnes og Jæren Mazda  Team Raugstad
27 Vigleik  Digre NMK Grenland Opel  Team ulvane
27 Jahn Kåre Uthuslien Larsen NMK Grenland Opel  Team ulvane
27 Ola  Digre NMK Grenland Opel  Team Ulvane