Deltakere Smådølfestivalen 2016 

Tidsrom: 22.07.2016 - 24.07.2016. Arrangør: NMK Nore og Uvdal. Løpsform: Bilcross/kombiløp.

Det henstilles til hjemmeførere om å stille med 2 funksjonærer. Må være klar ved påmelding! Meldes til Johan Brekke på tlf 92643653

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
201 Sander Rennehvammen Bay Sørensen NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf
202 Tuva Røisgaard NMK Nore og Uvdal Toyota   Camry
203 Gunn Birgit Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Golf
204 Aadne  Olesrud NMK Tinn Toyota  MR 2
205 Truls Vikan NMK Nore og Uvdal Audi  90
206 Henning  Svenden NMK Nore og Uvdal Volvo  240
207 Anders H Aulom NMK Bø Ford   Escort
208 Ludvig  Lund NMK Larvik Annet  
209 Jan Olav Kåsastul Brøndahl NMK Bø Volvo  Type stor
210 Nils Arne Hegard NMK Tinn Toyota  
211 Birgitte Trulsen NMK Nore og Uvdal Opel  
213 Petter Lønn  Hvidsten NMK Tønsberg Volvo  
214 Ola Andersen NMK Nore og Uvdal Mercedes-Benz  
215 Henrik Nørstebø Jensen NMK Nore og Uvdal Saab  900
216 Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  
217 Ulv Ola Alexander  Digre NMK Grenland Volvo  240
218 Henning T. Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort MRT
219 Marlene Sundet NMK Larvik Volvo   244
220 Jonas Høgmoen NMK Modum og Sigdal Renault  
BC - Junior trening
801 Mari Nygård NMK Nore og Uvdal Saab  
802 Kjetil Listul  Abrahamsen NMK Bø Volvo  240
803 Magnus Amundsen NMK Nore og Uvdal BMW  318IS
804 Thea Mathilde  Bergan NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf
805 Ole Petter  Andersen NMK Nore og Uvdal Toyota  Starlet
806 Øystein Sønstebø NMK Nore og Uvdal Mercedes-Benz  C200
807 Sindre Haug NAF Motorsport Drammen Opel  Astra
808 Elise Brekke NMK Kongsberg Seat  Ibiza
BC - Senior
2 Martin Grøtterud NMK Kongsberg Volvo Lågen Racing  
1 Atle Redalen NMK Nore og Uvdal Volvo  
3 Thomas Grøtterud KNA Kongsberg -  
4 Ronny Wassengen NMK Kongsberg Lågen Racing  
5 Emil Andersen NMK Tønsberg Volvo  
6 Ingar  Løver NMK Grenland Volvo Lågen Racing  
7 Tommy  Skaug NMK Grenland Opel Lågen Racing  
8 Raymond Wassengen NMK Kongsberg Boble Lågen Racing  
9 Geir Johnsen NMK Grenland Mazda  Xedos
10 Morten Sætren NAF Motorsport Drammen Saab  
11 Tommy Nyhus Ekelund NMK Grenland Opel  Astra
12 Rune Bakken NAF Motorsport Drammen Volvo  
13 Tor Magne  Solberg NMK Nore og Uvdal Volvo  245
14 Kjell Runar Bakken NMK Modum og Sigdal -  
15 Ole Martin Bakken NMK Modum og Sigdal Volvo  
16 Halvor Anders Haugen NMK Bø Annet  
17 Stian Kaasa NMK Bø Volvo  
18 Karl Inge  Storli NMK Bø Saab  
19 Martin Tollefsen NMK Nore og Uvdal Bentley  
20 Tom Skaug NMK Kongsberg Lågen Racing  
21 Audun Vestenfor NMK Gol Mazda  323
22 Henning Bergan  Karlsrud NMK Nore og Uvdal Volvo  
23 Kristoffer Ødegården NMK Bø Volvo  
24 Anders Golberg  Brenno NMK Gol Volvo  
25 Bjørnar  Livgård NMK Gol Volvo  
26 Martin Mikkelsen KNA Eiker Opel  Kadett
27 Kristoffer  Gutu Holt NMK Tønsberg Saab  
28 Andreas Langehaug NMK Gol Volvo  
