Deltakere Smådølfestivalen 2015 

Tidsrom: 31.07.2015 - 02.08.2015. Arrangør: NMK Nore og Uvdal. Løpsform: Bilcross/RCN.

Lokale førere må ha en funksjonær hver dag. De meldes til Knut Sigurd Brekke på tlf: 905 02 810 ved påmelding.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
201 Petter Lønn Hvidsten NMK Tønsberg Volvo  
203 Liv-Ellen Sveia Anderson NMK Drammen Opel  Vectra
204 Martin Tollefsen NMK Nore og Uvdal Ford  Escort
205 Ole Jørgen Nykmark NMK Nore og Uvdal Ford  Escort
206 Knut Martin Elvvang NMK Nore og Uvdal Saab  99
207 Oddmund Westby NMK Modum og Sigdal Il Tempo Gigante  
208 Lasse Johnsen NMK Grenland Saab  
209 Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  900
210 Birgitte  Trulsen NMK Nore og Uvdal Opel  
211 Helene Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  
212 Gunn Birgit  Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Golf
213 Ola Andersen NMK Nore og Uvdal Mercedes-Benz  
214 Tomas Sætra Løver KNA Kongsberg Ford  
BC - Junior trening
801 Henning Svendsen NMK Nore og Uvdal Volvo  142
802 Nils Arne Hegard NMK Tinn Volkswagen  Golf
803 Ludvig  Lund NMK Larvik Opel  
804 Anders Harald Aulom NMK Bø Ford  Escort Team Olga
805 Marius O Andersen NMK Nedre Hallingdal Volvo  
806 Aadne  Olesrud NMK Tinn Toyota  MR 2
807 Sander Rennehvammen Bay Sørensen NMK Nore og Uvdal Nissan  Primera
808 Marius Olsvik NMK Hønefoss Volvo  245
809 Henrik Nørstebø Jensen NMK Nore og Uvdal Saab  900
BC - Senior
50 Tommy Skaug NMK Grenland Opel Lågen Racing  
1 Kristoffer Gutu Holt NMK Tønsberg Saab  Skyggesia Motorsport
2 Martin Grøtterud NMK Kongsberg Volvo Lågen Racing  
3 Ronny  Wassengen NMK Kongsberg Volvo Lågen Racing  
4 Raymond Wassengen NMK Kongsberg Boble Lågen Racing  
5 Ingar Løver NMK Grenland Volvo Lågen Racing  
6 Tom Skaug NMK Kongsberg Volvo Lågen Racing  
8 Jon Thomas Thoresen NMK Kongsberg Boble Lågen Racing  
9 Per Tore Bergstøl NMK Nore og Uvdal Volvo  240
10 Frank Løkseth NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Wankel
11 Emil Andersen NMK Tønsberg Volvo  Skyggesia motorsport
14 Roy Arne Solheim NMK Tønsberg Peugeot  Skyggesia Motorsport
15 Rolf Arne  Ramberg NMK Nore og Uvdal Volvo  Langtak
16 Kenneth Åsen NAF Motorsport Drammen Opel  Team Rosa
17 Timmi Bernhardsen NMK Larvik saabvolvoellerbmw  
18 Thomas Bakken KNA Kongsberg Opel  
19 Karl Inge Storli NMK Bø Saab  Bø mix
20 Morten Sætren NAF Motorsport Drammen Opel  Team Rosa M-Sport
21 Tom Arne  Larsen NMK Kongsberg Volkswagen  Boble
22 Audun Vestenfor NMK Gol Mazda  323
23 Jørn  Heum NMK Tønsberg Opel  
24 Henning Bergan  Karlsrud NMK Nore og Uvdal Porsche  
25 Anders Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  Non stop racing
26 Geir Johnsen NMK Grenland Nissan  Sunny
27 Tommy Nyhus Ekelund NMK Grenland Audi  90
28 Bjørnar M Livgård NMK Gol Volvo  Ola Gudim motorsport
29 Pål Christophersen NMK Gol Volvo  245 Ola Gudim motorsport
30 Espen Christophersen NMK Gol Volvo  244 Ola Gudim motorsport
31 Tor magne Solberg NMK Nore og Uvdal Toyota  Starlet
32 Sigbjørn Haugland NMK Bø Alfa Romeo  Saab
33 Lasse Bakken KNA Modum og Ringerike Volvo  
34 Dan Blomseth NMK Bø Opel  Crazy Racing
35 Even Skaugård karlsen NMK Grenland BMW  
36 Even Skaugård karlsen NMK Grenland BMW  
37 Nils Olav Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  
38 Eirik Bekkeseth NMK Nore og Uvdal Opel  
39 Tommy  Aasen NMK Nedre Hallingdal Saab  99
40 Anders Golberg Brenno NMK Gol Volvo  Ola Gudim Motorsport
41 Ole Martin Bakken NMK Modum og Sigdal Mercedes-Benz  
42 Helge Solberg NMK Nore og Uvdal Toyota  Camry
43 Arne S. Andersen NMK Tønsberg Volvo  Skyggesia Motorsport
