Deltakere Bilcross/RCN - Kvalløp landsfinale bilcross jr og senior, sørvestcup og vestlandsmesterskapet 

Tidsrom: 25.04.2015 - 24.04.2015. Arrangør: NMK Egersund. Løpsform: Bilcross/RCN.

Startnr. Navn Klubb/avd. Bilmerke
BC - Junior
101 Thomas  Gjertsen NMK Egersund Volkswagen  Golf 2
102 Erik  Lunde jåtten NAF Motorsport Stavanger Volvo  244
103 Joakim Tjåland NMK Egersund Toyota  
104 Tarje Ousdal NMK Egersund Volkswagen  Golf
105 Eirik  Sandvik NMK Vikedal Volvo  240
106 Julie Mæland NMK Vikedal Mazda  323f orginal
107 Sander Narvestad NMK Kvinesdal Volvo  245. "narvestad bilcross team"
108 Christopher  Nordmark NMK Sandnes og Jæren Volvo  
109 Kevin Knabenes NMK Kvinesdal Toyota  
110 Fredrik Ekhom NMK Kvinesdal Ford  Mondeo
113 Sølve Østbø NMK Vikedal Annet  
114 Amalie Rønnevik NMK Vikedal Volkswagen  Golf 1
115 Cecilie Spartveit NMK Vikedal Ford  Fiesta
116 Christian Årli hunsbedt NMK Kvinesdal Ford  
117 Erlend Farestveit NMK Bergen Saab  Fog racing
118 Jørn håkon Stølen NMK Kvinesdal Ford  
119 Janne-elin Horpestad NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Golf
120 Andrè Stenberg NMK Egersund Volkswagen  Golf 2
121 Simen Narvestad NMK Kvinesdal Volkswagen  Golf2 "narvestad bilcross team"
122 Henrik Egeland NMK Egersund Lada  Samara
123 Endre Nordmark NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Orstad golf
124 Anders Ubostad NMK Konsmo Volvo  Team-green
125 Thomas hundseid Eikeland NMK Vikedal BMW  Team himamekk
126 Andreas  Orthe NMK Kvinesdal Opel  Ascona
127 Kristian Veseth NMK Bergen BMW  
128 Kristian  Espeland NMK Egersund Opel  Kadett
129 Eivind Lutsi KNA Klepp Motorsport Audi  C1
BC - Junior trening
900 Matias  Gjesdal NMK Sandnes og Jæren Volkswagen  Golf
901 Mads Skjæveland NMK Sandnes og Jæren Opel  Corsa
BC - Senior
1 Preben Myklebust NMK Egersund Volkswagen  Boble killer
2 Kjartan Tjøtta NMK Sandnes og Jæren Volvo  Kill erlend
3 Bjørn-erik  Davidsen NMK Hurum og Røyken Opel  Ascona
4 Morten Lislevand NAF Motorsport Evje og Hornnes Opel  
6 Tore Tjåland NMK Egersund Volkswagen  Golf
8 Kenneth  Skinnarland NMK Egersund Renault  
9 Ståle Bergene NAF Motorsport Stavanger Volvo  Lien`s super volvo
10 Karl Helland NMK Egersund Lada  Ladapowah
11 Erlend  Gjesdal NMK Sandnes og Jæren Toyota  Kjartan killer
12 Gerry Edland NMK Sandnes og Jæren Saab  900
13 Jan Verdal NMK Sandnes og Jæren Ford  Castrol ford
14 Anfinn  Mæland NMK Vikedal Honda  
15 Jan ola Kile KAK Kristiansand AutomobilKlubb Peugeot  Fransk mix
16 Monica Weltzin Pedersen NMK Vikedal Volvo  244
17 Mona Michelle Edland NMK Sandnes og Jæren Saab  900
18 Sondre  Hundseid eikeland NMK Vikedal BMW  Team himamekk
19 Ole Byberg NMK Sandnes og Jæren Volvo  
20 Steffen Hagen NMK Kongsberg Mercedes-Benz  
21 Phillip Hoffmann NMK Kongsberg Mercedes-Benz  
22 Joachim Johansen NMK Sandnes og Jæren Opel  Wimsbilcrossteam
24 Andreas Rygg NAF Motorsport Stavanger BMW  Hhkarosseri racing
25 Arnold Falkgjerdet NAF Motorsport Evje og Hornnes BMW  
26 Frode Kallhovd NAF Motorsport Evje og Hornnes BMW  
27 Harald moen Grødem NMK Jørpeland Mercedes-Benz  190e
28 Morten Raugstad NMK Sandnes og Jæren Opel  Wims astra
29 Rune Raugstad NMK Sandnes og Jæren Toyota  Camery
30 Mikal Narvestad NMK Kvinesdal Opel  Vectra "narvestad bilcross team"
31 Kent Robin Østrem NMK Egersund Opel  Østrem Motorsport
32 Hans andreas Helland NMK Gjesdal Lada  Ålgård racing
33 Håvard Dalen NMK Vikedal Ford  Sierra
23 Oliver Andre Matre NMK Vikedal Volkswagen  Boble FRT
BC - Senior debutant
700 Tore Andersen NMK Konsmo Honda  Civic andersen motorsport
BC - Damer
800 Ida marie Eriksen NMK Kvinesdal Volkswagen  Bjørgolf
801 Lene  Holmebakken NAF Motorsport Stavanger Volkswagen  Golf
802 Veronica Olsen NMK Vikedal Mazda  Team stangeland motorsport
803 Hilde  Treland NMK Kvinesdal Honda  
RCN kl.1 - under 2,4
400 Stein erling Tjelta NAF Motorsport Stavanger Peugeot  206
401 Bård Nilsen KNA Klepp Motorsport Volvo  
402 Jonny  Brådli NMK Egersund Ford  Escort
403 Alf jarle Bergene NMK Egersund Opel  Tigra
404 Dorga Ole NMK Kvinesdal Volvo  240
406 Kai åge Haddeland NAF Motorsport Flekkefjord Ford  Sierra team eistehylen
407 Steven Wetland NMK Kvinesdal Volvo  S40
408 Glenn olav Lothe NMK Vikedal Volvo  240
RCN kl. 2 - over 2,4
500 Nils  Kleven NMK Jørpeland BMW  E30
501 Thomas Nonslid NMK Vikedal Porsche  911
502 Aleksander  Skeie NMK Vikedal BMW  E30 m3
503 Lars bjørn Andreassen NMK Birkeland Ford  Puma
504 Ørjan Lutsi NMK Jørpeland Volvo  Pv
RC kl. 2
200 Steffan  Jensen NMK Egersund Citroen  C4
201 Kenneth Johansen NMK Vikedal Ford  Puma
RC kl. 3
300 Lars reidar  Frøyland NMK Vikedal Volvo  S40
301 Ingvar Auestad NMK Vikedal Volvo  240
302 Paul  Vik NMK Vikedal Volvo  940