29 Bjørn Erik  Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  
30 Bjørn Maurtvedt KNA Modum og Ringerike Ford  
31 Hans Ivar Høibø NMK Bø Annet  
32 Thomas Moen NMK Kongsberg Opel  
33 Torgeir  Bråten NMK Nedre Hallingdal Opel  Kadett
34 Aleksander  Frydenberg NMK Modum og Sigdal Volvo  
35 Kenneth Åsen NAF Motorsport Drammen Opel  
36 Eirik  Bardalen NMK Hurum og Røyken Volvo  
37 Vegar Flågan NMK Modum og Sigdal Volvo  
38 Viggo Birger  Hansen NMK Gardermoen Saab  
39 Jan Egil  Halland NMK Nore og Uvdal Volvo  
40 Vegard Lia NMK Vest Telemark Saab  
41 Hans Bjørnar Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  
42 Ståle Albjerk NMK Modum og Sigdal Volkswagen  Golf
43 Anders Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  
44 Knut Sigurd  Brekke NMK Nore og Uvdal Opel  C
45 Randi Sanner  Hansen NMK Tønsberg Saab  
46 Sondre Jacobsen NMK Nore og Uvdal Saab  
47 Arnt Ove Reiten NMK Tinn BMW  318
48 Marius Sommerstad NMK Tønsberg Volvo  
49 Tarjei Runnekås  Nesbakken NMK Tinn Volkswagen  Golf 1
50 Nils Olav Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  
51 Vebjørn Levorsen Rotegård NMK Nore og Uvdal Opel  
52 Hallvard Sundqvist NMK Nedre Hallingdal Citroen  
53 Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  900
54 Per Tore Bergstøl NMK Nore og Uvdal Volvo  240
55 Kjetil  Solli NMK Elverum Hummer  
56 Kjetil Nymoen NMK Gol Volvo  
57 Geir Brennhovd NMK Gol Ford  Escort
58 Sven Torjus Garden NMK Tinn Volvo  
59 Vidar Ostbye NMK Kongsberg Subaru  Lace
BC - Senior debutant
191 Nicklas Bøhmer NMK Grenland Volvo Lågen Racing  
192 Eivinn Haugan NMK Nore og Uvdal BMW  
BC - Damer
301 Christine Settendal Johnsen NMK Grenland Mazda  Xedos
302 Lotte Pedersen NMK Tønsberg Volvo  
303 Linda Kaasa NMK Bø Annet  
304 Linda Lia NMK Bø Annet  
305 Helene Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  
306 Linn Kristin Sundet NMK Kongsberg Opel Team Gf motorsport  
307 Kamilla Korsbøen Teigen NMK Kongsberg Opel  Kadett
308 Mariann Lysaker NAF Motorsport Drammen Opel  
309 Oda Jacobsen NMK Nore og Uvdal Saab  
310 Anne-Berit Johansen NMK Modum og Sigdal Honda  
RC Junior
401 Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Peugeot  206
BC Veteran
501 Jon Anton B Pedersen NMK Tønsberg Volvo  740
502 Pål Bakken NAF Motorsport Drammen Volvo  
503 Ingard  Vihovde NMK Notodden Chrysler  
504 Vidar Engelstad NMK Tønsberg svarten 2  
505 Lars Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  
506 Kjell Ole Fønstelien NMK Nore og Uvdal Volvo  
507 Viggo Birger  Hansen NMK Gardermoen Saab  
508 Hans  Larsen NMK Tønsberg Volvo  
RC Supercar Nasjonal 2 WD
601 Tor Helge  Halland NMK Nore og Uvdal Opel  Ascona
602 Andreas Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  
603 Ole Kristoffer Gislerud NMK Nedre Hallingdal Subaru  WRC
604 Torbjørn Olesrud NMK Tinn Toyota  Starlet
605 Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Peugeot  206
606 Bjørnar Johansen NMK Tønsberg Volvo  242
607 Kjell A Stillingen NMK Nedre Hallingdal Porsche  911 RSR