Deltakere Kvalifiseringsløp 30 mai for NMK's Landsfinale for junior og senior 

Tidsrom: 30.05.2015. Arrangør: NMK Gol. Løpsform: Bilcross.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
601 Eirik  Brunes NMK Nedre Hallingdal Ford  Sierra
604 Sondre Evjen NMK Gol Volkswagen  Boble
605 Emil Løstegård NMK Gol Opel  
606 Erlend Farestveit NMK Bergen Saab  Fort og gale
607 Henning Maribo NMK Nedre Hallingdal VW  Boble Maribo Motorsport
608 Mina Sabir NAF Motorsport Asker og Bærum Ford  Escort
609 Vegard  Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford  Sierra
610 Thomas Medgård NMK Gol Opel  Kadett
611 Håvard Øynebråten NMK Gol Volkswagen  Boble
612 Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  900
613 Truls Vikan NMK Nore og Uvdal Audi  90
614 Mikkel  Sortebråten NMK Gol Opel  Ascona TEAM: FLØT de, e æ HALLING!
615 Henning Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Nissan  
616 Thomas  Østro NMK Gol Opel  Kadett
617 Tor-Ove Langehaugen NMK Gol Volvo  240 Team: FLØT de, e æ HALLING
618 Anders Rese NMK Gol Volvo  240 Rese Racing
619 Tobias Anthun NMK Gol Opel  Corsa
BC - Junior trening
701 Kristin  Heen NMK Hønefoss Volvo  
BC - Senior
1 Ola Rustberggard NMK Gol Volkswagen  
2 Kenneth Einang NMK Valdres Volkswagen  Boble
3 Emil  Spildrejorde NMK Gol Toyota  Mr2
4 Kjetil Nymoen NMK Gol Volkswagen  
5 Ole  Martinsen NAF Motorsport Drammen Opel  Team rosa
6 Rune  Sørbråten NMK Valdres Opel  
7 Andreas Langehaug NMK Gol Volvo  
8 Anders Golberg Brenno NMK Gol Volvo  Ola Gudim Motorsport
9 Roar Evjen NMK Gol Volkswagen  
10 Vetle Foss Morken NMK Gol Volkswagen  Boble
11 Ragnar Løstegård NMK Gol Opel  
12 Veronika Einang NMK Fluberg Saab  
13 Magne Nybakke NMK Hønefoss Opel  Astra
14 Per Tore Bergstøl NMK Nore og Uvdal Volvo  240
15 Ingvar Roe NMK Gol Ford  Sierra
16 Kenneth Madsstuen NMK Valdres Volvo  
18 Henning bergan  Karlsrud NMK Nore og Uvdal Volkswagen  
19 Stian  Modalen NMK Nedre Hallingdal Volvo  244 Team villmarken
20 Torgeir Bråten NMK Nedre Hallingdal Volvo  244 Team Villmarken
21 Ove Gilen NMK Gol Opel  Ascona
22 Hallvard Sundqvist NMK Nedre Hallingdal Citroen  
23 Vidar Øynebråten NMK Gol Ford  
24 Bjørnar Endrerud NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort
25 Vegar Aasen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Powerbanden
26 Geir Brennhovd NMK Gol Ford  MK3
27 Tøger Nygård NMK Fluberg Volkswagen  
28 Stian Olsen NMK Bergen Saab  900 FOG
29 Hans Bjørnar Fønnebø NMK Nore og Uvdal Saab  Fønnebø Motorsport
30 Anders  Nygård NMK Nore og Uvdal Saab  
31 Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Saab  900
32 Kenneth Åsen NAF Motorsport Drammen Opel  Team Autovern
33 Steffen  Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort
34 May Iren Natten Frydenlund NMK Nedre Hallingdal Toyota  
35 Åsmund Hefte NMK Gol Tba  
36 Glenn Robert Haugen NMK Nedre Hallingdal Volvo  Olabil
37 Harald Løstegård NMK Gol Opel  
38 Geir Østenfor NMK Modum og Sigdal BMW  518
39 Daniel Hopen NMK Molde Volkswagen  
40 Kristian  Sundqvist NMK Nedre Hallingdal Peugeot  309
41 Olav Helge Roe NMK Gol Ford  Sierra RS
42 Jørgen Heen NMK Hønefoss Opel  
43 Inge Kinneberg NMK Gol Volvo  245
44 Ole Kristian  Maribo NMK Nedre Hallingdal Saab  
45 Tord Ingar Nygård NMK Fluberg Volkswagen  Boble
47 Arne Turhus NMK Gol Volkswagen  Boble
48 Steffen  Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford  Escort