44 Terje Martinsen NMK Hønefoss golf  
45 Rune Eriksen NMK Nore og Uvdal Nissan  
46 Anders Bakken NMK Modum og Sigdal Ford  Non stop racing
47 Sven torjus Garden NMK Tinn Ford  
48 Matias Holtren NMK Grenland Opel  
49 Trond Rødengen NMK Bø Opel  Team alljobb.no
7 Anders  Nygård NMK Nore og Uvdal Saab  
51 Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  99
52 Anders Angeltvedt NMK Nore og Uvdal Opel  
53 Reiten Arnt Ove NMK Tinn BMW  318
54 Jonas Pedersen NMK Tønsberg Volvo  240
55 Magne  Olesrud NMK Tinn Mitsubishi  Lancer
56 Glenn Robert Haugen NMK Nedre Hallingdal Cadillac  245 Olabil Racingteam
57 Magne Aarvelta NMK Nore og Uvdal Ford  
58 Tor Helge  Halland NMK Nore og Uvdal Volvo  
59 Torgeir Bråten NMK Nedre Hallingdal Honda  Civic V-TEC
60 Kjell Runar  Bakken NMK Modum og Sigdal Ford  
61 Kai Andre  Hansen NMK Gardermoen Hyundai  Powerbanden
62 Ørjan  Bekkeseth NMK Nore og Uvdal BMW  
63 Sondre  Jacobsen NMK Nore og Uvdal Saab  
64 Kjetil Eggerud NMK Tinn Volvo  
65 Rune Bakken NAF Motorsport Drammen Volvo  Bakken Motorsport
66 Hans Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  Fønnebø Motorsport
67 Terje Flåten NMK Tønsberg Volvo  240
68 Ole Ivar Jackobsen NMK Tønsberg Volkswagen  Boble
69 Ole Henrik  Ulland NMK Kongsberg Toyota  Mr2
70 Kjetil  Kvear NMK Kongsberg Opel  
71 Hans Gunnar Kjemperud NAF Motorsport Drammen Opel  Astra F
72 Erik Fredriksen NMK Modum og Sigdal Volkswagen  NON STOP RACING
73 Stian Bekkeseth NMK Nore og Uvdal Opel  
74 Stian Modalen NMK Nedre Hallingdal Volvo  244 Team villmarken
75 Tarjei Runnekås Nesbakken NMK Tinn Volkswagen  Golf
76 Nils  Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Golf
77 Inge  Kinneberg NMK Gol Volvo  
BC - Damer
301 Randi  Sanner Hansen NMK Tønsberg Saab  Team Blondie
302 Linn Kristin Hansen NMK Larvik Saab  90
303 Christine Settendal Johnsen NMK Grenland Nissan  Sunny
304 Merethe Halland NMK Nore og Uvdal Toyota  Starlet
305 Lotte  Pedersen NMK Tønsberg Opel  Kadett
306 Viel Fulsaas NMK Nore og Uvdal Saab  
307 Karianne Mehren NAF Motorsport Drammen Volkswagen  Golf Team Rosa
308 Oda Jacobsen NMK Nore og Uvdal Opel  
RCN kl.1 - under 2,4
601 Gjermund Lien dahl NMK Nedre Hallingdal Volvo  242
603 Inge Gulbrandsen NMK Kongsberg Volvo  142 GT
604 Andreas Ringsevjen NMK Tinn Volkswagen  Golf
605 Steinar Fjeld Krabyskogen Motorsport Opel  Kadett
606 Øystein  Stegarud NMK Tinn Volkswagen  Wankel
607 Andreas  Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  Boble
608 Torbjørn Olesrud NMK Tinn Toyota  
609 Svein  Brekke NMK Kongsberg Ford  Escort
610 Kjetil  Deinboll NMK Nore og Uvdal Mazda  R2"
RCN kl. 2 - over 2,4
701 Bjørn  Maurtvedt NMK Modum og Sigdal Opel  Ascona
702 Kjell A Stillingen NMK Gol Porsche  
703 Jan Helge Solberg NMK Nore og Uvdal BMW  M3
704 Bjørnar Johansen NMK Tønsberg Volvo  242
705 Lars Stillingen NMK Nedre Hallingdal Porsche  911 RS
706 Timmi  Bernhardsen NMK Larvik Volvo  242
707 Torbjørn Engene NMK Gol Volvo  340
RC Junior
501 Joakim Paulsen NMK Aremark Opel  Corsa
502 Lina Maria Holt NMK Larvik Peugeot  206
503 Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Volkswagen  Golf 1
504 Hans Emil Pedersen Doksrød NMK Grenland Honda  Civic
BC - Veteran
401 Yngvar Bakken NMK Modum og Sigdal Opel  
402 Vidar Engelstad AD NMK Tønsberg svarten 2  Svarten 2
403 Ingard Vihovde NMK Notodden Chrysler  Villhovde racing
404 Roger Trulsen NMK Nore og Uvdal Opel  
405 Oddvar  Aasen NMK Nedre Hallingdal Saab  99
406 Pål Bakken NMK Nore og Uvdal Volvo  Bakken Motorsport
407 Lars a  Sletten NMK Tønsberg Volkswagen  Boble